242
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi105
  • Ocen na +27
242 ppt ?

Rydzyk sprzeciwia się kontroli? (106)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?

Napisał(a): ~Polak -

~gość
Zi3mowit do autora-ki---------a ja nie rozumie dlaczego ten bandyta nie został jeszcze skazany i nie siedzi....
To z wami komuchami dawno powinni byli zrobić porządek. A niestety nie zrobili.
Zgadza się powinni z nim zrobić porządek, no ale cóż mierna patologia zamiast wierzy w Boga wierzy jakiemuś rydzykowi i pcha w niego kasę

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

Zi3mowit do autora-ki---------a ja nie rozumie dlaczego ten bandyta nie został jeszcze skazany i BANDYTA A KOGO ZABIL BO PURPURATY TO TAK ONI SA BANDYTAMI GWALCICIELAMI ALE RYDZYK SEXS NIE UPRAWIA A ZE MU MOCHERY PARTIE SAME KASIORE NOSZA PSL PIS PO NO TO CO MA NIE BRAC . nie siedzi....

Napisał(a): ~qaz -

Prędzej hiena odwróci się od padliny, niż ten portal od zdrady, kłamstwa i manipulacji. Wsparcie dla wrogów rodziny, rządu, kościoła, Polski jest tutaj stałe. V kolumna. Sprawność usuwania komentarzy na tym antypolskim portalu imponująca. Będzie nagroda od niemieckiego promotora.

Napisał(a): ~gos -

Stanislavo
Zi3mowit do autora-ki---------a ja nie rozumie dlaczego ten bandyta nie został jeszcze skazany i nie siedzi....
ale od sil nie z Polski chętnie datki zbierał jak te na odbudowę polskich stoczni, z których sie nigdy nie rozliczył !!!
Rozliczył się.

Napisał(a): ~gos -

~klops Kłamco, zlodzieju, oszuscie okradający starych ludzi z tego co ci dali i na coześ przeznaczyl. Czy zapołaciles z tego podatek jak należy czynic w praworzadnym państwie?
Jak wiesz coś o kradzieżach to idź na policję. Jak nie pójdziesz to jesteś współwinny.

Napisał(a): ~jula -

Jeszcze dziad śmie sie sprzeciwiać kontroli. Dostaje publiczne pieniądze od kaczystów i ma obowiązek wytłumaczyć sie obywatelom, na co wydał te pieniądze. To po to, żeby nie było przewałów, z których ten Rydzyk jest znany.

Napisał(a): ~AKTÓŻNIEMAPOKUS -

PEŁNA ZGODA! SPAŚNIĘTY KOŁ TUN Z KOLORATKĄ NA PODGARDLU JUŻ DAWNO POWINIEN SIEDZIEĆ ZA PRZEKRĘTY MALWERSACJE I OSZUSTWA! AŻ DZIW ŻE PAN BÓG NIE POKARAŁ JESZCZE TEGO NAWIEDZONEGO OSZOŁOMA! PAMIĘTACIE JAK ZBIERAŁ RZEKOMO NA RATOWANIE STOCZNI?[b][/b]
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?