142
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +52
142 ppt ?

"Rozpowiada w Brukseli, że PiS go aresztuje" (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

"Rozpowiada w Brukseli, że PiS go aresztuje"

Napisał(a): uni -

Co za kuriozum. W internecie krąży informacja, jakoby Donald Tusk miał rozpowiadać w Brukseli, że Prawo i Sprawiedliwość aresztuje jego i jego syna . Tak twierdzi korespondentka z Brukseli, która podkreśla, że stosunek przewodniczącego Rady Europejskiej w sprawie porozumienia pomiędzy KE a Polską w kwestii praworządności jest raczej chłodne. Czyli jak - nasz człowiek w Brukseli chce przeszkodzić w porozumieniu, które jest ważne dla wszystkich Polaków? Robi się coraz ciekawiej..
INTERIA.PL

Re: "Rozpowiada w Brukseli, że PiS go aresztuje"

Napisał(a): ~trytek -

czytalem o tym:
W tej sprawie mogą jednak pojawić się niespodziewane konsekwencje ponieważ na 23 kwietnia (a więc pod koniec rozmów w sprawie porozumienia z KE) Tusk jest wezwany jako świadek w procesie Tomasza Arabskiego, sądzonego za niedopełnienie obowiązków przy organizacji wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2010 roku. Wezwanie Tuska, choć zaplanowane dużo wcześniej (informacje o tym została podana w styczniu), może zostać odebrane w Brukseli jako "nękanie" przewodniczącego Rady Europejskiej przez PiS i zaszkodzić porozumieniu z KE. Zwłaszcza, jeżeli Tusk będzie przedstawiać się jako ofiara upolitycznionego sądownictwa...

Re: "Rozpowiada w Brukseli, że PiS go aresztuje"

Napisał(a): ~gość -

Tusk nie jest naszym człowiekiem w Brukseli tylko Merkel więc wszystko co do tej pory zrobił i powiedział nie było z korzyścią dla Polski tylko dla niego bo mu dupa zaczęła drżeć ze strachu.Gdyby to zależało od zwykłych ludzi to ryża małpa wisiałaby na latarni i udawałaby pajaca za to wszystko co Polsce uczynił i jego kamraci.

Re: "Rozpowiada w Brukseli, że PiS go aresztuje"

Napisał(a): ~bibi -

W każdej plotce jest ziarno prawdy, dlaczego nie wierzyć korespondentce RMF, która rozmawiała TAM NA MIEJSCU, W BRUKSELI z politykami? Uważam, że coś jest na rzeczy, nawet jeżeli teraz europosłowie PO będą się zapierać (a co mają powiedzieć?!)

Re: "Rozpowiada w Brukseli, że PiS go aresztuje"

Napisał(a): ~Kujj -

Kacze plucie na Tuska nędzie przybierać na sile w miare zbliżania się wyborów Prezydenckich.Przewagą Tuska jest jego wiek -- jeżeli zostanie Prezydentem na dwie kadencje to całe łajno po drobiu zostanie " posprzątane". Co będzie oserwował stary i bezsilny kawaler .
« Wróć do tematów
Do góry strony: "Rozpowiada w Brukseli, że PiS go aresztuje"