Rząd PiS uderzy w tanie marki własne! (364)

Temat dotyczy artykułu: Rząd PiS uderzy w tanie marki własne!

Rząd rozpoczął prace nad ograniczeniem sprzedaży marek własnych w sklepach wielkopowierzchniowych. Wprowadzenie takich przepisów zapowiedział na początku marca premier Mateusz Morawiecki. Dzięki nim w sklepach ma pojawić się więcej polskiej żywności.

Komentarze (364)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~Polak -

no i dobrze. Chcę wiedzieć z jakiego kraju produkt kupuję!
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~sztych -

Tkz Marki Własne to oszustwo na kilku poziomach. Nikt nie wie gdzie towar wyprodukowany z czego i przez kogo przeważnie zwleczone odpady ze świata, podatku sieci od tego nie płaca bo twierdzą , że wyprodukowany na miejscu.
Odpowiedzi (19)

Napisał(a): ~dużo starszy -

-Oj -się nie udał ten Jego SYN staremu Morawieckiemu to że studiował w ANGLII za pieniądze ROTHSCHILDÓW z najbogatszymi Chłopcami z takich Bogatych Rodzin Świata -to jeszcze wcale nie znaczyło -że on tam musiał zostać psychopatą ! -Oj -nie udał się ten jego SYN starszemu KORNELOWI !! -Takich egocentryków egoistów -TETEOHINNAM broniła nie będzie -za taką chciwość i ich egoizm i JEJ QUETZALCOATL -ON takich egoistów bardzo nie lubi !!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Kiki -

Brawo dawno to powinno byc zrobione polskie skleppy z polskimi markami i produktami
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): ~naavi -

Czekam teraz na procesy o "odchylenie lewicowe". Na razie mamy powtórkę z historii:
"bitwa o handel" (walka ze sklepami wielkopowierzchniowymi), "rozkułaczanie" (ustawa o obrocie ziemią), nacjonalizacja (zwana patriotycznie repolonizacją), postawienie władz konstytucyjnych w służebnej roli w stosunku do partii, a właściwie jej genseka, cenzura (na razie w mediach publicznych), planowanie rozwoju gospodarczego przez państwo.
Brakuje nam jeszcze ZMP i paru innych rzeczy, ale spokojnie - ONR i Młodzież Wszechpolska dobrze się do tego nadają.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~alfredo -

Juz mi Pisowcy narzucili kiedy mam kupowac teraz chca mu narzucic co mam kupowac???Tam sie chyba ktos z czyms na lby pomienil
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~alpaga -

Ale sobie Polacy wybrali ludzi do ......żondzenia...... co ustawa to wtopa .Dewastacja gospodarcza kraju trwa w najlepsze ,może do jesieni nie zrujnują tego co Polacy budowali przez blisko 70 lat a co się udało prawie zniszczyć przez ostatnie 4 lata
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~kasjer -

tzw.marka własna to handlowiec który decyduje jak ma wyglądac produkt anie producent i ta zmiana byłaby wskazana ,bo wtedy musi być podany producent
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~PIS MNIE OSZUKAŁ -

NIE BĘDE GŁOSOWAŁ NA PIS. MIAŁ PRZEGONIĆ OBCE SUPERMARKETY . OSZUKALI MNIE
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kasjer -

Pod marką własną to znaczy, ze handlowiec decydował o opakowaniu i nazwie a nie producent
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz