70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +1
70 ppt ?

Rodzenie dzieci to największa głupota. (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Rodzenie dzieci to największa głupota.

Napisał(a): gość -

Biala878 kiedys tez bylam takiego zdania... ale zaszlam w ciaze urodzilam sliczna madra core :-) I jest ok chociaz ciaza to najgorszy okres w moim zyciu...duzo opowiadania 30kg wiecej rozne dolegliwosci w czasie ciazy jak i po no duzo tego same zle rzeczy ale teraz jak urodzilam juz to ok. Przeplakalam swoje ale jak to sie mowi po kazdej burzy wychodzi slonce i takim moim slonce jest moja |Nikola:-) i zyc nie umialabym bez niej choc czasem jest nieznosna itp
tylko ci się wydaje że jesteś szczęśliwa. tak naprawde jesteś kolejną ograniczoną matką polką, której się wydaje że urodzenie dziecka to dar od losu. wstyd mi za was że jestescie takie głupie.

Napisał(a): Gość -

gość
Biala878 kiedys tez bylam takiego zdania... ale zaszlam w ciaze urodzilam sliczna madra core :-) I jest ok chociaz ciaza to najgorszy okres w moim zyciu...duzo opowiadania 30kg wiecej rozne dolegliwosci w czasie ciazy jak i po no duzo tego same zle rzeczy ale teraz jak urodzilam juz to ok. Przeplakalam swoje ale jak to sie mowi po kazdej burzy wychodzi slonce i takim moim slonce jest moja |Nikola:-) i zyc nie umialabym bez niej choc czasem jest nieznosna itp
tylko ci się wydaje że jesteś szczęśliwa. tak naprawde jesteś kolejną ograniczoną matką polką, której się wydaje że urodzenie dziecka to dar od losu. wstyd mi za was że jestescie takie głupie.
Czytając takie wypowiedzi jestem za aborcją ...

Reklama

Na razie masz fajnie -łatwo, lekko i przyjemnie. Zobaczysz, jak oczywiście dożyjesz - za dwadzieścia, trzydzieści lat, ze dojmująca pustka nie jest miła. Ale na razie baw się dobrze tylko "brzydkiej" choroby nie zap.

Napisał(a): rudii -

typ piotrusia pana...typowy "bawidamek",ktory ogarnia dupe tylko do r...ania:-/
te panie do ktorych dzwonisz rowniez moga zajsc w ciaze:) i niewykluczone jest to,ze taka bedzie probowala Cie wrobic w cudze dziecko
zyj sobie po swojemu,nitk Ci nie broni,ale nie masz prawa obrazac nikogo tylko dlatego,ze wybral inna droge niz Ty
serdecznie pozdrawiam i zycze wiecej zyczliwosci dla innych

Reklama

Bo skoro jesteś życiowym nieudacznikiem i nie umiesz zarobić na tyle by móc utrzymać rodzinę i przede wszystkim zapewnić byt to nigdy nic w zyciu nie osiągniesz. Ja mam firmę żone i 3 dzieci , Moja zona pracuje pomimo , ze nie musi. Jestem najszczesliwszym mezem i ojcem i nie zamieniłbym tego na zadne pieniadze.... Zawsze 2 razy w ciagu roku jezdzimy na wakacje i niczego nam nie brakuje. Bo w tych czasach trzeba byc inteligentnym by móc miec dzieci i trzeba umiec zarobic pieniadze a nie byc zwykłym prostym biedakiem

AroOlk Przy obecnych warunkach bytowych, braku pracy, konieczności płacenia zawrotnych łapówek lekarzom, nauczycielom i wszystkim urzędnikom, tylko głupcy kierujący się wyłącznie zwierzęcym instynktem zakładają rodziny, wyłącznie do robienia dzieci. Większość dzieci rodzi się w skutek zawrotnej głupoty seksualnej kobiet, które przy tak wielkiej ilości środków antykoncepcyjnych nie umieją się zabezpieczyć a seks ograniczają do dni płodnych jak zwierzęta w lesie.

Każda kobieta po porodzie seks ogranicza do zrobienia następnego dziecka a jeśli spróbujesz dobrać się do jej majtek w innym celu to oskarży Cię o molestowanie, napad itp. Więc jak już wpadłeś w to rodzinne bagno, to nie licz na seks bez robienia dzieci i pozostanie Ci tylko własna rączka...

Ja jestem sam mam małe mieszkanie w bloku, samochód i wiem, że żyję wolny jak ptak. Jak mam ochotę na seks to dzwonię do dziewczyn i wybieram tą, na którą mam ochotę.

AroOlk Przy obecnych warunkach bytowych, braku pracy, konieczności płacenia zawrotnych łapówek lekarzom, nauczycielom i wszystkim urzędnikom, tylko głupcy kierujący się wyłącznie zwierzęcym instynktem zakładają rodziny, wyłącznie do robienia dzieci. Większość dzieci rodzi się w skutek zawrotnej głupoty seksualnej kobiet, które przy tak wielkiej ilości środków antykoncepcyjnych nie umieją się zabezpieczyć a seks ograniczają do dni płodnych jak zwierzęta w lesie.

Każda kobieta po porodzie seks ogranicza do zrobienia następnego dziecka a jeśli spróbujesz dobrać się do jej majtek w innym celu to oskarży Cię o molestowanie, napad itp. Więc jak już wpadłeś w to rodzinne bagno, to nie licz na seks bez robienia dzieci i pozostanie Ci tylko własna rączka...

Ja jestem sam mam małe mieszkanie w bloku, samochód i wiem, że żyję wolny jak ptak. Jak mam ochotę na seks to dzwonię do dziewczyn i wybieram tą, na którą mam ochotę.

Pomarzyć możesz a najczęściej wybierasz renię grabowską he he he

Reklama

to nie jest glupota,zakladanie rodziny tylko coraz więcej ludzi nie pochodzi z czasów pierwotnych i zdaje sobie sprawę ze potrzebna jest stabilna sytuacja materialna,ze dziecko,ktore potencjalnie się urodzi,trzeba później wyszkolić,bo wiecie do zycia nie wystarczy kawal boczku,pajda chleba,

Napisał(a): KAssy -

Jest wiele ludzi którzy podchodzą jeszcze inaczej.. jest kasa, dom i wszystko co potrzebne by je wyszkolić, ale często fajniej jest gdzieś wyjechać, zabawić się bez zobowiązań w postaci śliniącego się malucha.Dlatego biedni ludzie mają dzieci najwięcej i nie mogą sobie pozwolić na danie dziecku więcej niż ta pajda chleba...

Porównajcie sobie małżenstwa bez i z dziecmi pod względem statutu materialnego, czasu wolnego, szczęśliwości a mówienie na starość będę miała pociechę to pocieszanie siebie bo aktualnie dzięki sytuacji w kraju młodzi nie mają czasu na dziadków i babcie tylko szukają lub pilnują pracy dzięki wyborm które dokonano 20 lat temu. Nawet kobieta nie mająca dzieci pracuje i ma emeryturę a dzieciata nie dosyc że finansowo ciężko to jeszcze jej nie ma za ten okres a żeby było śmieszniej jej dzieci będą oddawały z swojej pensji na niedzieciatą = taki system prorodzinny.

Współczuje samotności i wąskich horyzontów;/

Napisał(a): Biala878 -

gość
oj glupoty opwiadasz az strach... Moze i owszem jestem ujebana po lokcie nie wygladam jak dawnie wkurza mnie to wszytsko czasem ale jak sie przytule do niej ona do mnie da mi buziaka i powie kocham Cie wynagradza mi to:-)

gość

Tylko ci się wydaje że masz nad wszystkim kontrolę i żyjesz jak chcesz. Ja mam cudowną żonę, dwójkę świetnych dzieciaków, jesteśmy naprawdę fajną rodziną. Uczestniczę aktywnie w życiu moich dzieci, znam ich znajomych ,kolegów, zawsze mogą przyjść do mnie czy mojej żony z każdym problemem, mają do nas-rodziców zaufanie. W naszym domu jest pogodna atmosfera, ciepło, uśmiech. Stworzenie fajnego związku z kochaną kobietą i cudowne dzieciaki to tak naprawdę sens życia- przy nich czuję że żyję, czuję się potrzebny i kochany. Myślę że jesteś jeszcze zbyt młody i nie dorosłeś do tego by- nie tyle zostać ojcem a nawet myśleć o ojcostwie.
POPIERAM. JA MAM PODOBNIE ,WSPANIAŁĄ RODZINĘ, MĘŻA, TROJE DZIECI I JESTEM SZCZĘŚLIWA.
TO JAK SOBIE UŁOŻYSZ ŻYCIE I NA CO POSTAWISZ W DUŻEJ MIERZE ZALEŻY OD NAS SAMYCH. DZIECI NADAJĄ SENS ŻYCIA, MASZ PO CO ŻYĆ I DLA KOGO.
KIEDYŚ MOŻE SAM SIĘ PRZEKONASZ JAK ZMĄDRZEJESZ. POWODZENIA.

a pokaż
mi człowieka który nie
chce mieć bliskiego człowieka nie ważne jak żyje może to być żona/mąż partner .a ale ktoś bliski chcą mieć dzieci ich sprawa a nie innych ludzi a ludzie to najchętniej by raz dwa osądzili
MASZ

ŻYC TAK JAK I JA BO TAK CHCĘ

Jeśli nie spotkasz własciwej kobiety nie żeń się. To naprawdę duża odpowiedzialność. A pozostanie rozwodnikiem z alimentami na dwójkę fantastycznych dzieci , wcale nie jest takie fantastyczne. Przy tak wielu rozpadniętych zwiazkach, masz rację, czy nie należy się zastanowić i pozostać siglem. Statystyki mówią same za siebie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rodzenie dzieci to największa głupota.