116
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +0
116 ppt ?

Salon strzyzenia psow (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Salon strzyzenia psow

Napisał(a): Gość -

Salon pielęgnacji psów i kotów "Kudłatek" zaprasza do skorzystania z usług. W ofercie posiadamy:

- strzyżenie według wzorców FCI lub indywidualnych upodobań właściciela
- trymowanie psów szorstkowłosych
- rozczesywanie skołtunionej sierści
- kąpiele z użyciem szamponów i odżywek najwyższej jakości dopasowane do koloru i struktury sierści
- czyszczenie uszy
- obcinanie pazurów
- czyszczenie kamienia nazębnego specjalistycznym skalerem bez usypiania!
- bezpłatne porady dyplomowanego groomera
- możliwy dojazd do klienta!

Pracujemy na terenie Olsztyna oraz Mławy
.
Nasza strona internetowa www.kudlatek.olsztyn.pl
Telefon: 515 431 195
Załączniki:

Napisał(a): ~mrozikman -

Jak ktoś potrafi samemu strzyc pupile, to może zakupić dobrą maszynkę i się tym zająć:) ja niestety nie mam do tego smykałki, więc wolę udać się do salony kosmetycznego dla psów, jaki znajduje się u mnie w Pilehttp://leczni(...)la.pl/. Naprawdę dobrze wykonują swoje usługi. Mój piesek i ja jesteśmy zadowoleni :D
Załączniki:

Napisał(a): ~gość -

Ja natomiast z czystym sumieniem mogę polecić nowo otwarty salon dla psów na Orła Białego 61 - Psi Fryzjer. Wybrałam się tam z moim Yorkiem na próbę i jestem naprawdę zadowolona, sunia pięknie ostrzyżona i co najważniejsze nie zestresowana. Wcześniej jak chodziłam do innego salonu, to moja Pusia nie mogła przyjść do siebie prawie przez tydzień. Widać, że kobieta ma podejście do zwierząt. Jeszcze raz polecam wszystkim którzy cenią sobie jakość.

Napisał(a): ~gość -

witam,ja też byłem z moim pieskiem u pani na orła białego 61,z czystym sumieniem mogę polecić,jest to nowy salon ale kobieta naprawdę bardzo ładnie obcieła mojego pupila,piesek wyszedł wesoły i zadowolony z nowej fryzury,ceny też przystępne polecam!

Napisał(a): Gość -

Wczoraj byłem pierwszy raz ze swoim sznaucerem w salonie Fox. Słyszałem od znajomych, że pani groomer jest profesjonalistką. A ja niestety jestem bardzo wybredny. I nie tylko ja, bo moja żona też. Byłem w trzech salonach i wyszedłem z nich trochę niezadowolony. I faktycznie, moi znajomi mieli w 100% rację. Moja psinka wyglądała tak pięknie, że można byłoby ją wystawić na wystawie. Pracuje tam przesympatyczna osoba. Można było od niej usłyszeć porady, których wcześniej nie znałem.. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo ładnie ostrzygła, obcięła pazurki. Żeby nie było, mojej żonie też się podoba. :-) Salon ten mieści się przy ulicy Królowej Jadwigi 33 w Szczecinie.. Więcej informacji można zajrzeć na stronie http://www.yo(...)je.html
Załączniki:

Napisał(a): ~klient -

~gość
~gość nie polecam stańcie sobie przy oknie i posłuchajcie to sami zrozumiecie o co mi chodzi.
chodzi mi o salon na os.Jagielońskim
tak wiem o co chodzi,bardzo żle traktują nasze zwierzaki,wogule mój przyniósł pchły z tego miejsca masakra,do tego jeszcze pozacinany biedaczek
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • psi fryzjer pozna opinie
  • dobryfryzjerdlapsawpoznaniu
  • ile kosztuje kpiel psa w salonie
  • strzyenie sznaucera poznan
  • ile kosztuje strzyenie psa w poznaniu
  • strzyenie psw forum
  • strzyzenie psow sznaucerow w poznaniu
  • fryzjer dla psw opinie
  • salon dla psow poznan forum
  • salon strzyenia psw dobra reklama