54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +0
54 ppt ?

Rutyna w sypialni (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rutyna w sypialni

Napisał(a): hungryeyes -

Jesteśmy z mężem 9 lat po ślubie, wcześniej byliśmy razem przez 4 lata i niestety 13 lat naszego wspólnego życia chyba zaczęło się zmieniać na gorsze. Nasze codzienne relacje zmieniają się powoli pod wpływem rutyny a właściwie nudy w sypialni. Już niczym siebie nie zaskakujemy a seks niestety stał się dla nas tylko jakimś szybkim zaspokojeniem potrzeby. Wszystko przez to traci urok, już nie ma tych zawadiackich uśmiechów, czy dwuznacznych komentarzy, które czyniły nasze życie bardziej energicznym.
Jak mamy ożywić nasze relacje ?
INTERIA.PL

Re: Rutyna w sypialni

Napisał(a): gość -

A może sama, zamiast narzekać na rutynę, sama coś byś wymyśliła i czymś zaskoczyła męża?
Inaczej jeśli Ty tego nie zrobisz, on kiedy dojdzie do tego samego wniosku wcześniej lub później znajdzie sobie kogoś innego, moze nawet dużo lepszego i wtedy dopiero otworzy oczy...:). Sam tak miałem i mam znowu :(

Napisał(a): -

Pogadaj z nim szczerze i zastanówcie się jak rozwiązać ten problem. Czasami zamiast pisać na forum wystarczy po prostu szczera rozmowa między obojgiem partnerów. Wątek w internecie zdecydowanie jej nie zastąpi.
Ja na Twoim miejscu pomyślałabym czego Ci obecnie konkretnie brakuje w seksie...i po prostu razem z nim to zrealizowała. Wystarczy tylko chcieć :)

zdradź go z murzynem, albo chociaż z mulatem, na pewno Ci wybaczy przecież Cię kocha to co ma nie wybaczyć,a Ty nabędziesz nowych doświadczeń i przełamiesz z pewnością te chwile nudy i marzamu, jak twój luby się o tym dowie to zapewne nie będzie nudno, a i na nowo zrozumiesz słowo ogień, rozgrzany itp. Polecam zrobić to kilka razy żeby była pewność co do tej nudy że z nią walczysz, a i pamiętaj że nie ważne że się nie starasz i jesteś nastawiona na branie, najważniejsze w związku to samozadowolenie i zwalanie winy na partnera. A jak już to wszystko uczynisz to pier.... się w łeb i pomyśl że jeszcze tak głupiej osoby jak Ty to świat nie widział,

Napisał(a): -

Sposób jest bardzo prosty. Wystarczy ze sobą porozmawiać o wspólnych fantazjach. Problemy z rutyną w większości biorą się z braku swobodnej rozmowy o seksie. Może ożywieniem będzie wprowadzenie jakichś gadżetów erotycznych, może wypad w góry i seks pod gołym niebem (nie polecam szlaku na morskie oko), może macie raczej fantazje dotyczące swingowania. Wystarczy się zwyczajnie w tej sprawie porozumieć. (albo poszukać w historii przeglądarki męża, co go kręci :P)

gość A może sama, zamiast narzekać na rutynę, sama coś byś wymyśliła i czymś zaskoczyła męża?
Inaczej jeśli Ty tego nie zrobisz, on kiedy dojdzie do tego samego wniosku wcześniej lub później znajdzie sobie kogoś innego, moze nawet dużo lepszego i wtedy dopiero otworzy oczy...:). Sam tak miałem i mam znowu :(
Zgadza się , sama tak miałam , teraz mam superseks z nowym facetem , zero rutyny , zawsze orgazm , ale staramy się oboje a ja lubię go czymś zaskoczyć .

Rutyna w sypialni nie powinna mieć miejsca, wszyscy powinni się starać i dbać o dobre samopoczucie partnera, jest wiele sexgadzetów, które mogą ułatwić zabawę.
Warto zajrzeć nahttp://www.se(...)dzet.pl wiele fajnych gadżetów, zerknijcie też na facebooka sexgadzet. Spraw swojej drugiej połowie miły prezent, może erotyczna kąpiel we dwoje.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rutyna w sypialni