406
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +70
406 ppt ?

Rydzyk przechodzi na emeryturę? (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rydzyk przechodzi na emeryturę?

Napisał(a): ~gość -

Niedawno, bo 3 maja ojciec Tadeusz Rydzyk świętował swoje 75. urodziny. I te urodziny były szczególne, bowiem w tym wieku duchowni mogą przechodzić na kapłańską emeryturę. Wśród wiernych pojawiły się takie spekulacje, a dodatkowo zaczęto mówić, kto mógłby zastąpić Rydzyka, kiedy ten ogłosi, że kończy swoją czynną posługę. Pogłoski krążą, że będzie to tajemniczy "brat".

Super Express postanowił zapytać swoich czytelników, czy ojciec Tadeusz Rydzyk powinien przejść na emeryturę i zrezygnować z obecnej działalności.Wyniki sondy raczej nie ucieszą Rydzyka, bo aż 86 proc. respondentów odpowiedziało twierdząco, zaś na opcję "nie" zagłosowało tylko 9,5 proc. pozostali nie mieli w tej kwestii zdania.

Wiele wskazuje na to, że Polacy chętnie wysłaliby już o. Rydzyka na zasłużoną emeryturę i usunęli go z życia publicznego. Jednak czy aby na pewno sam zainteresowany tego chce?

Super Express podał również, kto byłby godnym zastępcą i wskazał ojca Jana Króla. Jest on współpracownikiem toruńskiego duchownego, ale wierni niewiele o nim wiedzą. Z doniesień "SE" wynika, że 60-latek należy do grona najbardziej zaufanych osób Rydzyka, jest m.in. wicedyrektorem oraz prowadzącym program w Radio Maryja, oraz Telewizji Trwam, odpowiada także za ich finanse.

Rydzyk odejdzie zatem na zasłużoną emeryturę?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk przechodzi na emeryturę?