117
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi88
  • Ocen na +0
117 ppt ?

Salon strzyzenia psow (89)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Salon strzyzenia psow

Napisał(a): ~gość -

jeśli chodzi o dobrego fryzjera dla psów to do mnie przyjeżdza i nie musze nigdzie jeżdzić,poszukajcie takiego co przyjeżdża do domu klienta,to jest najlepsze rozwiązanie,mój pies przynajmniej się nie stresuje,bo jest we własnym otoczeniu,jest troche bałaganu ale bez przesady odkurzacz wszyscy teraz mają,no i plusy są też jeśli chodzi o godziny,bo dogadasz się tak jak wam pasuje,naprawdę spróbujcie.

Napisał(a): ~klient -

~gość jeśli chodzi o dobrego fryzjera dla psów to do mnie przyjeżdza i nie musze nigdzie jeżdzić,poszukajcie takiego co przyjeżdża do domu klienta,to jest najlepsze rozwiązanie,mój pies przynajmniej się nie stresuje,bo jest we własnym otoczeniu,jest troche bałaganu ale bez przesady odkurzacz wszyscy teraz mają,no i plusy są też jeśli chodzi o godziny,bo dogadasz się tak jak wam pasuje,naprawdę spróbujcie.

TO jest może dobre rozwiązanie,ale ja raczej nie mam stałego fryzjera,chodze tam gdzie mam w miare blisko i godzinowo mi odpowiada,teraz byłem z sznaucerem na Orła Białego 61,i jest ok,pani bardzo miła cena ok,usługa ok

polecam salon na Orła Białego 61 w Poznaniu,pani jest bardzo sympatyczna i gołym okiem widać jak kocha psy,ceny są przystępne,ja byłam już dwa razy w tym salonie i jestem naprawde zadowolona bo mój pies jest zawsze pięknie ścięty,cała usługa wykonana jest profesjonalnie,pozdrawiam Panią Sylwię i życzę zdrowych i spokojnych świąt.

~Kasia orła białego 61 to jest dobry salon,naprawdę wiem co pisze.

Hejka wszystkim. też mogę polecić ten salon bo uważam że pani bardzo ładnie ścina widać że nie kończyła kursu byle gdzie.do tego jest bardzo czysto,nie czeka się w kolejce tak jak jesteś umówiony na godzinę tak wchodzisz,.ceny też normalne.Pierwszy raz spotkałem się z takim zaangażowaniem i podejściem,mój pies został nawet w ramach usługi zakroplony płynem na pchły i kleszcze za to już nie płaciłem.polecam idżcie ludzie i przekonajcie się sami.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • psi fryzjer pozna opinie
  • dobryfryzjerdlapsawpoznaniu
  • ile kosztuje kpiel psa w salonie
  • strzyenie sznaucera poznan
  • ile kosztuje strzyenie psa w poznaniu
  • strzyenie psw forum
  • strzyzenie psow sznaucerow w poznaniu
  • fryzjer dla psw opinie
  • salon dla psow poznan forum
  • salon strzyenia psw dobra reklama