Odpowiadasz na:
rozwód i co dalej?

~karolina
Temat dodał(a):
~karolina -
jestem świeżą rozwódką - czuję że ogromny ciężar spadł mi z pleców i przez kilka tygodni zastanawiałam się co dalej? mam 50 lat więc jedyne co myślałam to praca, bo dzieci już dawno odchowane a na randki czułam się już za stara. jakże się myliłam! własnie teraz czuję że żyje! poznałam fantastycznego faceta z którym mam niesamowity seks i nie tylko :) znalazłam nowe pasje takie jak bieganie, siłownia, pływanie i chcę obalić mity że w tym wieku to już wszystko boli - NIEPRAWDA! czuję się fantastycznie i jak wydaje wam się że po rozwodzie życie się kończy to jesteście w błędzie! korzystajcie bo świat jest piękny! a w moim wieku już szczególnie!

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: rozwód i co dalej?

Napisał(a): gość -

Jakbym czytała o sobie.Jestem w trakcie rozwodu,bo nie zamierzam niczego udowadniać.Szkoda tylko dziecka,bo tatuś okazał się niedojrzaly.Nie wyobrażam sobie być z kimś kto nie potrafi zaufać.

Napisał(a): ~Punkt Stwarzania -

Dziewczyny - rozwódki, wdowy, porzucone i te ze złamanym sercem głowa do góry, życie kręci się dalej i uwierzcie, że to NIE KONIEC ŚWIATA 💪👀💋

Jak bardzo po rozstaniu myślałabyś, że finito, the end i kaplica, to nic z tych rzeczy. Serio po rozstaniach da się żyć, a nawet żyć fajnie.😍🤗👠🐯

A jak się dobrze postaracie to rozstanie może się Wam jeszcze do czegoś przydać. A do czego? To opisuję w tym artykule:https://punkt(...)trafic/

Więc ocieramy łzy w rękaw, poduchę, czy co tam innego macie pod ręką❣️🦄🐦🐟
Pozdrawiam cieplucho i dziękuję za uwagę❣️❣️❣️

Napisał(a): ~andy -

Ale powiało wielką fantazją po 50 cę jesteś po prostu starą zidiociałą kobietą a więc się ogarnij i dostosowuj się do swojego wieku i się nie ośmieszaj publicznie zejdź na ziemie zajmij się wnukami żeby od czasu do czasu oglądali babcię

Napisał(a): ~januszGość -

Pamiętaj przez całe życie,że męczyć się z egoistą to lepiej niech idzie w siną dal Życzę Ci dużo zdrowia i wytrwałośc.i