522
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń38 tys.
  • Odpowiedzi101
  • Ocen na +145
522 ppt ?

Rydzyk założy partię? (102)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rydzyk założy partię?

Napisał(a): ~hehehe -

Pieniądze to nie wszystko, jak widać również dla Rydzyka, który co prawda dostał 94 mln od obecnego rządu, to jednak zdecydował się wyrazić swoją dezaprobatę wobec decyzji rządzących. Stało się tak w wyniku serii nieporozumień na linii PiS- Radio Maryja, a w tym: kwestii Szyszki, hodowli futer oraz odwołania Macierewicza (i wiele innych, gdzie Rydzyk nie czyje się reprezentowany wystarczająco), dlatego też na kanwie biblijnego nie łączenia polityki i religii- ojciec dyrektor postanowił założyć własną listę do Parlamentu Europejskiego. Na tej liście miałoby się znaleźć miejsce dla „odrzuconych”: Szyszki, Macierewicza, Anny Sobeckiej i Zbigniewa Kuźmiuka. To pokazałoby rządzącym jaką siłą dysponuje Rydzyk, ale czy faktycznie tak jest? Wydaje mi się, że jednak większe szanse ma tylko w połączeniu z Prezesem, gdyż często słuchacze Radia Maryja są już elektoratem mało aktywnym wyborczo. Czy myślicie o tym pomyśle?
INTERIA.PL

Re: Rydzyk założy partię?

Napisał(a): Rezy -

~daras Więcej szacunku głębie. Jak nie przechodzi przez gardło ojciec Rydzyk to pisz Pan.
A twoje BZDURNE rewelacja to skąd z TVN.
Skoro to twój ojciec to już nie nasz problem a na szacunek trzeba sobie zasłużyć i co to są te głębie bo was katozboki trudno czasem zrozumieć ?
Załączniki:

Re: Rydzyk założy partię?

Napisał(a): ~NORMAL -

RYDZYK ZAKLADA PARTIE ??. A KTO W NIEJ BEDZIE ??. KILKADZIESIAT HOMO Z PUSTOSTANEM POD CZACHA I PODAMBONOWYCH GLABO MATOLOW ??. A CO ZROBI Z ANALFABETAMI, KTORYCH JEST WIEKSZOSC POD OGRODZENIEM RADIA MARYJA - MOZE Z NICH STWORZY GABINET CIENI ??
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rydzyk założy partię?