5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń31
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Salon w stylu minimalistycznym (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Salon w stylu minimalistycznym

Napisał(a): ~Ekspert Dekoral -

Styl minimalistyczny wyróżniają proste i funkcjonalne formy w jasnych odcieniach. Na ścianach królują pastelowe barwy, jednak oryginalnego charakteru nada pomalowanie większej powierzchni w czarnej lub grafitowej barwie. Możesz także zdecydować się na pasy, których wykonanie nie jest trudne. Dodatkowo, optycznie powiększą wnętrze.

Napisał(a): ~lemona -

yeti48 Odbij tynk ze scian, aż do gołej cegły. Będzie i minimalistycznie i z charakterem.
To całkiem ciekawy pomysł! No coś te cegły we wnętrzach wracają do łask. Chyba że jednak nie lubisz aż tak surowego klimatu to wtedy coś z chłodnych neutralnych kolorów najlepiej wybrać. Całkiem ciekawe opcje są w palecie duluxa kolory świata, osobiście podoba mi się grafitowy zmierzch i do tego bym dobrała jakiś jaśniejszy odcień, może nawet klasyczną biel

Napisał(a): ~Amadeo01 -

Do takiego stylu z pewnoscia bedzie pasowac rownie minimalistyczny biokominek . Sam stwierdziłem ,że biokominek będzie dobrą alternatywą dla klasycznego kominka na którego nie moglem sobie pozwolić. Mam tenhttps://www.w(...)ly.html i uwazam ze byl to dobry zakup. Jest stabilny i latwy w utrzymaniu a do tego elegancki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Salon w stylu minimalistycznym