306
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń15 tys.
  • Odpowiedzi147
  • Ocen na +0
306 ppt ?

Samców wokół wielu ale prawdziwego mężczyzny BRAK :( (148)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Samców wokół wielu ale prawdziwego mężczyzny BRAK :(

Napisał(a): ona123 -

Moje drogie Koleżanki,
czy macie podobne spostrzeżenia? Celowo napisałam na forum męskim - bo myślę że często zaglądają tu kobiety:).
Gdzie w dzisiejszych czasach można spotkać prawdziwego mężczyznę, który nie boi się niezależnych kobiet i udźwignie partnerski związek? Ego i samoocena dzisiejszych samców jest mocno obniżona - czy to wina wychowania przez nadopiekuńcze matki? czy może my kobiety powoli zaczynamy rządzić światem?
hmmmm - w różnych sytuacjach staram się dyskutować w tym temacie i nie doszłam jeszcze do konstruktywnych wniosków.
o odpowiedzi proszę kobiety....
samcom dziękuję - domyślam się że od razu mnie zaatakują (najlepszą obroną jest atak)
pozdrawiam
Singielka:)
INTERIA.PL

Re: Samców wokół wielu ale prawdziwego mężczyzny BRAK :(

Napisał(a): gość -

JA JESTEM ZA ZWIAZKIEM PARTNERSKIM, NO ALE W TYM CALYM BALAGANIE TO PARADOKSALNIE CZLOWIEK SIE GUBI I TAIE WARUNKI SPRZYJAJA TEMU, ZE LUDZIE MYSLA ARCHAICZNIE, WIEC BIORA MALZENSTWA, ROBIA DZIECI ITD. MASAKRA. TO WYNIKA Z POLITYKI PROKREACYJNEJ, A MY TYCH DZIECI JAKO KRAJ NIE OZEMY WYZYWIC, KTORE MAMY, CO ZA GLUPOTA RODZIC NASTEPNE. W TYM KRAJU NIE MOZNA NAWET DOKONAC ABORCJI NA ZYCZENIE

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Samców wokół wielu ale prawdziwego mężczyzny BRAK :(

Napisał(a): gość -

ona123
gość singielka jak jestes ladna to ja ci pokaze prawdziwa meskosc nie tylko seks ale i inne rzeczy
jakie inne?
JAKIE TYLKO CHCESZ TYLKO JAK JESTES LASKA SERIO FAJNĄ, NIEZALEZNA. LUBIE TAKIE CECHY U KOBIETY
« Wróć do tematów
Do góry strony: Samców wokół wielu ale prawdziwego mężczyzny BRAK :(