18
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń77
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +12
18 ppt ?

Rosja wykluczona z udziału w igrzyskach (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rosja wykluczona z udziału w igrzyskach

Napisał(a): Valdemar -

Mam takie wrażenie że Rosjanie nie potrafią inaczej funkcjonować jak tylko na zasadzie oszukiwania wszystkich i we wszystkich obszarach nawet w sporcie gdzie obowiązuj honorowe zachowanie.
Najzabawniejsze są te wszystkie komentarze które usiłują kreować Rosję jako ofiarę zmowy międzynarodowej:))
INTERIA.PL

Re: Rosja wykluczona z udziału w igrzyskach

Napisał(a): ~gość -

Valdemar
~gość A więc rózga od dziadka mroza
To jest bardzo porównanie rózga za politykę zagraniczną rózga za sport rózga z a ekonomię
A Rosjanie wiadomo jak zagłosują w najbliższych wyborach prezydenckich:))
Bo Rosjanie to najbardziej wdzięczny naród z punktu widzenia polityka Zawsze zadowoleni.

~uuf
~gośc To co Rosja robi to ogromny skandal dopingowy. Nie liczy się sport nie liczy się rywalizacja tylko udowadnianie że Rosja jest najlepsza.
W czym problem Rosjanie będą występować nie rozumiem o co chodzi.
Tak tyle tylko że pod flagą olimpijską. Mam nadzieję że potrafią ten fakt uszanować

~uuf
~gośc
To co Rosja robi to ogromny skandal dopingowy. Nie liczy się sport nie liczy się rywalizacja tylko udowadnianie że Rosja jest najlepsza.
W czym problem Rosjanie będą występować nie rozumiem o co chodzi.
Tak tyle tylko że pod flagą olimpijską. Mam nadzieję że potrafią ten fakt uszanować. Jeśli na koniec wytrwają w cnocie to będą mogli maszerować na zakończenie ze swoja flagą.

Napisał(a): ~uuf -

~gośc To co Rosja robi to ogromny skandal dopingowy. Nie liczy się sport nie liczy się rywalizacja tylko udowadnianie że Rosja jest najlepsza.
Wreszcie Rosjanie osiągnęli sławę. Przejdą do historii jako państwo wykluczone z rodziny sportowej za przemysłowe stosowanie dopingu.

Napisał(a): ~gosc2 -

Wszyscy doskonale wiedza, ze wszyscy sportowcy na dopalaczach. Jednym sie udaje a inni maja pecha i zaliczaja wpadke. Pod znakiem zapytania pozostaje, wykrycie niedozwolonego wspomagacza po kilku latach jak dla mnie jest to grubymi nicmi szyte. Niedopuszczenie Rosji do udzialu w Igrzyskach kladzie sie cieniem na komitecie Olimpijskim, polityka wkroczyla na Olimp. Zamiast oglosic, ze wszyscy sportowcy z Rosji podlegac beda specialnym badaniom antydopingowym, postanowiono na zlosc Putinowi oglosic, ze wszyscy sportowcy z Rosji sa be, a jak wszystkim, lacznie z tymi dupkami z KO wiadomo, ze tak nie jest.

Napisał(a): ~musze -

[cytat kogo=~gosc2]Wszyscy doskonale wiedza, ze wszyscy sportowcy na dopalaczach. Jednym sie udaje a inni maja pecha i zaliczaja wpadke. Pod znakiem zapytania pozostaje, wykrycie niedozwolonego wspomagacza po kilku latach jak dla mnie jest to grubymi nicmi szyte. Niedopuszczenie Rosji do udzialu w Igrzyskach kladzie sie cieniem na komitecie Olimpijskim, polityka wkroczyla na Olimp. Zamiast oglosic, ze wszyscy sportowcy z Rosji podlegac beda specialnym badaniom antydopingowym, postanowiono na zlosc Putinowi oglosic, ze wszyscy sportowcy z Rosji sa be, a jak wszystkim, lacznie z tymi dupkami z KO wiadomo, ze tak nie jest.[

pieprzysz pan jak zmarzly,
widocznie nigdy nie byles czystym sportowcem
a gdybys sie nazywal Kacper Semenja?

a gdybys mial doping we krwi, talen? to co , chcialbys zeby nacpany kazah czy inny Katarczyk cie zlota pozbawil?

Napisał(a): Boldusia40 -

Rosja żadną ofiarą zmowy nie jest.
Doping u nich to jak dobrze naoliwiona maszyna, tak powszechna i to za pozwoleniem władz.
Dobrze się stało. Stosowanie dopingu to nieuczciwe jest, to jak odbieranie szans tym uczciwym,
co ciężką pracą osiągają sukces. Zakaz dla Rosji to i na zdrowie wyjdzie ich sportowcom.
Tu mnie się przypomniało byłe NRD, tam też tak to szło. Co potem działo się z ludźmi, aż strach
pomyśleć.
Rosyjscy sportowcy" czyści" mogą brać udział w igrzyskach, wystąpią pod flagą olimpijską.

~gosc2 Wszyscy doskonale wiedza, ze wszyscy sportowcy na dopalaczach. Jednym sie udaje a inni maja pecha i zaliczaja wpadke. Pod znakiem zapytania pozostaje, wykrycie niedozwolonego wspomagacza po kilku latach jak dla mnie jest to grubymi nicmi szyte. Niedopuszczenie Rosji do udzialu w Igrzyskach kladzie sie cieniem na komitecie Olimpijskim, polityka wkroczyla na Olimp. Zamiast oglosic, ze wszyscy sportowcy z Rosji podlegac beda specialnym badaniom antydopingowym, postanowiono na zlosc Putinowi oglosic, ze wszyscy sportowcy z Rosji sa be, a jak wszystkim, lacznie z tymi dupkami z KO wiadomo, ze tak nie jest.
ma takie wrażenie że wszyscy sportowcy poddawani są specjalnym badaniom problem w tym że tylko Rosjanie jadą na prochach. Może to i dobrze że Rosja ma swojego kozła ofiarnego na którego zawsze można zwalić winę.

Boldusia40 Rosja żadną ofiarą zmowy nie jest.
Doping u nich to jak dobrze naoliwiona maszyna, tak powszechna i to za pozwoleniem władz.
Dobrze się stało. Stosowanie dopingu to nieuczciwe jest, to jak odbieranie szans tym uczciwym,
co ciężką pracą osiągają sukces. Zakaz dla Rosji to i na zdrowie wyjdzie ich sportowcom.
Tu mnie się przypomniało byłe NRD, tam też tak to szło. Co potem działo się z ludźmi, aż strach
pomyśleć.
Rosyjscy sportowcy" czyści" mogą brać udział w igrzyskach, wystąpią pod flagą olimpijską.
Skoro sankcje są tak dotkliwe i to w stosunku do całego państwa to oznacza tyle że w Rosji przygotowanie sportowców do zawodów wiązało się ze stosowaniem środków dopingowych. Wyrządzono sportowcom ogromną krzywdę. Zniszczono zdrowie a i wysiłek z treningów poszedł na marne
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rosja wykluczona z udziału w igrzyskach