30
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń344
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +-9
30 ppt ?

rozwód i co dalej? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

rozwód i co dalej?

Napisał(a): ~rozwodniczka -

Jestem w trakcie ciężkiego dla mnie rozwodu. Mąż postanowił zostawić mnie, bo poznał inną kobietę, stwierdził, że już mnie nie kocha i nie chce mieć kontaktu z dziećmi. Wniósł pozew o rozwód i... nie wiem co dalej zrobić. Całe moje życie legło w w gruzach przez ten rozwód i odejście męża. Zostaję sama z dziećmi i nie wiem co dalej zrobić ze własnym życiem. Jak wygląda życie po rozwodzie? Co dalej robić ze swoim życiem, skoro przed rozwodem moje życie kręciło się głównie wokół męża?
INTERIA.PL

Re: rozwód i co dalej?

Napisał(a): Gość -

Rozwodem się nie przejmuj, Twój mąż był bucem, skoro rozwodzi się z Tobą w taki sposób. Co dalej? Żyj własnym życiem, zacznij poznawać ludzi i przede wszystkim... nie przejmuj się "co dalej" ;) Rozwód puść w zapomnienie i spróbuj wykorzystać, jako nowy start :)

Reklama

Napisał(a): ~co dalej -

Hmm pytasz co dalej, a ja Ci odpowiem - zacznij żyć! Rozwód z takim facetem to najlepsze co mogło Cię spotkać, nie będziesz musiała dalej żyć z burakiem pod jednym dachem. Piernicz drania i zacznij żyć na nowo, tym razem po rozwodzie. Odnów stare znajomości, zacznij zawierać nowe i niech dalej to zycie się jakoś kręci. Będzie lepiej niż przed rozwodem, sama zobaczysz :)

wbrew pozorom rozwód to nie jest koniec świata, wiem coś o tym. Teraz jest Ci ciężko i jest to jak najbardziej zrozumiałe bo Ty go kochasz, Tobie było z nim dobrze, byliście ze sobą kawał czasu, macie dzieci, dom. Wydawało się że masz kochającą się rodzinę a tymczasem on pozbawił Cię tych złudzeń. Tylko wiesz, uważam że nie jest warty tego żeby za nim płakać skoro odwrócił się też od dzieci. Ok, może Ciebie już nie kocha bo inna go omotała ale dzieci są najwyższą wartością w rodzinie i ich się nie odtrąca. Jeśli ktoś to robi znaczy że jest nikim.

Reklama

Napisał(a): gość -

Wiem co czujesz. Nie łatwo jest przelaczyc sie z trybu meżatki na rozwodke. życie nagle mi obrzydlo, każda nawet najmniejsza czynnośc w mieszkaniu, w ktorym do tej pory mieszkalismy razem, sprawiała mi ból. codziennosc to koszmar. i jeszcze ten rozwód. mój mąż naprawdę nie odpuszczał i nie był skory do współpracy, choziaz nasz związek rozpadł się z jego winy. koleżanka poszła ze mną do brykczyńskich i oni pomogli mi się ze wszystkiego wykaraskać, ale cały ten dramat już zawsze będzie mi towarzyszył. jestem teraz bardzo uprzedzona do mężczyzn i jedyne, na co mam nadzieję, to że moi synowie nie wyrosną na takich obrzydliwców jak moj były mąż

Popieram przedmówców. Rozwód to nie koniec świata. Na pewno tęsknisz, masz poczucie krzywdy itp., to zrozumiałe. Skup się teraz na dzieciach i na SOBIE. Idź do fryzjera, kosmetyczki, zapisz się na jakieś zajęcia (aerobik, joga, może artystyczne np. lepienie w glinie, kurs języka itp. - ważne po prostu, żeby nie siedzieć samej w domu, nie rozmyślać i nie dołować się). Dobrze, gdybyś miała jakąś przyjaciółkę czy inną bliską osobę, z którą możesz porozmawiać, która Cię podtrzyma na duchu. Wiem co mówię. Moja przyjaciółka jest po rozwodzie. Odkryła zdrady, potem szybko wizyta u http://www.ma(...)ze.html, złożenie papierów, rozprawy i rozwód. Stres straszny, ale jest już po i powoli zapomina o krzywdzie, jaką zgotował jej mąż. Rozwód da się przeżyć, głowa do góry i trzymam kciuki.

Reklama

Powalcz o majątek, jeśli rozwód był z orzeczeniem o winie, powinno być łatwiej coś wziąć dla siebie z Waszego majątku. Niemniej warto poradzić się adwokata. W Warszawie Monika Cieślak specjalizuje sie także w podziale majątku http://kancelaria-cieslak.pl/podzial-majatku więc do dzieła. Życzę powodzenia i głowa do góry - musi być tylko lepiej :)

Napisał(a): sweetlovin -

Jak to co ? szukać dobrego adwokata ! , nie chce miec kontaku z Toba i dziećmi , niech płaci alimenty . dzieci się same nie zrobiły , wyciągnąc / wyssać z niego wszytsko co się tylko da . W takim razie skoro sie biedactwo zakochało , oh jej . Do takich spraw polecam Ci panią Magdalene Grześkowiak . Ona wie , co z takimi jak on robić .

Napisał(a): ~gosc -

Masz racje wszystko da się przeżyć jednak twoje redy nie zawsze są trafne wiesz dlaczego bo nie każda ma taką możliwość finansową aby iśc zaraz a to do kosmetyczki a to do fryzjera jak rodzice nie pomogą a alimenty ogladą jak' świnia grzmot 'to na nic nie starcza jedynie z dziecmi na spacer bo darmowy- jak ogląda każdą złotówkę zastanów się najpierw do kogo to jest kierowane do osoby co może sobie na to wszystko pozwilić czy do takiej co zostaje sama z dziećmi i klepie biedę bo tak mało tej kasy na utrzymanie a co dopiero na jej potrzeby...................w/w/o

Napisał(a): robertoo007 -

zuziagola Powalcz o majątek, jeśli rozwód był z orzeczeniem o winie, powinno być łatwiej coś wziąć dla siebie z Waszego majątku. Niemniej warto poradzić się adwokata. W Warszawie Monika Cieślak specjalizuje sie także w podziale majątku http://kancelaria-cieslak.pl/podzial-majatku więc do dzieła. Życzę powodzenia i głowa do góry - musi być tylko lepiej :)
Dokładnie, jeśli możesz zapewnić sobie i dzieciom godne życie to czemu nie korzystać? W Warszawie dobrze mówi się o mecenasie Budrewiczu jeśli chodzi o podział majątku wiec może do niego uderz. Ogólnie, walcz o co tylko możesz - po takim świństwie nawet bym się nie wahał ;)

Napisał(a): tatianka8888 -

rozwód , to moze i nie jest koniec świata , ale jest to przecież bardzo ciężki okres w życiu człowieka . Zwłaszcza tak jak ma autorka , której życie głównie się kręciło wokół męża. jeżeli ma jeszce jakiekolwiek pieniądze , moze pomoc rodziny , uzbierac pieniadze i do zgłosić się do najlepszego prawnika jaki jest w mieście . A jesli jesteś z Warszawy to . z tego co słyszałam to pani Magdalena Grześkowiak , zreszta wspomniana tutaj , bardzo dobry adwokat , specjalizujący sie w prawie opiekuńczym i rodzinnym . I z tego co wiem to ma wszytskie sprawy zakończone sukcesem , które prowadziła

Napisał(a): ~kasiarozz -

Dziewczyny, nie dajcie się omamić! Żyjcie swoim życiem, rozwijajcie się zawodowo, miejcie przyjaciół i swoje pasje. Gdy wszystko kręci się wokół partnera, to potem nagle zycie traci sens gdy zabraknie partnera. Ze smutkiem muszę swteierdzić, ze niewielu jest facet ow, którzy są warci poświęcenia mu całego zwojego życia. Ja przynajmnije takiego nigdy nie spotkałam. Rozwód mam za sobą bolesny, bo mąż mnie zdradził. Nie chciał sie jednak do tego przyznać i ze względu na to, że nie pracowałam, a on miał sporą firmę chciał mnie zostawić bez niczego. Przyjaciółka poleciła mi skorzystanie usług agencji BIA z Katowic i znaleźli dowody jego nielojalności i pomogli mi w sądzie wnioskować o jego wyłącznej winie rozpadu małżeństwa. Musiał podzielić się ze mną majątkiem, ale to i tak mi nie wróci zmarnowanych lat i tego, ze teraz muszę wszystko zaczynac od nowa.

Napisał(a): ~oliwson -

Przede wszystkim musisz zadbać o własne interesy. Ciężko z tego co napisałaś wydobyć jakieś szczegóły. Najlepiej jeśli skontaktujesz się ze specjalistami i przedstawisz im dokładnie całą sytuację, a może uda Ci się wywalczyć jakieś korzyści dla Ciebie i dzieci. Ja mogę polecić doświadczonych radców prawnych z Warszawyhttp://skoryc(...)om/pl/, działają oni także poza Warszawą.
« Wróć do tematów
Do góry strony: rozwód i co dalej?