244
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi112
  • Ocen na +49
244 ppt ?

Rydzyk z mocnym przesłaniem! Zaskoczył? (113)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rydzyk z mocnym przesłaniem! Zaskoczył?

Napisał(a): uni -

Rydzyk z mocnym przesłaniem! Zaskoczył? Według informacji „o2.pl”, w ostatnim czasie odbyła się msza święta w ramach spotkania Rodziny Radia Maryja w Nowym Sączu. Homilię wygłosił tam Ojciec Tadeusz Rydzyk, który poruszył m.in. temat sił antykatolickich. Oto, co dokładnie powiedział:

"Siły antykatolickie są bardzo dobrze zorganizowane. Szatan jest bardzo dobrze zorganizowany i uzbrojony po zęby. Walka z Panem Bogiem, z Kościołem, z naszym duchem idzie przez organizacje światowe, uniwersytety, wyższe uczelnie, szkoły, wiele organizacji pozarządowych – również w Polsce, z ogromnymi pieniędzmi z Zachodu. Poszukajcie, poczytajcie – zobaczycie, co to jest. Idzie to niemal przez wszystkie media, to psucie naszego ducha"
Duchowny dodał, że szatan wciąż buduje królestwo kłamstwa, nienawiści, beznadziei i zniewolenia. Działa bardzo mocno i stanowi zagrożenie m.in. dla rodzin i dla wiary:

„Przeżyliśmy w XX wieku totalitaryzm nazistowski, marksistowski, niemiecki i sowiecki. Ale jeśli ktoś myśli, że to koniec, że szatan nie buduje swojego królestwa kłamstwa, nienawiści, beznadziei, zniewolenia, to się myli. On teraz bardzo mocno działa. Ba! – przyśpieszył w tym działaniu. Ci, którzy obserwują życie, widzą to. Widzą zagrożenia dla nas, dla Polski, dla naszych rodzin, dla naszej wiary. Wiemy o tym, że Pan Bóg szczególnie Polskę prowadzi. Widać to było w czasie komunizmu. Dał nam wielkich przywódców duchowych: siostrę Faustynę, ks. kard. Augusta Hlonda, błogosławionego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, ks. Jerzego Popiełuszkę, św. Jana Pawła II”
INTERIA.PL

Re: Rydzyk z mocnym przesłaniem! Zaskoczył?

Napisał(a): ~gość -

Szatan trafił do Nowego Sącza?
Ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył. A kto nie ma pokus?" Komentarze po skandalicznych słowach ojca Rydzyka
"Ksiądz zgrzeszył? No zgrzeszył.
Podczas swojego przemówienia Tadeusz Rydzyk wspomniał o biskupie kaliskim Edwardzie Janiaku. To hierarcha kościelny niedawno odsunięty od władzy w swojej diecezji przez papieża Franciszka. Stało się to po filmie braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” opisującym pedofila księdza Arkadiusza H. Pozbawienie władzy w diecezji ma związek z tym, że biskup Janiak przez lata go chronił i tuszował sprawę.

Podczas sobotniej mszy Tadeusz Rydzyk nazwał Janiaka "współczesnym męczennikiem".

– "Nie dajmy się katolicy! Że na jakiegoś księdza zaczną warczeć, jakieś filmidło zrobią, i wszyscy się potem trzęsą. Udowodnij, udowodnij winę!" – mówił Rydzyk".

Zgorszenie.

,, 6 Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. 7 Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie. 8 Otóż jeśli twoja ręka lub noga jest dla ciebie powodem grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie wejść do życia ułomnym lub chromym, niż z dwiema rękami lub dwiema nogami być wrzuconym w ogień wieczny3. 9 I jeśli twoje oko jest dla ciebie powodem grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie! Lepiej jest dla ciebie jednookim wejść do życia, niż z dwojgiem oczu być wrzuconym do piekła4 ognistego.
10 Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie. 11 <Albowiem Syn Człowieczy przyszedł ocalić to, co zginęło>5.".

Albowiem Rydzyk będzie potępiony na wieki i nigdy nie dostąpi królestwa niebieskiego.
,,

Reklama

Re: Rydzyk z mocnym przesłaniem! Zaskoczył?

Napisał(a): ~gość -

Szatan buduje królestwo w Toruniu. Rydzyk jest jego współpracownikiem. Przecież to rodzina Radia Maryja szydzi z Jezusa, tym samym kłania się szatanowi. Bo Rydzyk tak każe, to Rydzyk sieje nienawiść. A przeciez u Boga nie ma katolików, ateistów, czy protestantów. U Boga człowiek jest człowiekiem. Ale o tym sluga szatana nie wie.

Reklama

Re: Rydzyk z mocnym przesłaniem! Zaskoczył?

Napisał(a): Trashman -

~gość Nic nowego nie powiedział O.Rydzyk, to sama prawda. Ks. egzorcysta Piotr Glas, mówi to samo, że jeszcze nigdy demony tak mocno nie działały i nie zbierały takiego "żniwa".
Żniwem szatana jest to, że ludzie, nie mogąc zrozumieć obłudy katolickiego kleru, sięgają po .... Pismo Święte. Niestety po przeczytaniu do kościoła już nie wracają. Za duża rozbieżność między naukami Jezusa i Apostołów a tym co głosi kler.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk z mocnym przesłaniem! Zaskoczył?