Odpowiadasz na:
Salon strzyzenia psow

Temat dodał(a):
Gość -
Hej. Mam yorka, i chciałabyum go ostrzyc mieszkam w Poznaniu. Czy ktos moze polecic mi dobry salon strzyzenia psow??? I ile kosztuje taka wizyta strzyzenie pieska z kapiela???

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Salon strzyzenia psow

Napisał(a): ~lilianagomowska -

Najlepszy psi fryzjer jest na ul. Barbary. Pani Martynka to najlepsze rozwiązanie dla psiaków. Takiego podejścia do zwierząt jeszcze nie widziałam. My jesteśmy bardzo zadowoleni
http://www.ps(...)dy.com/

Re: Salon strzyzenia psow

Napisał(a): ~Magda -

ja na strzyżenie i zabiegi pielęgnacyjne chodzę z psem do A-Z Wet na Zamiejskiej w Warszawie :) świetni specjaliści. Zawsze odpowiednio zadbają o skórę psa, fajnie przytną a do tego mają odpowiednie podejście :) zwierzak w ogóle się nie stresuje!!

Re: Salon strzyzenia psow

Napisał(a): martynakotas -

W Warszawie w Przychodni weterynaryjnej na ul.Danusi u pani Joanny Kołodziejskiej-Lesisz,jest też salon strzyżenia dla piesków.Jest możliwość strzyżenia i zabiegów/kąpieli leczniczych przy chorobach skóry . Także bardzo fajna sprawa i udogodnienie.