242
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi105
  • Ocen na +27
242 ppt ?

Rydzyk sprzeciwia się kontroli? (106)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?

Napisał(a): ~rem -

Witam , dla mnie wiele nieprawidłowości jest w posiadaniu przez Kościół ziemi a w szczególności ziemi rolnej . Ziemia jeżeli jest przekazana powinna być tylko w określonych ramach czasowych i tylko w formie użyczenia nigdy na własność .Kościół musi być wolnym od majątków ziemskich i ich zbywania na rzecz osób trzecich. Każdy i każda organizacja musi ujawniać publicznie na co zostały przekazane każde pieniądze jakimi dysponuje , dlatego jestem za prześwietleniem i upublicznieniem . Żaden płacz nie pomoże a polityk który stanie na drodze jawności musi być usunięty.
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~aaa -

proszę Księdza podobno w majestacie prawa wszyscy są sobie równi. Zatem zastanawia mnie fakt ,że Ksiądz boi się, skoro nie ma sobie nic do zarzucenia to proszę to powiedzieć Polacy nie siły obce czekają na to .Pozdrawiam i modlę się o Wasze nawrócenie bo mamonna Was oślepiła i zamiast nas wspomagać gromadzicie to co jest nam do życia wiecznego nie potrzebne ,chyba że ksiądz myśli inaczej.

Napisał(a): gość -

Czytając wasze posty zastanawiam się dlaczego nie pracujecie w CBA taka wiedzą że aż Dech zapiera, tylko pogratulować, lubię czytać jak ktoś w jakiś brukowcach coś przeczyta i przepisuje dalej, z tego co pamiętam to za czasów każdego rządu p Rydzyk z Torunia dostawał pieniadze. Czy piszący te posty mają amnezję.

Reklama

Naprawde was podziwiam, w tym kraju jest wolność, więc co kto robi z swoją kasa jest jego sprawa, czy babcia wyda na trvam cały swój majątek to jej sprawa a idąc waszym tokiem rozumowania to szkoda ze nikt nie pisze o tym że Polacy utrzymują Owsiaka, przecież on prowadzi tak wspaniały interes co się zowie WOŚP i tylko kilka procent sobie bierze do kieszeni a wolontariusze nawet kubka ciepłej herbaty nie otrzymują. Więc to jest ok?

Reklama

Napisał(a): ~Hannibal -

~gość
Zi3mowit do autora-ki---------a ja nie rozumie dlaczego ten bandyta nie został jeszcze skazany i nie siedzi....
To z wami komuchami dawno powinni byli zrobić porządek. A niestety nie zrobili.
Jak złodzieja nazwiesz złodziejem, to będą wyzywać Cię o komucha.

Napisał(a): ~katolik -

Uczciwość każe rozliczyć się publicznie skoro korzysta się kasy podatników tak ateistów jak i katolików i to nie jest żadna ujma udowodnić, że jestem w porządku, że jestem uczciwy, boi się tylko przestępca, a tu widzę strach przed sprawiedliwością, a to o czymś świadczy. Przecież PIS wybroni ze wszystkiego swojego agitatora wyborczego

Ten Juras w czerwonych gaciach pomaga.Nie ma dziecka które się urodziło i nie skorzystało z aparatury kupionej przez fundację Jurasa w czerwonych gaciach .A i ty pewnie lub twój bliscy z niejednego aparatu korzystałeś.Kupuje aparaty ,łóżka i karetki.Słyszałeś by kiedykolwiek biznesmen Rydzyk kupił lub dał dla innych .On umie tylko brać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?