142
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi69
  • Ocen na +0
142 ppt ?

Rozbijam rodzinę bo pracuje całymi dniami? (70)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Rozbijam rodzinę bo pracuje całymi dniami?

Napisał(a): gość -

A mój to HIT. Pracował przez 7 lat przez 12 - 15 godzin na dobę łącznie z sobotą w niedzielę spał do południa a po południu jeszcze do kogoś wskoczył pomóc przy drukareczce. Z dziećmi chciał się bawić raz dwa razy do roku o 20 a ze mną chciał rozmawiiać o problemach w pracy o 2 w nocy jak z tej pracy wrócił... Samej chce mi się śmiać jak sobie to przypomnę. Ale wtedy do śmiechu mi nie było. No i jest już byłym... od 6 lat i tak nic do niego nie dotarło bo wydzwania chce mi opowiadać o swojej pracy .....

Reklama

Mój mąż pracuje w firmie, która jest wampirem energetycznym.Odkąd podjął tam pracę nasze małżeństwo rozpada się. Wciąż nie ma go w domu, a kiedy już jest zajmuje się sobą, albo śpi.
Związek się rozpada po 25 latach wspólnego życia. Przez półtora roku (odkąd się przyjął) nie byliśmy w łóżku. Śmieszne? Dla mnie nie. Za to firma jest zadowolona, a małżonek spełniony zawodowo.

Mam to samo. Żona nie pracuje i zajmuje się małymi dziećmi. Zapomniałem dodać że jeszcze do jej obowiązków należy sprzątanie mieszkania. O śniadanku, czy wspólnej kolacji mogę tylko pomarzyć. Ja pracuje od 7-18 w tygodniu oraz w soboty do 15.00. Z pensji robię wszystkie opłaty, zakupy zbędne i niezbędne, to co zechce - no może bez przesady. Raczej nam nic nie brakuje. Po powrocie robię sobie kolacje i bawię się z dzieciakami, ale zważywszy na to że chodzą wcześnie spać zajmuje mi to max. 1godzinę. Ciągle opieprza mnie że nic nie robię, jestem do dupy i żałuje że jest ze mną. Zarzuca mi że nie mogę skończyć pracy np o 15.00 itp. Oczywiście od kiedy pojawiło się dziecko spaliśmy ze sobą może z 5 razy przez 1,5roku. Szkoda mi dzieciaków bo bym się od niej już wyprowadził. Nie wiem ile jeszcze wytrzymam taki układ:-(

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja mam męża tylko na wekendy w domu mieszkam w Poznaniu on pracuje w Warszwie.
Dzieci już odchowane ,ale czasem wydaje mi się że żyjemy obok każdy swoim życiem.
Staram sie jak bywa na wekendy by spędzić ten czas miło nie zajmować się zbytnio obowiązami tylko wspólnie spędzonym czasem ...
Nie zawsze się to udaje i jak wszędzie bywają spięcia,chyba nie ma ta nidzie by wszystko grało.
Pozdrawiam
M

Napisał(a): koteklove -

Powiem Ci szczerze że ja w taki sam sposób przestałam kochać swojego męża im dłużej pracuje tym bardziej stał mi się obcy więc jeśli kochasz żone i zależy Ci na niej to zwolnij tempo bo bedzie chciała odejść.Ja zastanawiam się już rok czy odejść czy zostać kasa to nie wszystko.Zapominacie o nas to że jesteśmy żonami to nie znaczy że nam się nie należy przytulanie,miłe słowo itd.Brakuje nam was ale czasem jest za póżno żeby uczucia wróciły.Przemyśl czy warto zostawiać ją na tak długo samą w domu wtedy ma czas na przemyślenia dlatego się buntuje.

Reklama

bardzo lubię takie akcje mam 3 kochanki właśnie znudzone ciężką pracą i nie obecnością męża :) mało tego jeszcze mnie sponsorują za jego zatyraną kasę :)) i kto tu jest frajerem???
dasz mi tel do żony? ee sam ją znajdę na portalu>))

Napisał(a): keloimi -

gość bardzo lubię takie akcje mam 3 kochanki właśnie znudzone ciężką pracą i nie obecnością męża :) mało tego jeszcze mnie sponsorują za jego zatyraną kasę :)) i kto tu jest frajerem???
dasz mi tel do żony? ee sam ją znajdę na portalu>))
To te 3 kochanki mają wspólnego męża ?:))))

Napisał(a): beemwu -

kolego miałem to samo praca od rana do wieczora i w soboty,wszystko do czasu jak zacznie zdrówko szwankować,musisz znaleźć kompromis.Może wolne soboty i piątek o14 sie przebierasz.pewnie po całym dniu w pracy w łóżku też nie nie zaskakujesz żony.mam kolegę który tak pracował do wypadku a teraz jest sam.:(
powodzenia.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • kiedy praca robija rodzin
Do góry strony: Rozbijam rodzinę bo pracuje całymi dniami?