70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +1
70 ppt ?

Rodzenie dzieci to największa głupota. (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Rodzenie dzieci to największa głupota.

Napisał(a): gość -

A skąd Ty tak dobrze to wszystko wiesz? Przecież nie z doświadczenia! Twoje doświadczenie ogranicza się nieco ponad umiejętność obsługi telefonu i wyboru panienki. Żadnym ekspertem od życia tzw. rodzinnego nie jesteś. Co najwyżej możesz się wypowiadać w temacie pań lekkich obyczajów. No chyba, że do swojego niezbyt udanego życia próbujesz dorobić jakąś ideologię, przekonać sam siebie, że jest tak super. No bo przekonać innych to raczej ci się nie uda, no chyba, że też jakiś życiowych zgorzknialców. Żyj sobie jak chcesz, przynajmniej panienki mają zarobek. Tylko na jakiegoś syfa uważaj, bo niechcący możesz go rozsiać wśród innych. Na pewno przyklasnę ci, że ponad życie rodzinne przedkładasz panienki, brawo, przynajmniej ojcem nie zostaniesz.
INTERIA.PL

Napisał(a): rudii -

gość A skąd Ty tak dobrze to wszystko wiesz? Przecież nie z doświadczenia! Twoje doświadczenie ogranicza się nieco ponad umiejętność obsługi telefonu i wyboru panienki. Żadnym ekspertem od życia tzw. rodzinnego nie jesteś. Co najwyżej możesz się wypowiadać w temacie pań lekkich obyczajów. No chyba, że do swojego niezbyt udanego życia próbujesz dorobić jakąś ideologię, przekonać sam siebie, że jest tak super. No bo przekonać innych to raczej ci się nie uda, no chyba, że też jakiś życiowych zgorzknialców. Żyj sobie jak chcesz, przynajmniej panienki mają zarobek. Tylko na jakiegoś syfa uważaj, bo niechcący możesz go rozsiać wśród innych. Na pewno przyklasnę ci, że ponad życie rodzinne przedkładasz panienki, brawo, przynajmniej ojcem nie zostaniesz.
ojcem rowniez moze zostac przez przypadek:)

Reklama

AroOlk Przy obecnych warunkach bytowych, braku pracy, konieczności płacenia zawrotnych łapówek lekarzom, nauczycielom i wszystkim urzędnikom, tylko głupcy kierujący się wyłącznie zwierzęcym instynktem zakładają rodziny, wyłącznie do robienia dzieci. Większość dzieci rodzi się w skutek zawrotnej głupoty seksualnej kobiet, które przy tak wielkiej ilości środków antykoncepcyjnych nie umieją się zabezpieczyć a seks ograniczają do dni płodnych jak zwierzęta w lesie.

Każda kobieta po porodzie seks ogranicza do zrobienia następnego dziecka a jeśli spróbujesz dobrać się do jej majtek w innym celu to oskarży Cię o molestowanie, napad itp. Więc jak już wpadłeś w to rodzinne bagno, to nie licz na seks bez robienia dzieci i pozostanie Ci tylko własna rączka...

Ja jestem sam mam małe mieszkanie w bloku, samochód i wiem, że żyję wolny jak ptak. Jak mam ochotę na seks to dzwonię do dziewczyn i wybieram tą, na którą mam ochotę.

uprawiasz seks z kurwami ? taki z ciebie desperat ? po prostu żałosne. To jaj już wole własną rękę niż niż kurwę z burdelu. Lepiej uważaj bo za którymś razem złapiesz jakiego syfa i ciekawe co wtedy powiesz

gość Bo skoro jesteś życiowym nieudacznikiem i nie umiesz zarobić na tyle by móc utrzymać rodzinę i przede wszystkim zapewnić byt to nigdy nic w zyciu nie osiągniesz. Ja mam firmę żone i 3 dzieci , Moja zona pracuje pomimo , ze nie musi. Jestem najszczesliwszym mezem i ojcem i nie zamieniłbym tego na zadne pieniadze.... Zawsze 2 razy w ciagu roku jezdzimy na wakacje i niczego nam nie brakuje. Bo w tych czasach trzeba byc inteligentnym by móc miec dzieci i trzeba umiec zarobic pieniadze a nie byc zwykłym prostym biedakiem

A może tym masz dobrze ustawiona rodzinkę ? mnóstwo takich inteligentów na około.

AroOlk Przy obecnych warunkach bytowych, braku pracy, konieczności płacenia zawrotnych łapówek lekarzom, nauczycielom i wszystkim urzędnikom, tylko głupcy kierujący się wyłącznie zwierzęcym instynktem zakładają rodziny, wyłącznie do robienia dzieci. Większość dzieci rodzi się w skutek zawrotnej głupoty seksualnej kobiet, które przy tak wielkiej ilości środków antykoncepcyjnych nie umieją się zabezpieczyć a seks ograniczają do dni płodnych jak zwierzęta w lesie.

Każda kobieta po porodzie seks ogranicza do zrobienia następnego dziecka a jeśli spróbujesz dobrać się do jej majtek w innym celu to oskarży Cię o molestowanie, napad itp. Więc jak już wpadłeś w to rodzinne bagno, to nie licz na seks bez robienia dzieci i pozostanie Ci tylko własna rączka...

Ja jestem sam mam małe mieszkanie w bloku, samochód i wiem, że żyję wolny jak ptak. Jak mam ochotę na seks to dzwonię do dziewczyn i wybieram tą, na którą mam ochotę.

Reklama

gość chyba jesteś czytelnikiem Gazety wybiórczej bo ona nie docenia rodziny i ty też. Jak będziesz zdychał to zobaczysz kto wodę poda kto pomoże
pozdrawiam
To ze człowiek kiedyś będzie zdychał to wcale nie gwarantuje ze ktoś z rodziny mu poda przysłowiowa szklanek wody. dzieci pójdą na swoje i zapomną a małżonek może umrzeć wczesnej lub nie będzie na to miał sił ewentualnie będziecie skłóceni. Takie sa realia. Oczywoscie nie maja moje słowa nikogo zniechęcać do zakładania rodziny bo nie o to mi chodzi.

Reklama

ewela35
gość
gość chyba jesteś czytelnikiem Gazety wybiórczej bo ona nie docenia rodziny i ty też. Jak będziesz zdychał to zobaczysz kto wodę poda kto pomoże
pozdrawiam
To ze człowiek kiedyś będzie zdychał to wcale nie gwarantuje ze ktoś z rodziny mu poda przysłowiowa szklanek wody. dzieci pójdą na swoje i zapomną a małżonek może umrzeć wczesnej lub nie będzie na to miał sił ewentualnie będziecie skłóceni. Takie sa realia. Oczywoscie nie maja moje słowa nikogo zniechęcać do zakładania rodziny bo nie o to mi chodzi.
No myślę że te nasze w miarę dobrze wychowane pociechy znajdą te pięć minut w ciągu dnia żeby podać nam tę cholerną wodę.
Tylko jak poczytają takie akcje na forach jak ta to kto wie???
Oj nie byłby tego takie pewien. Zresztą to zależy jak sobie je wychowamy. Dziś wielu goni za kariera i pieniądzmi wiec staży i nie dołęzni rodzice staja się tylko zbędnym balastem wiec często umierają samotnie w domach opieki. Oczywiście może ciebie akurat to nie spotka ale istnieje taka możliwość.

Napisał(a): Gość -

Jak tu jestem to chyba nie czytalam wiekszej glupoty....ale moze za krotko tu jestem:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rodzenie dzieci to największa głupota.