627
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +117
627 ppt ?

Sekretarka rządzi imperium finansowym Kaczyńskiego? (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Sekretarka rządzi imperium finansowym Kaczyńskiego?

Napisał(a): uni -

Słyszeliście o Barbarze Skrzypek? Niby zwykła sekretarka Jarosława Kaczyńskiego, ale Krzysztof Brejza opublikował na Twitterze interesujące wpisy na jej temat:

Oczywiście zaraz wybuchła awantura, że realne udziały tej pani to 4 tysiące złotych, no ale przecież nikt nie zna prawdy. Najlepsze jest to, że gdyby nie serial Ucho Prezesa, to nikt by o tej kobiecie nie słyszał. Czy zwykła sekretarka rządzi całym imperium finansowym Kaczyńskiego? Co znaczą te udziały? Na pewno jest kimś ważnym i cenionym, a nie taką zwykłą sekretarką…
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Sekretarka rządzi imperium finansowym Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~gość -

I co z tego ma wynikać ? nic konkretnego, fundacji jest multum i różne osoby się tym zajmują a Brejza niech lepiej zajmie się królestwem tatusia tak zwaną Brejzolandią gdzie wszystkie przetargi na milionowe kwoty są ustawiane co niedługo wypłynie poprzez prokuratorskie zarzuty.

Re: Sekretarka rządzi imperium finansowym Kaczyńskiego?

Napisał(a): Blandare51 -

~gość
~Try Przekręty na każdym kroku
A tak konkretny przykład gdzie tu przekręt?
No wlasnie! Dwa samochody od bezdomnego, jak stwierdzil torunski tatko, to tez nie zaden przekret - ot! Bezdomny z gestem! A co sekretarka z kapitalem 12 mln zlotych, a co - nie wolno?
W zestawieniu ze slynnym zegarkiem jakiegos ministra z okresu PO za 12 tys zlotych - za ktory to okrzyknieto chlopa aferzysta to faktycznie, gdzie tu przekret......A gdyby to nie 12 mln. 100 mln (kwota jaka przekazal rzad dobrej zmiany, temu tatkowi torunskiemu to tez pryszczyk...ba! nawet nie wiem czy przyszczyk, raczej niewidoczny pieg.....No nie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Sekretarka rządzi imperium finansowym Kaczyńskiego?