Komentarze (221)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~moshe -

Roman jam ci przesłać ciepłe pozdro z Tel Aviv! Przyjedź, odwiedź swoich, nie tylko Polin jest ważny. Zapraszam! Szalom Roman, twórz dalej kulturę Polską.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~szalom Łódź -

Jak widzę Łódź to jakoś od razu ... mam dreszcze, bo to miasto nie Polskie i większość stamtąd też nie Polacy! Miałem do czynienia z wieloma osobami mającymi firmy w Łódź. Dziwne, że wszyscy byli żydami i do tego nieuczciwymi! Może to pech, ale takle spostrzeżenia i osobiste przeżycia zostają!
Odpowiedzi (12)

Napisał(a): ~hey -

Myślałem że to Duda ,ten kandydat na prezydenta.
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): ~trol32 -

maliniak wzrok straciles?,a to zemsta za przesmiewanie i kopanie dolkuf w karieze ,inzyniera pana stefana karwowskiego.
Odpowiedzi (11)

Napisał(a): ~Żyrafa -

Wykształcenie?Podstawowe,niepełne. :))
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Teżemeryt -

gratulacje,udało się Panu długie pożycie.Szczęściarz.Dziękuję za uprzyjemnianie nam życia
swoimi wspaniałymi rolami.!00 lat.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~anonimo -

pisza o dziadku ze nie widzi a wy mu zyczenia skladacie
pewnie wnuczka siedzi i mu czyta komentarze na interi
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Doświadczony -

Jeden ma wspaniałą, kochającą żonę - i tego zazdroszczę p. Romanowi, wyrażając jednocześnie żal z powodu utraty jego wieloletniej towarzyszki życia - a drugi wiąże się ze szmatą, łajdaczącą się po świecie, żerującej na ludzkich uczuciach i kłamstwie...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~ratownik -

Jest pan dobry i odany w pracy.i ma talent.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Emigrant -

W 1976 roku jechałem w Bydgoszczy tramwajem, kiedy na przystanku tramwaj ruszal wskoczyl do niego Roman Klosowski z blondynka pania wyzsza od niego. Zapamietałem, ze ona miala duzy pierscionek w kształcie maski teatralnej. Rozmawial i zachowywal sie podobnie jak na ekranie czyli gral zgodnie ze swoja natura. To co mnie zaskoczylo, to to ze wygladal na kogos starszego od Maliniaka o co najmniej 10 lat a byl to przeciez czas grania w czterdziestolatku- mniej wiecej.
Odpowiedzi (5)
Dodaj komentarz