181
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +4
181 ppt ?

Rolnik szuka żony do "roboty" (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rolnik szuka żony do "roboty"

Napisał(a): Gość -

Nie szukajmy żony do gospodarki, bo to nie o to chodzi. Szukajmy kobiety do kochania ,a nie do roboty.

Dziwny ten program o samotnych rolnikach, taki publiczny kasting na żonę! Zaskoczyło mnie duże zainteresowanie kobiet, tyle listów ? Chociaż ... później się zastanowiłam i sama chętnie wolałabym męża rolnika i życie na wsi- lekka praca w domu, niezobowiązujący styl życia, spokój, mąż na miejscu pod okiem, nie trzeba się martwić, że zdradzi na firmowym bankiecie... Co myślicie, wysłałybyście Panie swoje zgłoszenie ?
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Rolnik szuka żony do "roboty"

Napisał(a): Tris -

A w życiu :D , po pierwsze mam szacunek do siebie i to spory :P , a po drugie takie życie nie dla mnie :P

Reklama

Reklama

Tris A w życiu :D , po pierwsze mam szacunek do siebie i to spory :P , a po drugie takie życie nie dla mnie :P
nie rozumiem...uwazasz,ze zycie na wsi okradloby Cie z szacunku?Ze ludzie ktorzy tam mieszkaja nie szanuja sie nawzajem?Dziwne

ktosia13
Tris A w życiu :D , po pierwsze mam szacunek do siebie i to spory :P , a po drugie takie życie nie dla mnie :P
nie rozumiem...uwazasz,ze zycie na wsi okradloby Cie z szacunku?Ze ludzie ktorzy tam mieszkaja nie szanuja sie nawzajem?Dziwne
Nie o to chodzi, źle zrozumiałaś temat oraz moją wypowiedź :D , ja sama mieszkam na wsi i tu nie o wieś mi chodziło, ale o tych rolników, w końcu o tym jest temat, nie o wsi, ale o rolnikach, o tym programie, gdzie rolnicy szukają żony do roboty, najprościej mówiąc :\ , dlatego napisałam, że mam szacunek do siebie, bo ja nie zamierzałabym wysyłać swojego zgłoszenia do takiego programu, a potem ,,usługiwać" jaśnie pana i być jak to zostało ujęte ,,od roboty" :P , bo mam do siebie szacunek, o wsi nic nie pisałam, sama mieszkam na wsi :D , chodziło mi o ten program i o rolnikach z tego programu, bo o tym w końcu jest temat :P

Reklama

Masz racje... nie rozumiem....bo skoro jest casting na zone milionera....dlaczego mialoby nie byc na zone rolnika.....to jakas roznica?
Moze to podpucha....chodzi o stwierdzenie jaka jest sila pieniadza wgledem potrzeby pracy.

Ale jesli mieszkasz na wsi...to powinnas wiedziec...ze dzisiejsza wies to nie wczorajsza...inne sa potrzeby...oczekiwania i inny rodzaj pracy....no chyba,ze sie myle....wiec sprostuj.

ktosia13 Masz racje... nie rozumiem....bo skoro jest casting na zone milionera....dlaczego mialoby nie byc na zone rolnika.....to jakas roznica?
Moze to podpucha....chodzi o stwierdzenie jaka jest sila pieniadza wgledem potrzeby pracy.

Ale jesli mieszkasz na wsi...to powinnas wiedziec...ze dzisiejsza wies to nie wczorajsza...inne sa potrzeby...oczekiwania i inny rodzaj pracy....no chyba,ze sie myle....wiec sprostuj.
Tak życie na wsi jest inne, ale nie rozumiesz w tej kwestii, że mi dokładnie chodzi o tych rolników z tego programu, bo oni szukają praktycznie żony, ale do roboty, ot sprzątaczki i kuchareczki :P , więc zapewne tak samo będą tą żonę traktować, jak ,,służącą" do wszystkiego :\ , więc nie wiem jak Tobie, ale mi, by się to nie podobało :P , jeżeli dla Ciebie stanie za garami i sprzątanie, usługiwanie mężowi jest jak najbardziej ok, to Twoja sprawa, ja mam swój charakter i swoje myślenie i od roboty, służką być nie zamierzam :P
A tak a propos: widziałaś w ogóle ten program........, choć jeden cały odcinek........, bo jak nie to obejrzyj, a potem skomentuj :P , leci to na Polsat Play, nie pamiętam dokładnie o jakiej godzinie, chyba gdzieś około 18:00/19:00, obejrzyj, a wtedy skomentuj :P

nie wiem na czym ten program polega , ale o ile pamietam to bylo pare podobnych programow np randka w ciemno , co sie nieraz okazywalo ze uczestnicy nie byli zadowoleni z wyboru, )))) efekt finalowy jest pewno jakas konkretna suma i oto pewno niektorym chodzi))

Napisał(a): ~Adam -

W Swecji leci program od kilku lat pt: Bonde söker fru" czyli Farmer szuka zony. Program cieszy sie duzym powodzeniem, kilku rolnikow znlazlo sobie juz zony, porodzily im sie dzieci. wazne jest to, ze ludzie szukaja milosci, bratniej duszy i nie chac zyc samotnie bez wzgledu na wiek czy to 18 czy 80 lat.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • interia pl. rolnik szuka ony
  • rolnik szuka ony casting
  • rowienica zs
  • rolnik szuka ony forum
  • rolnik szuka zony forum
  • Kasting rolnik szuka zony
  • Rolnik szuka ony ogoszenia
Do góry strony: Rolnik szuka żony do "roboty"