Komentarze (77)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Luter -

A może doprowadźmy do przewrotu i zamiast na śmieszne wybory wyjdźmy na ulice naszych miast, brak frekwencji i zablokowanie komunikacji w kraju musi dać do myślenia. Zmieńmy coś sami skoro kręcą nami jak pies flakiem szarpiąc się o największy kawałek tortu który sami im fundujemy! Zjednoczmy się ponad podziałami i zaprowadźmy ład sami ! Niech różnica poglądów wreszcie zacznie budować dojrzałą dyskusję na temat wspólnego dobra i przestanie prowadzić do wzajemnego opluwania się !! Zacznijmy rewolucję tutaj, a sobotę pokażmy co naprawdę myślimy o tym co się dzieje, zamiast udawać "demokrację".
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Kacperek -

W koncesjonowanym OFE ma sie gwarancje i zabezpieczenia państwowe.O czym politycy zapominają.maja tylko w oczach dwa ogniki zaślepienia <pieniądz do budżetu>.A przecież ten pieniądz to pieniądz obywateli i nie jest on podatkiem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Arek -

jeżeli rząd nie skupi się na poprawie ściąglności wysokości składki od pracodawców którzy zatrudniają pracowników na jakieś dziwne wymiary etatów dzięki złemu kodeksowi pracy to nigdy nie będzie pieniędzy na emerytury a każda reforma jaka by nie była będzie nieskuteczna gdyż mało kasy wpływa a dużo więcej wypływa z ZUSU.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~klakier -

Rząd MA RACJĘ- zlikwidować OFF-e całkowicie. To tylko kasa i stołki dla doradców premiera. Pokazali co potrafią!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~emilio -

gdzie jest tusk??
kapitan uciekł pierwszy z tonącego okrętu??
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~d polityk -

Panie Boni ..lamiesz pan konstytucje RP...za to ze odbierasz nam..prawa nabyte...Pod TRBUNAL Z TOBA I TUSKIEM..TO WAS CZEKA W NOWEJ POLSCE.....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~obywatel -

wszystko zmienimy - jak zmienimy rząd
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~internauta -

Dlaczego ten marny rzad nie pobudzi..gospodarki..tylko mysli jak okrasc obywatela...ktory i tak ledwo zyje..przez obecna drozyzne....ja za to zlodziejstwo na was nie zaglosuje.I apeluje do internautow..dajmy PO.czerwona kartke..wynocha z boiska...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~T. Średniak -

W Biblii jest, że nie wie prawica, co czyni lewica. PO zawstydziło Biblię. Samo nie wie, co robi.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~zajac -

A gdzie nasz wielmozny hrabia ? w krzakach chyba sie czai.RABUSIE
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz