690
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń65 tys.
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +9
690 ppt ?

Rzodkiew japońska na oczyszczanie organizmu (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Rzodkiew japońska na oczyszczanie organizmu

Napisał(a): Gość -

To kolejne cenne warzywo jeśli chcecie się pozbyć toksyn ze swojego organizmu. Rzodkiew japońska (daikon) oczyszcza organizm z metali ciężkich, ale ma też wiele innych zalet, które powodują, że jest idealnym składnikiem przy dietach odchudzających i detoksykujących.

Zawiera unikalne enzymy pomagające rozłożyć tłuszcz, skrobię i białka, jest do tego nisko kaloryczna – tylko 20 kalorii na 100 g, ale jest sycąca. Jest bogata w witaminy C,A i E
Stosuje się ja także w dolegliwościach trawiennych i niewydolności nerek.
No i ponoć to świetny lek na kaca:)

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Rzodkiew japońska na oczyszczanie organizmu

Napisał(a): gość -

Jest tak krucha ze smakuje jak rzodkiewka "delikatesowa",nigdy jej nie gotuje ,mozna zjesc obrana tak jak jablko lub do kanapki.Taka ona z Fukushimy jak ja z Alaski.Jest japonska z nazwy,rosnie wszedzie.Jest zawsze w Tesco ang.

A ja po prostu utrzymuję organizm w czystości, i nie muszę się żadną rzodkwią smarować. W celu detoxykacji wystarczą nam nasze polskie składniki. Podaję wg receptury mojego dziadka. 3kg gruszek bergamutek, 5 l przegotowanej wody, 1kg cukru i 2 dkg drożdży...

gość gdzie to kupic i jak gotować?
Ja ucieram na tarce na grubych oczkach, dodaję trochę soli, białego pieprzu i jogurtu naturalnego, jeśli ktoś chce złagodzić ostry smak może dodać też odrobinę kukuryczy
« Wróć do tematów
Do góry strony: Rzodkiew japońska na oczyszczanie organizmu