411
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22 tys.
  • Odpowiedzi114
  • Ocen na +299
411 ppt ?

Rydzyk jedynym relanym rywalem dla prezesa Kaczyńskiego (115)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rydzyk jedynym relanym rywalem dla prezesa Kaczyńskiego

Napisał(a): ~Janusz -

Ostatnio Leszka Millera jest jakby więcej w mediach.. Wczoraj rozmawiał o rekonstrukcji rządu... Wiadomo, raczej nie będą to duże zmiany, prawdopodobnie Macierewicz nie straci swojej pozycji bo: Wiadomo, że minister Ziobro czy Gowin nie stracą posad, bo są szefami partii koalicyjnych. Wiadomo, że minister Macierewicz nie straci swojej posady. On ma wyjątkową pozycję w oczach prezesa Kaczyńskiego” Poza tym Macierewicz jest nietykalny głównie ze względu na swoje powiązania z Rydzkiem! Miller stwierdził wręcz, że Rydzyk jest jedynym rywalem dla prezesa Kaczyńskiego. No tak, w sumie mnie nie dziwi te prawie 70 mln zł, które Rydzyk dostał od rządu, za niedługo zresztą podobno i kolejne 12 mln...

Tadeusz Rydzyk nie musi się martwić o pieniądze, bo jego działalność wspiera praktycznie cały rząd PiS – u. Płyną one do Torunia z wielu stron. Z resortu nauki 960 tys zł dla jego uczelni, z Ministerstwa Rolnictwa 840 tys zł, z banku Gospodarstwa Krajowego 500 tys zł, z ochrony środowiska, zdrowia i pracy po ok. ćwierć milina, z MSZ kolejne 200 tysięcy, z MON ponad sto. Do tego Mi8nisterstwo Sprawiedliwości zamówiło cykl szkoleń medialnych i kampanię przeciwdziałającą przemocy na kwotę 3,8 mln zł. PZU dorzuciło trochę grosza na budowę kaplicy, a wojewoda kujawsko – pomorski podarował działkę za 15% jej wartości.No tak, bo może się okazać, że gdyby Rydzyk wystartował w wyborach, to nagle zgarnąłby każde stanowisko.. Panie Kaczyński, jest się kogo bać!
INTERIA.PL

Re: Rydzyk jedynym relanym rywalem dla prezesa Kaczyńskiego

Napisał(a): ~gość -

Fascynować się wypowiedziami gościa co napluł sobie w brodę mówiąc o tym po czym się poznaje prawdziwego mężczyznę jest mało przekonujące. Michnik dostawał więcej od PO jak Rydzyk od PiS-u i jakoś nikt na niego nie był chętny głosować więc daj sobie spokój autorze z takimi wnioskami.

Re: Rydzyk jedynym relanym rywalem dla prezesa Kaczyńskiego

Napisał(a): Gość -

~gość Fascynować się wypowiedziami gościa co napluł sobie w brodę mówiąc o tym po czym się poznaje prawdziwego mężczyznę jest mało przekonujące. Michnik dostawał więcej od PO jak Rydzyk od PiS-u i jakoś nikt na niego nie był chętny głosować więc daj sobie spokój autorze z takimi wnioskami.
Moze wiecej szczegolow o "dawaniu" Mochnikowi.? Zapewne miales na mysli reklamy zlecane dla GW.Nic w tej kwestii nic sie nie zmienilo poprostu przy korycie pojawily sie nowe ruje z Naszego Dziennika i innych prawicowych szmatlawcow. A naczelny tranzystorysta dostaje z budzetu Panstwa pieniadze 'ZA NIC"!!!!!!

Re: Rydzyk jedynym relanym rywalem dla prezesa Kaczyńskiego

Napisał(a): ~dark -

„Widziano rządy despotyczne posługujące się tą zasłoną religii w przekonaniu, że była ona najmocniejszą podporą ich władzy; wówczas to wyposażono w sposób możliwie najbogatszy księży kosztem nędzy ludów. Przyznano im najbardziej oburzające przywileje łącznie z zasiadaniem przy tronie. Słowem, do tego stopnia rozmnożono łaski, dobra i bogactwa duchowieństwa, że połowa narodu z tego powodu cierpi i jęczy w nędzy, podczas gdy oni nic nie robiąc opływają we wszystko”. Piał T. Kościuszko w liście do księcia Czartoryskiego.

Re: Rydzyk jedynym relanym rywalem dla prezesa Kaczyńskiego

Napisał(a): ~GOŚCIU -

Gościu wypisujesz bzdury, jak rzadko który. Opieranie się na starym komuchu Millerze , to dowód, że masz głowę po to, by na niej wieszać czapkę.Tego politruka dawno już wymieciono z obiegu politycznego.
Obudź się gostek. , jak widać , nie nadążasz za zmianami. Rządy ludzi pokroju Millera,ich idee
jak i oni sami dawno już są w śmietniku politycznych odpadów. A tak swoją drogą, to zapamiętaj to sobie, że to co ten RYDZYK ma w 4 literach, to ty nigdy nie będziesz miał tego w swojej głowie, bo taka jest przepaść intelektualna między nim a tobą.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk jedynym relanym rywalem dla prezesa Kaczyńskiego