242
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi105
  • Ocen na +27
242 ppt ?

Rydzyk sprzeciwia się kontroli? (106)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?

Napisał(a): gość -

Ty złodzieju, hochsztaplerze, kombinatorze, oszuście wyglądającym jak moja świnia śmiesz jeszcze podburzać ludzi! Gdze twój jezus psychiczny, gdzie twój Bóg żydowski że cię jeszcze nie pieprznal gromem w ten twój głupi łeb idioty? Pytam się, jako wierzący.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): Abhorsen -

~Konstanty111 Podatnikom mógł by się wytłumaczyć na co idą ich pieniądze.
Czy coś mi umknęło? Bo o ile wiem, to wytłumaczenia się zażądała Watchdog Polska... Czy nie jest to POLSKA SEKCJA międzynarodowej sieci Watchdog? Niech mnie ktoś poprawi jeśli jestem w błędzie ale wydaje mi się, że jeśli polska organizacja pozarządowa upomina się o ujawnienie sposobu wydatkowania pieniędzy pochodzących od POLSKICH PODATNIKÓW(obojętne w jaki sposób przekazywanych beneficjentowi ale w szczególności pochodzących z PODATKÓW) to nie ma w tym nic niewłaściwego. Szczególnie jeśli nie robią w tej sprawie nic organy państwa (które nb. chętnie "patrzą na ręce"np. WOŚP).

Reklama

Napisał(a): ~rej12 -

Jak można ponownie sądzic z rzeczy wcześniej osądzonej i do tego sprawy kilkakrotnie umarzanej! Organizacja finansowana przez skrajnie lewackie zagraniczne podmioty, malwersanta Sorosha i inne niepolskie organicacje, działające poza prawem chca kontrolowac prywarne fundacje, zabierac komputery,telefony i inne rzeczy za to, że jakoby nie zostały im dostarczone informacje, które sa ogólnie dostępne i można po nie sięgnąć na stronie internetowej.Ale tu nie chodzi o prawdę, ale o nękanie i to uporczywe przez lewactwo, to totalna walka z chrześcijańswem, pod płaszczykiem rzekomych nieprawidłowości, zeby przedstawić, że sa jakieś karne zarzuty, a to wracanie do sprawy już osądzonej,umorzonej potwierdza zdesperowanie oprawców! TKiedy wreszcie antypolskie, antychrzescijańskie podmioty, finansowane przez Sorosha, lewaków międzynarodowych zostana wydalone z Polski?

Reklama

Napisał(a): ~drutowiec -

~Konstanty111 Podatnikom mógł by się wytłumaczyć na co idą ich pieniądze.
Kto ma się tłumaczyć z nie swoich, bo wyłudzanych pieniędzy? Rydzyk, który ze słowa bożego zrobił bussines? Od kiedy Kościół się tłumaczył z takich rzeczy? Rydzyk byłby pierwszy. O nie! Tak być nie może! To jest atak na moralność katolicką! Rydzyk nie wytłumaczył się co się stało z akcjami na ratowanie stoczni gdańskiej, wyłudzonymi przez radio co ma ryją od ogłupiałych emerytów. Nie wyjaśniono, I słusznie, bo to krynica uczciwości ten Kościół, Afery "Stella Maris" , gdzie Kościół był unurzany po łokcie w przekrętach też nie wyjaśni. Bo tako rzecze uczciwość katolicka. Hochsztapler największy w Polsce. I ja mam chodzić do Kościoła, gdzie z ambony mam słuchać co mają takie przekrętasy do powiedzenia na temat świętości religii. A wiecie gdzie się przegina szyja pingwina?

Napisał(a): ~nizoj -

~gość
Zi3mowit do autora-ki---------a ja nie rozumie dlaczego ten bandyta nie został jeszcze skazany i nie siedzi....
To z wami komuchami dawno powinni byli zrobić porządek. A niestety nie zrobili.
Gdyby nie te tak zwane komuchy to dziś nie byłoby problemu z częścią prawicową społeczeństwa bo nie umieliby czytać ani pisać . więc nie byłoby tych nie poważnych komętarzy.w1945r 70%społeczeństwa była nie czytaty nie pisaty .Więc można było nią sterować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?