511
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +101
511 ppt ?

Rydzyk nie dostał kasy więc na PISie wiesza psy (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rydzyk nie dostał kasy więc na PISie wiesza psy

Napisał(a): manolin -

Dobre sobie! Rydzyk otrzymał dotację Jana Szyszki w wysokości 19,5 mln zł na wybudowanie ciepłowni. To znaczy przyznano mu ją, ale jeszcze jej nie wypłacono więc się w nim gotuje z tego powodu. Nic dziwnego :)

Mimo, że rządzi PiS, to wcale nie jest nam łatwiej. Dlatego mam zaufanie do rządzących bardzo ograniczone. To wszystko powinno już być i działać. Dwa i pół roku walczymy o to, co otrzymują inni obywatele.

Myślałem, że gdy przyjdą rządy Prawa i Sprawiedliwości, to nie będzie takiej blokady. Zastanawiam się, czy bariery, na które napotykamy, związane są z jakimś lobby, poprzednimi ideologami czy działaczami. Nie wiem, co to jest. Dotacja jest przyznana, ale nie oznacza to, że dana. Do tego trzeba mieć jeszcze pożyczkę i własne środki. Następnym etapem jest pożyczka. Chodzi o procenty - nam zaproponowano tak złe warunki, jak nikomu innemu.


Myślę, że to karygodne, że działania ojca Tadeusza są opóźniane i że został potraktowany tak źle. Wybudowanie ciepłowni to przecież taka ważna sprawa dla Geotermii Toruń. Oby PIS szybko wziął się do roboty po takim upomnieniu i nie zawiódł ponownie ojca Tadeusza!
INTERIA.PL

Re: Rydzyk nie dostał kasy więc na PISie wiesza psy

Napisał(a): ~Jarek -

Geotermia tam nie ma sensu - nie bardzo wiadomo co zrobić z 'wodą' o tak niskiej temperaturze, o produkcji prądu nie ma co marzyć a żeby wpuścić to do sieci ciepłowniczej trzeba dodatkowo podgrzewać gazem, co czyni całość słabo opłacalną.
Promuje się geotermię jako przyjazną środowisku, tylko że nikt nie wnika co tak właściwie wylatuje z ziemi, bo wodą tego nazwać nie można, raczej radioaktywną trucizną.
Btw. Wiecie że w każdej tonie węgla kamiennego wydobywanego w Polsce jest średnio 2 gramy uranu?

Re: Rydzyk nie dostał kasy więc na PISie wiesza psy

Napisał(a): ~katolik -

Karygodne to co robi PIS????????????? To jest to co dawno powinni zrobić względem tego niby księdza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo od kiedy osoby duchowne zajmują sie inwestycjami i żądają otrzymywania takich funduszy??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pan Jezus głosił słowo boże a nie zajmował sie interesami by zarabiać duże pieniądze. Wręcz przeciwnie był skromny i nie dbał o to ile ma bo wiara to było to co było jego życiem i za to umarł. Ojciec dyrektor niby katolik ,niby ksiądz temu wszystkiemu zaprzecza i stworzył sobie folwark z niewolnikami do zarabiania pieniędzy kosztem naiwnych ludzi którzy wierzą we wszystko co mówi nawet to co jest zenujące tak jak to że dostał od bezdomnego dwa auta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bezdomny nie ma mieszkania a daje dwa auta w darowiźnie???????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Normalni ludzie nigdy w to nie uwierzą a ciemnogród z Torunia czyli wszyscy popierający RAdio MAryja w to wierzą bo takimi ludźmi najłatwiej sterować niestety i wmawiać cos co nie jest prawdą ale tacy ludzie wszystko łykną we wszystko uwierza i oddadzą ostatnie pieniądze by zaspokoić ego ojca dyrektora bo z księdzem to on ma tyle wspólnego co murzyn z nazistą hahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk nie dostał kasy więc na PISie wiesza psy