143
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +3
143 ppt ?

ryby z .... Biedronki :) (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ryby z .... Biedronki :)

Napisał(a): Gość -

Witajcie, miałam taki sklepik w którym kupowałam ryby i były bardzo dobre, ale niestety zamknęli go, i szukam czegoś innego. Widziałam w Biedronce takie w woreczkach pakowane po 2-3 kawałki. Kupujecie w ogóle ryby mrożone w Biedronce? Czy któreś są warte polecenia?
INTERIA.PL

Re: ryby z .... Biedronki :)

Kupuję zawsze ryby w Biedronce (mintaje lub morszczuki pakowane po 500 g w takim kolorowym opakowaniu, w formie długich filetów). Jestem zadowolona - są niedrogie, smaczne i mają niewiele glazury (w przeciwieństwie do ryb np. z Carrefoura czy Tesco - są tańsze, ale po rozmrożeniu tracą na objętości 50 %)

Reklama

Ryby z Biedronki mają jedną ogromną zaletę: mają tylko 5% glazury. Kiedy je rozmrażam, prawie wcale nie leci z nich woda. Tym zdecydowanie górują nad rybami kupowanymi w innych marketach. Kupuję w Biedronce mintaja i łososia. Polecam.

Reklama

Reklama

Wybrałam się na szybkie zakupy i kupiłam dorsza atlantyckiego w granatowym woreczku i mintaja na próbę, niestety z dzidzią na rękach nie zauważyłam, że na mintaju "złota rybka" pisze, że filet zawiera ości, napisane oczywiście drobnym druczkiem ;) Jutro zrobię na obiad, zobaczymy co to będzie. Nie wiem dlaczego ostatnio mam ogromną ochotę na ryby ;)
Dziękuję!!

W Biedzie są świetne ryby, ale pojawiają się sezonowo.W ubiegłym roku o tej porze zajadaliśmy się np limandą( w dzwonkach), sardynkami(dużymi, mrożonymi).Trafiałam nawet na doradę i to naprawdę za niedużą cenę.Oczywiście wszystkie mrożone.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ryby mrożone z biedronki
  • ryby z biedronki
  • mintaj z biedronki
  • biedronka ryby mrożone
  • ryby z biedronki opinie
  • pstrąg z biedronki
  • ryby w biedronce
  • pstrąg biedronka
  • ryba z biedronki
  • ryby biedronka
  • ryby mrozone biedronka
  • ryba biedronka
  • biedronka swieze ryby
  • wiey dorsz z biedronki
  • wiee fileciki z dorsza z biedronki forum
Do góry strony: ryby z .... Biedronki :)