846
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń44 tys.
  • Odpowiedzi376
  • Ocen na +90
846 ppt ?

samotni przystojni mężczyźni (377)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~gosc -

~prawiczek To są panowie wierzący, wyznający wiarę katolicką, żyjący dekalogiem. Najważniejsze dla nich, aby ich przyszła była wierząca i przede wszystkim DZIEWICĄ. A tego towaru u nas w Polsce na lekarstwo. ZNALEŹĆ 25 LETNIĄ DZIEWICĘ, PO STUDIACH? Przecież sama nazwa mówi -
dętki, w które stu (słownie stu) dmucha. KOBIETO ZNAJDŹ TAKIEMU DZIEWICĘ!!!!!!
Przepraszam a czy ci panowie to prawiczki?

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~SamWdomu1 -

Kiedyś była taka piosenka którą dedykuję wszystkim SAMOTNYM JAK JA :

'' Ech życie, życie co z tego masz że dwoje ludzi w jedno Mi dasz . Miłością zbijasz jak kruche szkło, a, potem ją rzucasz na samo dno ''

Ze Mnie moja kochana Kasia nie chciała się ożenić . Dziś wiem że na Miłość to nie wystarczy trzeba uważać , bo jak się człowiek zaangażuje bez wzajemności to przepadł . I nie ważny jest wiek czy płeć zdrada dotyka różnych ludzi i i boli tak samo .

Ja przeżyłem załamanie i próbę samo..bój..stwa . Pomimo że los doświadczył Mnie okrutnie nie odwzajemnioną miłością to nie przestałem wierzyć w ludzi i ich dobroć .

Od tamtej pory staram się spełniać marzenia bo czasem tylko one trzymają nas przy życiu .Więc staram się żyć pełnią życia , lecę 2 raz na Ibizę i mam gdzieś krytykę .

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~ŁŻĘKOL -

mrruuu
~samWdomu1 Nie ma nic gorszego niż zakochać się bez wzajemności
Gorsze jest ze wzajemnością.
NIE JERZDRZEM PO ANKOHOLU I NARKOTYKACH TYLKO PO JEZDNI ASFALTOWEJ, BRUKOWANEJ I GRUNTOWEJ ORAZ PODŁORZU TRAWIASTYM. NA I PO BABACH NIE JERZDRZEM. ZWIERZĄT NIE BIJAM,

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): gość -

Ja mam super mezulka. Oboje jesteśmy atrakcyjni. Przed ślubem byliśmy na podobnym stopniu zamożności. Każdy ma.swoja pracę i hobby. Bardzo kocham męża za ciepło, poczucie humoru i za to że mogę liczyć na niego w każdej sytuacji. Zawsze ma trzeźwy osąd sytuacji w momentach gdy ja tracę głowę. Mąż w domu robi bardzo dużo, gotuje, robi zakupy, sprząta. Ja też mam swoje obowiązki.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): gość -

Niestety ale trafiłeś w sedno 😙 dokładnie ta uroda i cycy na górze tak szumią wam w głowie, że później szumi wam lecz w życiu... Prawdziwa i dobra kobieta nie musi machać cycami. A te, które to robią zapamietaj maja tylko te cycy do zaoferowania a później twój portfel i zniszczone życie 😉

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~lady ag -

~Taki po 30 Kurcze jakoś też tego nie rozumiem...
Staram się być sam sobie, a tu mi podchodzi jakaś dziewczyna i chce mnie gdzieś zaciągać, wkłada mi język do ucha i mówi o jakimś seksie czy coś... O co tu kurna chodzi?? Przecież nie tak dawno "Bociany" leciały w tv i mama mi o pszczółkach coś opowiadała... Ja Gucio z tego trochę rozumiem, bo jeszcze ta dziewczyna mówiła mi, że jak ja jestem taki oporny to przyjdzie z koleżanką i mnie weźmie :O. No co... Na dwa b... buistonosze mnie chcą wziąć i do łóżka przykuć, zakneblować mi usta majtkami i jakoś mnie wyru... Cośtam...?? I pyta się czy jestem uczulony za śledzie??
Kurcze, ja sobie biedny myśle... No nie... Niedość, że chcą mnie wykorzystać to jeszcze utuczyć... No jak tak można... Już po świętach, jestem tak najedzony, że już nawet pół rybki nie mogę, a co dopiero skraść mojego "kwiatuszka"...
Ja trzymam go dla tej jedynej wyjątkowej co będzie niczym moja najlepsze przyjaciółka w potrzebie posłucha jak się zwierzą, utuli, ucałuje, będzie dbała o mnie i o cały dom, gotowała, prasowała, jak trzeba to rury przetka, telewizor podłączy, drzewo potnie, dom zbuduje, w piecu napali, będzie opowiadała mi dowcipy, czasem bajki na dobranoc, szczera, miła, kochająca, wierna, inteligentna, sympatyczna, wysportowana,o nienagannej figurze i włosach, pracowita, odpowiedzialna, dobrze zarabiała, twarda na zewnątrz ale miękka w środku, nie piła, nie paliła, zabierała nas do restauracji, do kina, na zakupy, do teatru i za moje pomysły po prostu po głowie mnie nie biła :(. Fajnie by też było jak by miała jakiś fajny samochód bo tak na piechotę to też tak ciężko chodzić...
Echch... Gdzie ja znajdę taką kobietę?? ;(

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~kto -

gość Ja mam super mezulka. Oboje jesteśmy atrakcyjni. Przed ślubem byliśmy na podobnym stopniu zamożności. Każdy ma.swoja pracę i hobby. Bardzo kocham męża za ciepło, poczucie humoru i za to że mogę liczyć na niego w każdej sytuacji. Zawsze ma trzeźwy osąd sytuacji w momentach gdy ja tracę głowę. Mąż w domu robi bardzo dużo, gotuje, robi zakupy, sprząta. Ja też mam swoje obowiązki.
Fajnie masz . Gratulacje . Jednak jest możliwy udany związek .

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): Karolina -

Kobiety które szukają facetów ustawionych to jest stereotyp podyktowany przez nasze mamusie. Nie powinni brać pod uwagę czy jest wykształcona. Ważna jest inteligencja, kultura osobista umiejętności ( sprzątanie gospodarka finansowa czy potrafi trzymać przy sobie pieniądze) . Uważam że nasi rodzice nie mają prawa żądać od nas dzieci żebyśmy byli tymi których oni nas chcą prezentować . Jak wychowani jesteśmy to o tym swiadczy a nie pozycja i wykształcenie . W jaki sposób postrzega się innych.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~Verayher -

A w czym problem? Mają dokoła mnóstwo chętnych cudzych lub bezpańskich ciastek, nie muszą inwestować w prywatną piekarnię z jednym ciastkiem. Nie wszyscy mają parcie na dzieci, a tylko to uzasadnia uwiązanie się w małżeństwo.

Re: samotni przystojni mężczyźni

Napisał(a): ~SamWdomu1 -

Karolina Kobiety które szukają facetów ustawionych to jest stereotyp podyktowany przez nasze mamusie. Nie powinni brać pod uwagę czy jest wykształcona. Ważna jest inteligencja, kultura osobista umiejętności ( sprzątanie gospodarka finansowa czy potrafi trzymać przy sobie pieniądze) . Uważam że nasi rodzice nie mają prawa żądać od nas dzieci żebyśmy byli tymi których oni nas chcą prezentować . Jak wychowani jesteśmy to o tym swiadczy a nie pozycja i wykształcenie . W jaki sposób postrzega się innych.
Czyżby Ja znam przynajmniej 3 takie dziewczyn i i nie są to kurtyzany ,to nie stereotyp niestety takie osoby się zdarzają .A co z uczuciami . Ja chciałbym poznać taką kobietę która będzie mnie kochać , a nie będzie kierować się kryteriami czy np, umiem gotować i czy nie chrapę w nocy . Oczywiście potrafię i lubię gotować z zawodu jestem mechatronikiem (dla tych co jeszcze nie wiedzą to zawód połączony z robotyką i elektrotechniką ) . I co z tego ,że naprawię telefon cz laptop ,jak jestem sam bo spotykam materialistki ,i jak widzą mój portfel to im się oczy świecą jak znicze . Ja natomiast zostaje samotny > Jak poznasz takie osoby to się przekonasz że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia . Ja biorę życie takie jakie jest nie jestem sfrustrowany ,często potrafię się wyluzować i zaszaleć .Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • samotni faceci
Do góry strony: samotni przystojni mężczyźni