54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +1
54 ppt ?

Rutyna i nuda w sypialni po latach małżeństwa - prawda czy mit? (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Rutyna i nuda w sypialni po latach małżeństwa - prawda czy mit?

Napisał(a): gość -

Mnie się wydaje, że to zależy od partnerów i ich wzajemnego zaangażowania. Jeśli są uczucia to i seks powinien być w jakimś stopniu dobry, co prawda każdy przeżywa po jakimś czasie rutynę, ale przecież można z tym walczyć. Ja kupiłem co prawda na początku w tajemnicy przed moją partnerką taki album:http://allegr(...)94.html ale wyszło na jaw, jak raz moja ukochana z magazynami dla męzczyzn (wie gdzie je trzymam) zobaczyła kamasutrę. :) Jednak nie była oburzona, zaczęliśmy razem przeglądać i jest jeszcze lepiej. Obydwoje się staramy i różne rozmaitości wprowadzamy.

pozdrawiam Karol
INTERIA.PL

21.03 i 22.03.2015 w Warszawskim hotelu Hilton organizujemy I Konferencję poświęconą tematyce - zdrowia intymnego kobiet . Zapraszamy Was wszystkie do udziału w wykładach, warsztatach i wielu innych atrakcjach Konferencji.

Więcej na www.facebook.com/odpasawdol.org a od przyszłego tygodnia także na www stowarzyszenia odpadawdol. org

Do zobaczenia :)

Napisał(a): Gość -

Pewnie autor już tutaj nie zagląda tak wiec napiszę z własnego doświadczenia . Może komuś się przyda. U nas również swego czasu wiało totalną nudą. Okazało sie,ze winna jest rutyna. Warto jest na pewno wyjsć z łózka i wybrać się razem z na kolację albo do kina.

Poza tym są rózne gadżety erotyczne. My jakiś czas temu wypróbowaliśmy sobie Hiszpańską muchę czyli Sex Elixir. Dawno już żaden afrodyzjak tak nie rozgrzał sytuacji w sypialni. Nie jest to drogie tak więc jeśli naprawdę warto jest wypróbować !

Reklama

rossa Pewnie autor już tutaj nie zagląda tak wiec napiszę z własnego doświadczenia . Może komuś się przyda. U nas również swego czasu wiało totalną nudą. Okazało sie,ze winna jest rutyna. Warto jest na pewno wyjsć z łózka i wybrać się razem z na kolację albo do kina.

Poza tym są rózne gadżety erotyczne. My jakiś czas temu wypróbowaliśmy sobie Hiszpańską muchę czyli Sex Elixir. Dawno już żaden afrodyzjak tak nie rozgrzał sytuacji w sypialni. Nie jest to drogie tak więc jeśli naprawdę warto jest wypróbować !
Rossa a nie jest to placebo? Sama jeszcze nie próbowałam afrodyzjaków ale w końcu będę musiała coś sobie kupić.Nie wiem czemu ale w ostatnich dniach moje libido spadło po prostu do zera i mój związek przez to zaczął wisieć na włosku. Mi się nie chce,zmuszam się. On jest bardzo zdenerwowany. Jesteśmy jedynie my, dzieci nie mamy,obciążeń żadnych również tak wiec nie wiem w czym dokłądnie jest problem :(

Nie jest to na pewno placebo bo wypróbowaliśmy z mezem kiedy ja tego nie wiedziałam. Znaczy się wiedziałam,ze chcemy czegoś takiego wyprobować ale mąż miał mi to wkroplić jakiegoś wieczoru. Tego wieczoru kiedy użył sex elixir miałam niesamowitą ochotę na seks ;) Dawno już takiej nie miałam.

Reklama

A co nazywasz większym stażem ?
Jesteśmy w związku od 23 lat, w tym 21 lat małżeństwa. Dwoje dzieci - jedno już dorosłe, drugie prawie. Seks jest nadzwyczajny, gama i intensywność przeżyć znacznie przewyższa to, co było 20 czy choćby 10 lat temu.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Rutyna i nuda w sypialni po latach małżeństwa - prawda czy mit?