62
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +6
62 ppt ?

Rośnie napięcie między Tuskiem a Trzaskowskim? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rośnie napięcie między Tuskiem a Trzaskowskim?

Napisał(a): uni -

Podczas sobotniej konwencji Platformy Obywatelskiej Donald Tusk poruszył kilka kwestii. Między innymi odniósł się do słów Sławomira Nitrasa o „opiłowywania katolików”:

W mojej rodzinie większość osób jest katolikami. Nie chcą być "piłowani".
Na łamach tygodnika „Wprost” poinformowano o kształtujących się relacjach między Donaldem Tuskiem a Rafałem Trzaskowskim:

W kuluarach konwencji politycy plotkowali, iż Donald Tusk miał powiedzieć prezydentowi Warszawy, że albo pohamuje swoje ambicje i przestanie wchodzić mu w drogę w ogólnopolskiej polityce, albo Platforma nie udzieli mu poparcia przy kolejnych wyborach samorządowych.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Rośnie napięcie między Tuskiem a Trzaskowskim?

Napisał(a): ~Ezop -

Cóż? Kto się prostakiem urodził, ten gentelmanem nie umrze. Płakał niedźwiedź przed lisem, pijąc wraz z nim wódę: - Ty wiesz, mam czworo dzieci, ale wszystkie rude... - Ha! - krzyknął lis obłudnie, ukrywszy twarz w dłoniach - Mój syn także jest rudy, ktoś nas robi w konia!

Reklama

Re: Rośnie napięcie między Tuskiem a Trzaskowskim?

Napisał(a): ~Roman -

Obydwaj Politycy nic nie znaczący dla Polski obydwaj nadają się do mapet szoł, nic jak do tej pory Tusk nie zrobił dla Polski i Polaków a Trzaskowski to Polityk który powinien uczyć ideologi w żłobku bo to jest jego stan umysłu na tym poziomie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rośnie napięcie między Tuskiem a Trzaskowskim?