242
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi105
  • Ocen na +27
242 ppt ?

Rydzyk sprzeciwia się kontroli? (106)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?

Napisał(a): ~gos -

~gos
~gos
~Allan Parker
~gos
~szary
~gość
Zi3mowit do autora-ki---------a ja nie rozumie dlaczego ten bandyta nie został jeszcze skazany i nie siedzi....
Bo jest najzwyczajniej w świecie niewinny, bandyto!
No to Powiedz co zrobil z pieniedzmi na ratowanie stoczni ? Odpowiedz fanie
Sprawdziłeś? Nie jestem jego fanem ale wiem. Zwracał każdemu kto tego chciał. Ci co nie chcieli zwrotu to nie dostali a pieniądze zostały przekazane na Radio. Zebrane pieniądze miały iść na rozwój stoczni. Związkowcy chcieli je jednak przekazać na zaległe wypłaty a nie na to na co były zebrane. Więc Rydzyk ogłosił iż każdemu kto prześle do niego dowód przesłania pieniędzy pieniądze zwróci. Nie było więc żadnej kradzieży jak tu wmawiają niektórzy.
Sam chyba w to nie wierzysz .........Powiedział Rydzyk że te pieniądze jakie on zebrał i tak się zmarnują jak je przekaże na stocznie , więc je zabrał na budowę Radia i swojego imperium medialnego . Taka była prawda i jest prawda . !
Właśnie przygłupie. Jakby pieniądze poszły na wypłaty a nie na rozwój firmy to by były zmarnowane. Nie na to były zbierane. Więc dlatego je zwracał.
Sam jesteś przygłupem pajacu katolicki . Nikomu nic nie zwrócił , ukradł wszystko i nic nikomu nie oddał . ! Nie nazywajmy szamba perfumerią . !
Jesteś przygłupem. Nawet nie potrafisz sobie swojego nicku wymyślić :) I wciskasz innym swoje kłamstwa. Zwracał tak jak napisałem. Ale wy macie kompleksy w stosunku do niego dlatego rzucasz oszczerstwa. A że jesteś żałosny to i oszczerstwa są żałosne.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk sprzeciwia się kontroli?