63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń235
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +57
63 ppt ?

RUSZYŁ PROGRAM WYBORY (+) - DOBRY POMYSŁ (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: RUSZYŁ PROGRAM WYBORY (+) - DOBRY POMYSŁ

Napisał(a): Lilith1 -

buc1
Sisi1
buc1 Nie ukażesz żadnego posła PiS, bo mają większość w sejmie i nie uchyla mu immunitetu ( przykład 🐓 Kogut).
Marszałek Niesiołowski prosi o przestrzeganie czasu zadawania pytań ( 1 minuta) a wyłącza mikrofon po 19 s:-)
Dlaczego nie uchylono mu immunitetu! Ano większośc w Sejmie mieli, opozycji nawet do głosu nie dopuszczali.

Nie ma analogii Niesiołowskiego z Kuchcińskim, czy prokuratorem stanu wojennego i długoletnim członkiem PZPR tw. Piotrowiczem. PO - nie uchwała ustaw po nocach.
Spałeś to nie wiesz co peło nocami zaklepywało, albo chciało zaklepać.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Nocne głosowanie koalicji PO-PSL w sprawie górnictwa
Wieczorne głoswania nad ustawą medialną
W maju 2009 roku Sejm uchwalił ustawę medialną, która zniosła abonament rtv na rzecz finansowania mediów z budżetu państwa. Ustawę (autorstwa PO, PSL i SLD zmienia filozofię finansowania TVP i Polskiego Radia) uchwaloną późnym wieczorem poprzedziła burzliwa dyskusja. "Szachrajstwo" i "przekręt" zarzucali posłowie PiS. Platforma odpierała zarzuty podkreślając, że najważniejszym celem miała być regionalizacja TVP poprzez przekształcenie obecnych oddziałów w niezależne spółki.

buc1
Lilith1
buc1
Lilith1 Dzisiaj POlskojęzyczni pełowcy wyląduja "pod celą", jutro słaboPiSmienni dobrozmianowcy, pojutrze... i tak się kręci karuzela złodziejaszków.
Słuszna uwaga, tylko nie widzę dowodów, a w sądy partyjne wierzyć nie można. Przynajmniej, ja nie wierzę. PiS jest trzy lata przy władzy i jakoś nikt nie siedzi, a ciągle słyszę, że PO to złodzieje. Zatem czysta propaganda polityczną. Nie ukażesz żadnego posła PiS, bo mają większość w sejmie i nie uchyla mu immunitetu ( przykład 🐓 Kogut).
Kumpli nie posyła się za kraty, kumpli się chroni licząc na odwzajemnienie... to Naród powinien rozliczyć i osadzić, w końcu tak się stanie. Może nie dziś, nie jutro, nie za rok, ale miejmy nadzieję na przebudzenie.
Jestem za tym, ale w cywilizowany sposób.
Ja też. Szubienica jest najbardziej humanitarna pod warunkiem dobrego wyliczenia długości sznura.
A tak! Za działanie na szkodę Narodu powinna być kara główna bez możliwości skorzystania z prawa łaski.

Lilith1

A tak! Za działanie na szkodę Narodu powinna być kara główna bez możliwości skorzystania z prawa łaski.
Jestem za. Każdy rząd Naród powinien rozliczyć. Nauczyli się, ze rządzą sobie, rządzą i NIE PONOSZĄ ŻADNYCH ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Sisi1 Nocne głosowanie koalicji PO-PSL w sprawie górnictwa
W maju 2009 roku Sejm uchwalił ustawę medialną, która zniosła abonament rtv na rzecz finansowania mediów z budżetu państwa. Ustawę (autorstwa PO, PSL i SLD zmienia filozofię finansowania TVP i Polskiego Radia) uchwaloną późnym wieczorem poprzedziła burzliwa dyskusja. "Szachrajstwo" i "przekręt" zarzucali posłowie PiS. Platforma odpierała zarzuty podkreślając, że najważniejszym celem miała być regionalizacja TVP poprzez przekształcenie obecnych oddziałów w niezależne spółki.

No... a nie mówiłam? Bucek spał w najlepsze, a tu mu idole prosiaki podkładali.
O ile się nie mylę, sprzedaż Lasów Państwowych też miała odbyć się wieczorową porą.

Lilith1

O ile się nie mylę, sprzedaż Lasów Państwowych też miała odbyć się wieczorową porą.
Wspomniałam nieco wcześniej.

Napisał(a): ~gość -

Lilith1
buc1
Sisi1
buc1 Nie ukażesz żadnego posła PiS, bo mają większość w sejmie i nie uchyla mu immunitetu ( przykład 🐓 Kogut).
Marszałek Niesiołowski prosi o przestrzeganie czasu zadawania pytań ( 1 minuta) a wyłącza mikrofon po 19 s:-)
Dlaczego nie uchylono mu immunitetu! Ano większośc w Sejmie mieli, opozycji nawet do głosu nie dopuszczali.

Nie ma analogii Niesiołowskiego z Kuchcińskim, czy prokuratorem stanu wojennego i długoletnim członkiem PZPR tw. Piotrowiczem. PO - nie uchwała ustaw po nocach.
Spałeś to nie wiesz co peło nocami zaklepywało, albo chciało zaklepać.
Tak, ale był to sporadyczny przypadek, a po za tym nie była to tak ważna sprawa, jak zmiana ustroju państwa ( ustawy sądownicze i Komisja wyborcza). Tu wszystko było załatwiane przez prokuratora PZPR w nocy i przy totalne ignorancji opozycji.[b][/b]

Napisał(a): ~O jej -

Lilith1
buc1
Lilith1
buc1
Lilith1 Dzisiaj POlskojęzyczni pełowcy wyląduja "pod celą", jutro słaboPiSmienni dobrozmianowcy, pojutrze... i tak się kręci karuzela złodziejaszków.
Słuszna uwaga, tylko nie widzę dowodów, a w sądy partyjne wierzyć nie można. Przynajmniej, ja nie wierzę. PiS jest trzy lata przy władzy i jakoś nikt nie siedzi, a ciągle słyszę, że PO to złodzieje. Zatem czysta propaganda polityczną. Nie ukażesz żadnego posła PiS, bo mają większość w sejmie i nie uchyla mu immunitetu ( przykład 🐓 Kogut).
Kumpli nie posyła się za kraty, kumpli się chroni licząc na odwzajemnienie... to Naród powinien rozliczyć i osadzić, w końcu tak się stanie. Może nie dziś, nie jutro, nie za rok, ale miejmy nadzieję na przebudzenie.
Ja też. Szubienica jest najbardziej humanitarna pod warunkiem dobrego wyliczenia długości sznura.
O jej, jaka z ciebie złośnica groźna.

Sisi1
Lilith1

Jestem za. Każdy rząd Naród powinien rozliczyć. Nauczyli się, ze rządzą sobie, rządzą i NIE PONOSZĄ ŻADNYCH ODPOWIEDZIALNOŚCI.
Sami sobie krzywdy nie zrobią, prawa przeciw sobie nie uchwalą.
Jedna szansa została zaprzepaszczona w Magdalence, druga w momencie odwołania (obalenia) rządu Olszewskiego, trzecia nieprędko może się nadarzyć.

Nicolas Sarkozy stanie przed sądem
Ciąg dalszy bunga bunga. Berlusconi stanie przed sądem
Impas powyborczy w Czechach. Babisz stracił immunitet

U nas ...nikt z rządzących nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Nie ma chyba takiego drugiego dobrego podłoża dla rządzących.

Sisi1 Nocne głosowanie koalicji PO-PSL w sprawie górnictwa

Powinni znieść abonament, a tak to PiS przejął telewizję i stała się partyjna. To były tylko te trzy przypadki w trybie wieczornym. A teraz PiS ma sprzedać jedną z najlepszych kopalni.

~O jej
Lilith1
buc1
Lilith1
buc1
O jej, jaka z ciebie złośnica groźna.
Czkaj no, jak tylko dorwę się do Belwederu to i za Ciebie się wezmę :P
Bez bulu się nie obejdzie :D

Lilith1
Sisi1
Lilith1

Wspomniałam nieco wcześniej.
Istotnie, umknęło mojej uwadze :)
To nic, bo i tak argumentów macie tylko trzy:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: RUSZYŁ PROGRAM WYBORY (+) - DOBRY POMYSŁ