21
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń71
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
21 ppt ?

Romantyczne spotkanie!( puśćmy wodze naszej fantazji) (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Romantyczne spotkanie!( puśćmy wodze naszej fantazji)

Napisał(a): Gość -

Spróbujmy stworzyć menu na nasze romantyczne spotkanie z ukochaną partnerką(partnerem) oraz w jaki sposób go podać by było oprawą do namiętnego, romantycznego spotkania z wybrankiem(wybranką)- by pozostało na długo w naszej pamięci!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Romantyczne spotkanie!( puśćmy wodze naszej fantazji)

Przygaszone światło, świece szampan lub winko jak kto woli :) Najlepiej to ulubiona potrawa partnera/ki lub jakieś afrodyzjaki a jest ich naprawdę sporo. Na deser np płonące banany które na pewno podsycą atmosferę :)
No a dalej tylko świece, my i ....

Reklama

Witam wszystkich romantykow,romantyzm to cale zycie,to zalezy jak kto chce zyc.Moj romantyzm skonczyl sie zaraz po slubie,ale zacza po rozwodzie,dopiero wtedy nauczyli mnie inni jak to moze byc,a teraz to ja sama jestem romantyczka robie co chce romantyzuje kiedy chce,robie jedzenie romantyczne,zapalam swieczki,zapalanie swieczek to bardzo wazne to poczatek tego romansu i myslenia mam dobrze pije wino mam super zycie,i co wazne jestem teraz szczesliwa................

Reklama

tak jak inni odpowiem szampan, truskawki w czekoladzie choć to już nie ten sezon to może banan w czekoladzie z lodami i śmietaną (w dwoje gorącej) sałatka z resztą nie wiem, ja się tam na romantycznych kolacjach nie znam

Za oknem ziąb,deszcz i zawierucha, słychać jak hula wiatr. A na poddaszu ciepło, przytulnie, trzeszczą drwa w kominku, tańczą skry. Puszyste sukno rozłożone na podłodze, ogromne i miękkie, zapraszające wręcz - przysiądźcie. Na ruszcie w kominku rumiane szaszłyki powoli uwalniają swój aromat..., aż ściska w żołądku, czy oby na pewno z głodu ?). Czerwone wino odrętwia spierzchniałe usta, pragną słodyczy - być może truskawki..., a może morze śmietany bitej, która jak fala morska przykryje rozpalone ciało..., czy drugich ust ? Ogniste lody w szklanych pucharkach skrzą jak świetliki, zjeść je, czy nie... Rodzi się dylemat, nakarmić wpierw brzuszek, czy duszę ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Romantyczne spotkanie!( puśćmy wodze naszej fantazji)