20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń266
  • Odpowiedzi17
  • Ocen na +0
20 ppt ?

Rozwód i podział majątku (18)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Rozwód i podział majątku

Napisał(a): Gość -

Też spotkałam się z tym portalem, ciekawe jest że tak naprawdę wiele rzeczy można dzięki niemu załatwić bez prawnika. Udostępniają sporo przydatnych materiałów, jak np kalkulatory alimentów. Dzięki nim możemy oszacować jaka będzie ich wysokość przyznana przez sąd. W sumie każdy sobie z tym poradzi bez problemy podając dochody i nasze wydatki na dziecko.

Reklama

Re: Rozwód i podział majątku

Napisał(a): Gość -

Podaję Ci link do kalkulaturahttp://www.mo(...)c.html. Dobrze jest zbierać wszystkie paragony, faktury i potwierdzenia wydatków na dziecko. Przykładowo czesnego na przedszkole, ale również takich dodatkowych wydatków jak kursy językowe, basen, taniec etc. Takie rzeczy przydają się przed sądem w czasie pracy. W sumie ciężko jest tak oszacować takie wydatki, o wielu z nich się zapomina, taki kalkulator może nam ułatwić wyliczenia.

Reklama

Re: Rozwód i podział majątku

Napisał(a): Gość -

katarynka1 Podaję Ci link do kalkulaturahttp://www.mo(...)c.html. Dobrze jest zbierać wszystkie paragony, faktury i potwierdzenia wydatków na dziecko. Przykładowo czesnego na przedszkole, ale również takich dodatkowych wydatków jak kursy językowe, basen, taniec etc. Takie rzeczy przydają się przed sądem w czasie pracy. W sumie ciężko jest tak oszacować takie wydatki, o wielu z nich się zapomina, taki kalkulator może nam ułatwić wyliczenia.
Dzieki, to jest faktycznie bardzo wygodne.

Reklama

Re: Rozwód i podział majątku

Napisał(a): KacD -

Sprawy z podziałem majątku do łatwych raczej nie należą. Osoby, które decydują się na prawnika niech to robią z głową i próbują wybrać takich, którzy mają doświadczenie. Z Warszawy na pewno mecenas Budrewicz to nazwisko dość rozpoznawalne i szanowane. Można się skontaktować - http://www.ro(...)awa.pl/
W każdym razie nie życzę nikomu konieczności brania rozwodu.

Re: Rozwód i podział majątku

Napisał(a): ~olka990 -

Cieszę się z warunków jakie udało się uzyskać mojemu prawnikowi panu Chmielewskiemu. Mam na myśli alimenty zasądzone mojemu ex mężowi. Obsługa sprawna, kontakt przez cały czas bardzo dobry, prawnik zawsze miał czas, żeby mi wszystko wyjaśnić. Konkretniej o ofercie jest na wwwadwokat-rodzinny.com

Re: Rozwód i podział majątku

Napisał(a): ~Monia1983 -

Ja przechodziłam niestety przez to w ubiegłym roku. U mnie sprawa była dosyć skomplikowana ponieważ miałam z mężem wspólną firmę i kredyt na mieszkanie. Na szczęście wszystko zakończyło się po mojej myśli. W podziale majątku pomogła mi bardzo adwokat Katarzyna Kamienowska z http://www.ad(...).net.pl.

Re: Rozwód i podział majątku

Napisał(a): ~Doświadczony11 -

Znam akurat dobrych prawników od rozwodów w Poznaniu. Konkretniehttps://grzyb(...)zek.pl. Miałem poważną sprawę, bo żona przejmowała po cichu mój majątek, zniszczyła hobby, chciała całkowicie odciąć mnie od córki. Gdyby nie wskazówki adwokata to pewnie bym już ze sobą skończył. Ogólnie wyprowadzili mnie z ciężkiej sytuacji.

Re: Rozwód i podział majątku

Napisał(a): ~luba855 -

Jestem zadowolona z podejścia w kancelarii adwokat Pawłowskiej, oni mają akurat swój punkt we Wrocławiu przy Świstackiego (tu jest adreshttp://kancel(...)ska.pl/). Wszytko tłumaczą, to było dla mnie bardzo wazne żebym wiedziała jak krok po kroku będzie wyglądała cała sprawa rozwodowa, jak zostanie rozwiązana kwestia naszego wspólnego mieszkania samochodu itp.

« Wróć do tematów
Do góry strony: Rozwód i podział majątku