273
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi115
  • Ocen na +0
273 ppt ?

Romans z dojrzałą kobietą (116)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Romans z dojrzałą kobietą

Napisał(a): gość -

foczka a z ta nauvzycielka to tez racja,,kobieto zastanow sie na co lecisz,,on i tak cie zostawi dla mlodszej ,,czy warto az takiego ponizenia?
Jak się pomarszczona dziura znudzi to poszuka świeżutkiej, naprężonej, ciasnej i jędrnej - czytaj młodszej ;)

Reklama

Reklama

Jestem kobieta 49 lat i propozycje od 20parolatkow traktuje pobłażliwie i z przymruzeniem oka...mam syna 28 lat i corke 26 i panow do 35 lat traktuje jako zwykła dzieciarnie,ktora niewiele ma mi do zaoferowania...to tak,jakbym bzykala sie z kumplem syna,albo co gorsza,z samym synem...hehe mam mega blokade na takich małolatów,ktorym sie wydaje,ze seks to wszystko,czego kobieta chce i bedzie wdzieczna za okazane zainteresowanie i zgodzi sie na wszystko...od smierci meza bywam w zwiazkach z mlodszymi mezczyznami,ale roznica wieku była miedzy 4 a 13 lat...przyznaje,ze 13 to juz za duzo,ale akurat sie trafiło....poza tym kobiety dązą do stałego zwiazku, a młodszy partner sie tylko zabawi i rzuci...po co komu taka trauma..

gość Jestem kobieta 49 lat i propozycje od 20parolatkow traktuje pobłażliwie i z przymruzeniem oka...mam syna 28 lat i corke 26 i panow do 35 lat traktuje jako zwykła dzieciarnie,ktora niewiele ma mi do zaoferowania...to tak,jakbym bzykala sie z kumplem syna,albo co gorsza,z samym synem...hehe mam mega blokade na takich małolatów,ktorym sie wydaje,ze seks to wszystko,czego kobieta chce i bedzie wdzieczna za okazane zainteresowanie i zgodzi sie na wszystko...od smierci meza bywam w zwiazkach z mlodszymi mezczyznami,ale roznica wieku była miedzy 4 a 13 lat...przyznaje,ze 13 to juz za duzo,ale akurat sie trafiło....poza tym kobiety dązą do stałego zwiazku, a młodszy partner sie tylko zabawi i rzuci...po co komu taka trauma..
sama przyznalas, ze "sie trafilo..." wiec nie bredz bo jakbym cie dobrze zerznal to bys prosila o jeszcze...

Reklama

Komentować lubi, liczyć to już niekoniecznie .

Edytt5
wiosna72
Edytt5
Grzeczny Właśnie się na tym zastanawiam, chociaż wydawało mi się że go z nią widziałem.
On ma dziwny stosunek do kobiet, traktuje to wszystko jako podbój.
I tylko zastanawiam sie co one w nim widzą...a szczególnie co może widzieć 40latka....
Też nie mam pojęcia ...
>>Tego to i ja nie wiem:)))może ludi dzieci:))))
Pewnikiem tak... bo gdyby jej pierwszy numerek wyszedł to mogłaby mieć takiego syna :)))))

Napisał(a): Gość -

twój kumpel wie co dobre. 40latki-to atrakcyjne, niegłupie,doswiadczone i otwarte na doznania kobiety. Wiedzą że zostało im ostatnie 5min na doznania i cielesność. Potrafią to wykorzystaćbez zbednego pitolenia się, narzeczeństwa, wymagania wierności i tym podobnym dupereli. Cieszą się z chwili. Ajeśli chodzi o potrzeby seksualne to w tym wieku osiągają jakieś kosmiczne apogeum. Są w stanie wprowadzićmłodego chłopaka w fantastyczną seksualność za którą ich przyszłe żony będą dziękować..Amłody facet..coż-trochę jest jak powrót do pierwszej młodości...młode ciałko...co tu jest dziwnego...dla mnie nic...nam się podobało;-)

antananarivo twój kumpel wie co dobre. 40latki-to atrakcyjne, niegłupie,doswiadczone i otwarte na doznania kobiety. Wiedzą że zostało im ostatnie 5min na doznania i cielesność. Potrafią to wykorzystaćbez zbednego pitolenia się, narzeczeństwa, wymagania wierności i tym podobnym dupereli. Cieszą się z chwili. Ajeśli chodzi o potrzeby seksualne to w tym wieku osiągają jakieś kosmiczne apogeum. Są w stanie wprowadzićmłodego chłopaka w fantastyczną seksualność za którą ich przyszłe żony będą dziękować..Amłody facet..coż-trochę jest jak powrót do pierwszej młodości...młode ciałko...co tu jest dziwnego...dla mnie nic...nam się podobało;-)
Mi tez sie podobalo. Do dzisiaj wspominam z usmiechem na ustach jak wypelnialem ja swoim twardym od tylu gdy byla oparta o pianino....eh jak ona jeczala z rozkoszy.

Nie przyszło wam do głowy ,że dojrzała kobieta widzi w młodym chłopaku to SAMO co dojrzały mężczyzna w młodej dziewczynie ! i co wtedy jest OK ? myślicie że tylko facetom wolno mieć romansik z młódką.Myślicie że młoda dziewczyna i dużo starszy facet to wielka miłość hehehe.To samo tyczy odwrotnej strony hehe

Bo zna siebie i swoją wartość,wie czego chce,wie jak się poruszać,ubrać ,co mówić.Jest po prostu sobą nikogo nie udaje.ma szacunek dla siebie i pewność i tym przyciąga innych.Nie moa to nic wspólnego z matkowaniem ,instynktem macierzyńskim,potrzebą dowartościowania.Po prostu jest wspaniałą partnerką w życiu i sypialni.

gość Bo zna siebie i swoją wartość,wie czego chce,wie jak się poruszać,ubrać ,co mówić.Jest po prostu sobą nikogo nie udaje.ma szacunek dla siebie i pewność i tym przyciąga innych.Nie moa to nic wspólnego z matkowaniem ,instynktem macierzyńskim,potrzebą dowartościowania.Po prostu jest wspaniałą partnerką w życiu i sypialni.
Nooo i jak sie przy tym dupcyyyyyy :)

gość
gość Bo zna siebie i swoją wartość,wie czego chce,wie jak się poruszać,ubrać ,co mówić.Jest po prostu sobą nikogo nie udaje.ma szacunek dla siebie i pewność i tym przyciąga innych.Nie moa to nic wspólnego z matkowaniem ,instynktem macierzyńskim,potrzebą dowartościowania.Po prostu jest wspaniałą partnerką w życiu i sypialni.
Nooo i jak sie przy tym dupcyyyyyy :)
A co w tym złego?jeżeli nikogo nie krzywdzi,cieszy się życiem i czerpie z niego przyjemność

gość
gość Jestem kobieta 49 lat i propozycje od 20parolatkow traktuje pobłażliwie i z przymruzeniem oka...mam syna 28 lat i corke 26 i panow do 35 lat traktuje jako zwykła dzieciarnie,ktora niewiele ma mi do zaoferowania...to tak,jakbym bzykala sie z kumplem syna,albo co gorsza,z samym synem...hehe mam mega blokade na takich małolatów,ktorym sie wydaje,ze seks to wszystko,czego kobieta chce i bedzie wdzieczna za okazane zainteresowanie i zgodzi sie na wszystko...od smierci meza bywam w zwiazkach z mlodszymi mezczyznami,ale roznica wieku była miedzy 4 a 13 lat...przyznaje,ze 13 to juz za duzo,ale akurat sie trafiło....poza tym kobiety dązą do stałego zwiazku, a młodszy partner sie tylko zabawi i rzuci...po co komu taka trauma..
sama przyznalas, ze "sie trafilo..." wiec nie bredz bo jakbym cie dobrze zerznal to bys prosila o jeszcze...
jak dobrze to pewnie tak
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sex dojrzala i nastolatek
  • romans z dojrzala
  • sex z dojrzala kobieta forum
  • Romans z dojrzałą
  • sex z nastolatka w rodzinie forum
  • seks dojrzaej z nastolatkiem
  • Dojrzalr kobiety sex w aucie P lock
  • seks z nastolatka forum
  • sex z dojrzala