242
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi105
  • Ocen na +27
242 ppt ?

Rydzyk sprzeciwia się kontroli? (106)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rydzyk sprzeciwia się kontroli?

Napisał(a): ~niki -

W czwartek, 29 kwietnia, ruszył proces dotyczący ujawnienia wydatków finansowanych z publicznych pieniędzy Fundacji Lux Veritatis, na której czele stoi Tadeusz Rydzyk. Z tego względu wyraził swoje oburzenie oraz zaapelował do wszystkich wiernych:

Nie rozumiem, dlaczego mamy się tłumaczyć siłom spoza Polski. Może odpowiedzieliby na to rządzący? Możemy pisać do rządzących z prośbą o wyjaśnienia, o co tu chodzi, na jakiej podstawie podejmowane są takie działania. Proszę katolickich posłów, senatorów, profesorów, prawników, wszystkich zwykłych ludzi, aby zaczęli działać.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?

Napisał(a): ~Gość -

Nie został skazany bo należy do tej samej mafii co prokurator generalny. Tam swoich się kryje.. Wszystko się umarza., a Rydzyk uważa się za boga i myśli , że ta opieka ze strony mafii będzie do końca świata . O nie nie p Rydzyk , przyjdzie czas , że i święte krowy pójdą na rzeź .

Re: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?

Napisał(a): ~gość -

Polski wymiar sprawiedliwości nie może maskować przestępstw finansowych również kleru chyba, że sam jest w to wmieszany , To jest nie do pojęcia żeby wydatkowanie państwowych wielomilionowych sum nie podlegało żadnej kontroli. Czy ten prywatny folwark jest majątkiem Rydzyka - jeżeli tak to skąd wziął na to pieniądze. Mówi się, że kler nie ma nic osobistego to dlaczego zastanawiacie sie kto odziedziczy majątek po Gulbinowiczu. Kłamstwa, krętactwa na każdym kroku.

Re: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?

Napisał(a): ~gość -

[b][/b]
~gość
Zi3mowit do autora-ki---------a ja nie rozumie dlaczego ten bandyta nie został jeszcze skazany i nie siedzi....
Bo jest najzwyczajniej w świecie niewinny, bandyto!
To czego tak panicznie się boi, nie potrafi ukryć strachu chociaż i tak wie, że pisowska sprawiedliwość nic mu nie zrobi. Uczciwy człowiek nie boi się kontroli , a on dobrze wie, że rząd bierze udział w jego interesach więc moze spać spokojnie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?