31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43
  • Odpowiedzi31
  • Ocen na +0
31 ppt ?

Romantyczny Paryż (32)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Romantyczny Paryż

Napisał(a): ewa -

ja bardzo chętnie wybiorę się w podróż poślubną, najlepiej w jakiś ciepły i cichy zakątek. Ale co z dowodem osobistym, paszportem?Przecież załatwienie tych wszytkich formalności potrwa conajmniej miesiąc!w dodatku oboje pracujemy, a te rzeczy trzeba załatwić osobiscie...

Reklama

Napisał(a): ptysia130 -

paryż jest przepięknym miastem, zarówno pod względem architektutry jak i swojego charakteru. W zeszłym roku mój obecny mąż zabrał mnie tam na 2 tygodnie i oświadczył mi się pod wieża Eiffel. tym bardziej ma on dla mnie szczególny charakter. Polecam również zwiedzić nowe miasto - La Deffense.pozdrawiam

Napisał(a): rozsądna -

Kobiety!!! korzystajcie z życia..jedźcie do Paryża, Londynu, Wiednia na wycieczki..faceci spełniaja swoje marzenia, kupują sobie dobre samochody, fundują sobie piękne przyjaciółki..nie czekajcie aż maż wam to zapewni...spełniajcie swoje marzenia. Paryz rzeczywiście jest piekny..

Reklama

Napisał(a): majka!! -

OJJJ NA MNIE TO MISATO MA WSPANIALY WPLYW GDY BYLAM TAM OSTATNIO CZULAM SIĘ JAK W NIEBIE I TO NIE PRAWDA ZE FRANCUZI SA NIEMILI CZY COS W TYM STYLU JESLI KOGOS O COS TYLKO POPROSILAM CZY TO NP O WSKAZANIE DROGI ODRAZU Z USMIECHEM KTOS MI ODPOWIEDZIAL....NIE WIEM MOZE MIALAM FARTA ALE RACZEJ WATPIE:) MOIM MARZENIEM BYLO POJECHANIE DO TEGO CUDOWNEGO MIASTA...TERAZ MOIM MARZENIEM JEST ZNOWU TAM POJECHAC:))POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!:)

Reklama

Napisał(a): rozczarowana -

Ja wróciłam z Paryża dwa miesiące temu i jestem rozczarowana, smród, pełno psich i ludzkich odchodów począwszy od metra kończąc na uliczkach, gburni ludzie nie znający kilku prostych słów po angielsku, którym pamięć nagle wraca jak widzą twój portwel i natarczywi ciemnoskórzy handlarze wciskający niemal na siłę tandetne pamiątki.Pełno szalonych Japończyków czy Chińczyków pstrykających zdjęcia wystawom modnych butików (plagiat made in china?). Jedynym miłym akcentem, jaki bedę mieć na dłużej w pamięci, to nocny rejs po Sekwanie.Jak dla mnie bardziej romantycznym miejscem jest malownicza wioska rybacka Sete na południu Francji, lazurowe czyste morze i puste plaże. Ech...

Napisał(a): Mala_z -

miasto bardzo mi sie podobalo, mieszkancy nie:/ w zadnym innym kraju europejskim, ani w tym z bloku tzw wschodniego ani z "cywilizowanego zachodu" nie spotkalam sie jako turystka z taka niechecia i ignorancja. przepraszam - aby sprawiedliwosci stalo sie zadosc powiem, ze jeden paryzanin okazal sie normalny. chyba tylko dla tego, ze byl .... murzynem :)))

Napisał(a): Vitaminka -

a moj narzeczony pomimo ze nie jest polakiem i nie jest francuzem a do paryza mamy ok 2 3 godzin zabrala mnie w lutymnna walentynki i osiwadczyl mi sie wlasnie 14 lutego hihih w drzwiach głownych Sacre Coeur ale uwaga tam kolo tej bazyliki od prawej strony jak sa schody jest hotel nikomu nie polecam go ich łozka sie dosc czesto zarywaja :P:p

Napisał(a): Francuzka z Krakowa:) -

...10 minut od Placu Vendome. Szerze mówiąc, Paryż to tak jak Warszawa - siedlisko snobów, zblazowanych degeneratów. Ale tak samo jak nasza Warszawa, ma swój urok i wdzięk. To jedyne miasto, kiedy czuję się "u siebie", mimo że nie jestem Francuzką....

Napisał(a): bet -

Byłam na wycieczce latem tego roku z mężem i było na prawdę super!!!! Polecam Disneyland - zabawa dla każdego(nam szczególnie spodobali się "piraci z karaibów" i "dom strachów")!!!!! Piekne są wersalskie ogrody, ale uwaga w muzeum figur woskowych nie wszystkie figury są z wosku.......!!Jedyny minus - ciagle te same śniadania, tzn.bagietka, dżem i rogalik! Szkoda, że ta wycieczka tak szybko zleciała(polecam buro podróży Rainbow Tours).
« Wróć do tematów
Do góry strony: Romantyczny Paryż