11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń102
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +-7
11 ppt ?

Sama dieta po ciąży wystarczy ? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sama dieta po ciąży wystarczy ?

Napisał(a): Gość -

Witam. Jestem 3 miesiące po porodzie. Najwyższy czas zabrać się za swoje ciało. Chciałabym iść na siłownię ale niestety nie mam jeszcze jak. Czy udać się do dietetyka ? Oprócz diety jedynie chodziłabym na spacery z córką i psem. Czy to wystarczy aby wrócić do formy w krótkim czasie?
INTERIA.PL

Re: Sama dieta po ciąży wystarczy ?

Napisał(a): gość -

Ja oprócz diety, chodziłam z dzieckiem na basen. Pamietaj jeszcze o masazach, aby po schudnieciu nie pozostała Ci obwisla skóra czy rozstępy. Wazne sa rowniez suplementy, zwłaszcza jesli karmisz piersią. Ja brałam femibion natal 2, który zaiwera rowniez kwasy dha.

3 miesiące to za wcześnie na drastyczne diety, szczególnie jeśli karmisz piersią. Ja tak ok 7 mies po porodzie, kiedy już nie karmiłam, zaczęłam zamawiać sobie gotową dietę z Fit Diet do domu, poza tym biegałam z wózkiem i dużo spacerowałam, kg spadły w dół.

Reklama

Jeżeli karmisz piersia to niestety z dieta i odchudzaniem musisz sie trochę wstrzymać.Pamiętaj że musisz mieć siłę dla dziecka.Jak przestaniesz karmić to polecam ci tabletki Foreverslim będziesz zadowolona z skuteczności i szybkości działania tych tabletek.Dodam że tabletki mają naturalny skład.

gość 3 miesiące to za wcześnie na drastyczne diety, szczególnie jeśli karmisz piersią. Ja tak ok 7 mies po porodzie, kiedy już nie karmiłam, zaczęłam zamawiać sobie gotową dietę z Fit Diet do domu, poza tym biegałam z wózkiem i dużo spacerowałam, kg spadły w dół.
Ale po dłuższym czasie dodam też, że nie tylko kg ale i wyszczuplałam, skóra nabrała elastyczności i lepiej się czuję przede wszystkim.

Reklama

Napisał(a): Joga444 -

Nie musisz odrazu katować się na siłowni! Wystarczą częstsze spacery, ćwiczenia w domu i będzie dobrze. Ja powróciłam do swojej wagi bez problemu. Używałam jednak "wspomagaczy" co do ujędrnienia skóry (balsam z efektima pharmacare seria mama- care) Świetnie poradził sobie z moją skórą i spełniał swoją podstawową funkcję- ujędrniał. Dodatkowo super pachnie. Więc nie poddawaj się i do boju!

Reklama

Raczej kosmetyki nie mają takich właściwości aby spalać tłuszcz, ale ja znam fajny który doskonale skóre ujędrnia przez co od razu jest ładniejsza- balsam z efektimy Pharmacare. Dodatkowo skóra po nim pięknie pachnie.

Ja po ciąży stosowałam chyba większość z możliwych środków na odchudzanie i niestety nie przynosiły żadnych efektów a miałam do zrzucenia 12 kg Na tabletki African Mango skusiłam się po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i bardzo dobrze zrobiłam że zamówiłam je od producentahttp://nplink(...)tkjP7vM gdyż naprawdę schudłam 7kg po miesiącu stosowania :) nie mogłam uwierzyć że w końcu coś działa na moją wagę :) Kapsułki stosuję w dalszym ciągu i czekam na kolejne efekty :)

Napisał(a): ~Sokrateska85 -

To zależy czy się karmi czy nie. Ja akurat karmie i bardzo mi na tym zależy. Zamówiłam dietę pudełkową z firmy Dietbox. Dieta z Dietbox jest specjalnie opracowana z myślą o mamach karmiących. Dania są bardzo smaczne i super sie po nich czuję ja i mój synek - ma spokojny brzuszek.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sama dieta po ciąży wystarczy ?