1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń66 tys.
  • Odpowiedzi193
  • Ocen na +1 tys.
1 tys. ppt ?

Rydzyk przyłapany na kłamstwie (194)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Rydzyk przyłapany na kłamstwie

Napisał(a): ~123 -

najpierw zajmij sie mafia ktora rzadzila przez 8 lat,bo o tym jest co pisac,takiego zlodziejstwa korupcji przekretow i afer nie bylo dotad w historii Polski,w setkach miliardow wyprowadzonych z polski,antypolskimi kanaliami sie zajmij

Napisał(a): ~Arksi -

Zbudźcie się

Art. 2. Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym,
urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej.

Tak jak poprzedni ustrój został nam z góry narzucony,
tak samo z góry narzucono nam ten pseudodemokratyczny ustrój,
który od samego początku miał gdzieś sprawiedliwość społeczną.

Art. 4. 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
2. Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Naród niech wybierze oszusta lub złodzieja za swojego przedstawiciela,
ów przedstawiciel będzie sprawował władzę w Jego imieniu,
jeśli ktoś nie dokona wyboru, to niech nie narzeka że władza źle rządzi,
tym bardziej niech nie narzeka ten kto tą władzę wybrał.
Niech Naród nie myśli że będzie sprawował władzę bezpośrednio,
naród ma tylko żyć w przekonaniu że ma władzę.

Art. 5. Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności
swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz
bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę
środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju.

Jak nazwa wskazuje: Rzeczpospolita jest tylko rzeczą,
więc jeśli Naród jej nie ustrzeże, to kogóż Ona ustrzec może?

Art. 7. Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach prawa.

Organy władzy publicznej działają na podstawie i w granicach jakiego prawa?
Prawa które ustanowili oszuści i złodzieje, by móc bezkarnie okradać i oszukiwać Naród,
i nie ponosić za to żadnej odpowiedzialności, no bo działali zgodnie z prawem, które sami ustanowili, które nie ma nic wspólnego z sprawiedliwością społeczną.

Art. 8. 1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.
2. Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi
inaczej.

Konstytucję pewnie napisali ateiści, bo dla wierzących najwyższym prawem
powinno być Prawo Boże. Jeśli jest prawdą że w Polsce mamy około 80 procent ludzi wierzących, to powinniśmy mieć tu Królestwo Boże i Rządy Chrystusowe, a nie jakąś pseudo demokrację. Władza kościelna ma klucze do Królestwa Bożego, lecz sama nie wchodzi i ludziom mydli oczy, jakimiś ceremoniałami, aby Królestwa Bożego nie ujrzeli, czyli naucza czegoś w co sama nie wierzy, a przecież Królestwo Boże jest na wyciągnięcie ręki. Oszuści i złodzieje ustanawiają prawo w taki sposób, aby za swoje słowa i podejmowane decyzje, nie ponieść żadnej odpowiedzialności, nakładają na ludzi ciężary których sami nie noszą, i sami sobie za to płacą z publicznych pieniędzy. Ustanawiając prawo, ustanawiają je w taki sposób, aby po pewnym czasie mieć jakiś pretekst, do zmiany tegoż prawa, by zachować pozory że oni tam ciężko pracują. Tak władza świecka jak i kościelna, jest opanowana przez Szatana. Szatan to nie jest, nie wiadomo kto, lub nie wiadomo co, Szatan to przeciwnik woli Bożej. „Jam jest Drogą, Prawdą i Życiem” więc każdy kto wprowadza ludzi w błąd dla własnych korzyści, jest Szatanem który chce mieć władzę nad ludźmi. Władza świecka wmówiła ludziom, że lepszego ustroju jak demokracja nikt nie wymyślił, zaś władza kościelna, nabrała wody w usta i milczy, bo jest jej to na rękę, by ludzie nie poznali prawdy. „Szukajcie prawdy, a prawda was wyzwoli” wmawiają nam że mamy wolność, a karmią nas kłamstwem. Czy na czele Kościoła stanie w końcu ktoś, kto powie prawdę i rozleje światłość Bożą? Czy będzie stał Szatan mydlący ludziom oczy, aby czasem prawdy nie ujrzeli. Jeśli sami ludzie w cud nie uwierzą, to się cud nie ziści. „Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: 'Przesuń się stąd tam!', a przesunie się” i nic niemożliwego dla was nie będzie”. Jest napisane: „Prostujcie drogi dla Pana” a cóż władza, tak świecka jak i kościelna czyni? Czyni te drogi bardziej krętymi, tak że uczciwy człowiek się gubi i potyka. Gdyby władza prostowała drogi dla Pana, to nawet „głupiec” by się nie zgubił, i nie potkną. Co jest łatwiejsze? Ustanowić proste prawo, zrozumiałe dla wszystkich, czy ustanowić skomplikowane prawo, zrozumiałe dla niewielu, i ustanowić go w taki sposób, aby tych niewielu, mogło go interpretować zawsze na własną korzyść?.

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Dlaczego od 6 miesięcy do 8 lat? Ano dlatego że ta kara ma odstraszyć, lub być karą dla drobnych oszustów i złodziei, a nie dla tych, którzy oszukują cały naród, i okradają go na miliardy, i nie można ich za to ukarać, bo działali zgodnie z prawem, które sami ustanowili. Ale co ja gadam, dzisiejsze prawo, chroni nawet drobnych oszustów i złodziei. Jeśli ktoś, złoży zawiadomienie o przestępstwie, do prokuratury, to dostanie odpowiedz z prokuratury, że dochodzenie zostaje umorzone, z powodu braku znamion, czynu zabronionego. Nawet gdy sprawa trafi do sądu, to taki oszust i złodziej, (decyzją sądu), nie poniesie żadnej odpowiedzialności. Rzadko oszust i złodziej, skazuje na karę innego oszusta i złodzieja, jeśli nie musi tego robić. Najczęściej ukaranym zostaje, uczciwy człowiek, który w kształtach dzisiejszego świata, czuje się zagubiony, i błądzi. Oczekujecie Cudu? To ja wam mówię – Zbudźcie się!!! - i nie dajcie się karmić, kłamliwą propagandą, ale sami zacznijcie głosić prawdę, bo tylko prawda nas wyzwoli!. Przestańcie słuchać nauk tych, którzy was nauczają czegoś, w co sami nie wierzą. Głoście prawdę, a może się w którymś, oszuście i złodzieju jak w Szawle - Chrystus zbudzi!, i zacznie ustanawiać prawo, dla uczciwych ludzi. Niektórych prawda w oczy zakole, bo prawda jest światłem, prawda oświetla rzeczy, i pokazuje je takimi jakimi są. Czy szukaliście prawdy, i znaleźliście ją? To nie ukrywajcie jej pod korcem, ale postawcie ją na świeczniku, tak aby inni też ujrzeli, światło prawdy, i zobaczyli rzeczy, takimi jakimi w rzeczywistości są. Jeden mnie nazwie kłamcą, inny powie że prawdę mówię, a jeszcze inny powie, że nic odkrywczego tu nie napisałem. A ja wam mówię: Tylko przestępca, oszust i złodziej, skrywa prawdę przed innymi. Pozwalam każdemu, z powyższym tekstem, cokolwiek uczynić, np. przekształcać, powielać itp.

P.S. Do władz – wszelakich.

Za swoje kłamstwa i oszustwa,
wyłudzacie od ludzi pieniądze,
a ja wam za darmo światło daję,
oświetlam wasze obyczaje.
*
Jeśli grzeszę tu swą mową
Jeśli kłamstwem jest me słowo
Jeśli Bóg co inne woła
Słowo przetrwać to nie zdoła

Ale choćby kłamstwem było
Choćby w ogniu się spaliło
Choćbym w piekło staną nogą
To ja pójdę tą ci drogą

Wolę grzać się z grzesznikami
Niźli marznąć między wami
Wolę gdy mi w serce ciepło
W waszym niebie by mi skrzepło.

Napisał(a): ~ktuś -

od dawna wiadomo że każdy keckowy robi w bambuko owieczki i strzyze je dokładniej niz fryzjer:)a łojciec wybitnym manipulatorem jest łod kedy rm istnieje..noż pare butów mnij kupasz a jemu masz dać na składkę bo tak łun kce...a głupki daju i jescze po rencach chcu całować...[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk przyłapany na kłamstwie