163
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi84
  • Ocen na +0
163 ppt ?

Różnica wieku w związku ma znaczenie? (85)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Różnica wieku w związku ma znaczenie?

Napisał(a): domeczek5 -

Kontrola Wiadomo: Na początku nie ma to większego znaczenia, człowiek jest zauroczony drugą osobą. Zastanawiam się jednak co będzie później, bo wszyscy zwracają mi uwagę, że na pewno się nie dogadamy. A mój facet bardzo mi imponuje, jest mądry i póki co jest nam dobrze. Jest starszy 17 lat. Powiedzcie mi jak to wpłynie na nasze przyszłe życie? Faktycznie może dojść do zgrzytów? Na jakich polach?
Jaka jest różnica wieku pomiędzy Wami i partnerami?
to będzie tak jakby ANALFABETA kupował książke by inni cztali.

Reklama

Napisał(a): gość -

Taki związek to sztuka kompromisu.
Wywodzę się z takiej rodziny, a aktualnie jestem w związku o różnicy 4 lata.
Najgorszym rozwiązaniem jest związek między 18latką ,a 40 latkiem.
Z jednej strony burza pomysłów,a z drugiej stateczny pan.

Witam.Według mnie każdą miłość , każdy związek trzeba pielęgnować.Myśle że łatwiej jest utrzymać spokój w związku jeżeli jest się z rówieśnikiem.Ja jestm w związku z mężczyzną 13 lat starszym.Jesteśmy ze sobą ponad 7 lat.(ja mam 29 on 42).Tworzymy świetny związek , dogadujemy sie ale kazde z nas musi iść na kompromius z ta drugą połową.Dzieli nas dekada takze duzo jest róznic.Ale nikt nikomu niczego nie narzuca on wrpowadza spokój , opanowanie a ja troche spontanicznosci i zabawy w nasz zwiazek . Myśle ze jezeli w zwiazku jest wiecej przeciwnosci niz wspolnego to czy roznica wynosi 5 czy 15 lat to i tak n ic z tego nie wyjdzie.Najłatwiej jest sie rozstac i miec swiety spokój , trudniej jest pielegowac i podtrzymywac zwiazek.

Reklama

w Polsce różnica wieku miedzy partnerami ma wtedy znaczenie jeśli to kobieta jest tą starszą.wtedy otoczenie zaszczuje taki związek.jestem starsza od mojego partnera,dobrze nam razem ale mój wiek ukrywamy,nawet przed rodziną.na szczęście dobrze się trzymam.

Reklama

Nie piszesz o podstawowej sprawie ,czy jest po rozwodzie czy ma dzieci .Jeśli nie ma dzieci to nie ma znaczenia czy bł w iinym związku czy nie .Natomiast gdy są dzieci zastanów się dziesięć razy .Moja koleżanka związała się z facetem ,też z dożą różnicą wieku i ma dzieci .Mieswzkają w tym samym mieście. Zawsze gdy się spotykamy płacze obciążenia finansowe ,ciągłe żadania dzieci sprawiły ,że z tej pięknej miłości już niewiwle zostało a oni nie mają na rzie wspólnych dzieci .Wtedy problem narośnie jeszcze bardziej .Powodzenia

Wydaje mi się, iż to nie różnica wieku stwarza problem, ale pewna dojrzałość. Niestety ktoś kto pyta ludzi w internecie o zdanie na temat własnego życia, ba jest skłonny nawet uwierzyć w to, że przeciętny internauta powie mu co będzie w przyszłości, musi być bardzo niedojrzały i tu widzę problem zasadniczy, zwłaszcza gdy partner jest od niego starszy o 17 lat i pewnie innych o zdanie w internecie nie pyta:).

w moim przypadku różnica wieku jest 8 lat, ani mało ani dużo, jak się poznaliśmy ja miałam 22 a on 30. wtedy było ok, podobnie chcieliśmy spędzać czas, dogadywaliśmy się. niestety z wiekiem wszystko się zmienia, teraz ja ma 28 lat a on 36 i totalna porażka. ja po prostu chcę żyć wychodzić do ludzi, bawić, mamy dwoje dzieci dużo im poświęcam czasu ale chcę też gdzieś wyjść sama z mężem, gdzieś wyjechać. natomiast mąż zmienił się w totalnego domatora, teraz wystarczającą atrakcją jest dla niego rodzinny spacer, bo zawsze żal gdzieś wyjść bez nich. na imprezy nie chce mu się już chodzić, wyjechać bez dzieci nawet na weekend nie ma mowy, bo żal mu że dzieci nie pojadą. porażka prosta droga do rozwodu....

Napisał(a): NaTilka090 -

Zawsze chciałam spotykać się z facetem starszym od siebie (5-8l). Dlaczego?? Uważałam, że będzie odpowiedzialny, będzie wiedział czego chce od życia, będzie miał "poukładane w głowie". Poznałam D*. Ja mam 23l, a on 31l. Dogadujemy się fantastycznie, nie brakuje nam tematów do rozmów. Jest opiekuńczy, tolerancyjny. Nasz związek rozwija się, mamy już dużo wspólnych planów. Omijałam zawsze facetów w moim wieku...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • lolita znaczenie
  • różnica wieku 8 lat to dużo czy mało
Do góry strony: Różnica wieku w związku ma znaczenie?