118
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +71
118 ppt ?

Seks afera z Macronem w tle (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Seks afera z Macronem w tle

Napisał(a): uni -

Afera rozpętała się po tym, jak na pewnym nagraniu, bliski współpracownik prezydenta Francji przebrany za policjanta bije demonstrantów. Media doszukują się drugiego dna, pojawiły się pogłoski, że prezydent Macron i Alexandre Benalla byli kochankami.. Macron wziął odpowiedzialność za współpracownika, zaznaczając, że ma do niego pełne zaufania.. Uznał, że jest rozczarowany i czuje się :zdradzony". Francuskie media bardziej interesują się rzekomym romansem tej dwójki.. Mówi się, że Prezydent miał przekazać swojemu współpracownikowi dostęp do kodów nuklearnych.. Zainteresowany jednak zaprzecza:

- Nie, Alexandre Benalla nie miał kodów nuklearnych... nie, Benalla nie był moim kochankiem – cytuje prezydenta "Le Parisien".

Co myślicie o tej sprawie?
INTERIA.PL

Re: Seks afera z Macronem w tle

Napisał(a): ireneo -

Po co kto ma zajmować się cudzym seksem. Nawet gdy kogo na seks już nie stać.

GorolspozaTatyr Wystarczy sobie tylko wyobrazić,
jak zareagowałyby TfuuuVen i inne jemu podobne
- brukowe jak we Francji -
gdyby w czasie ulicznej zadymy 1 maja,
współpracownik prezydenta Dudy
uzbrojony w pałkę, hełm i kamizelę,
wyciągał z tłumu i szarpał kobietę,
a następnie bił leżącego mężczyznę.

Mielibyśmy totalniaków do Brukseli pielgrzymki,
a w mediach?
Wolę się nawet nie domyślać
- nagranie z "akcji" biłoby rekordy pokazywalności.

Teraz wodze fantazji POpuścmy
i to nieszczęsne do ust Dudy
czuje się "zdradzony" włóżmy....Hej!!
Mniej naganne od tego co policja u bas wyczynia z kobietami protestującymi przeciwko zabieraniu ledwo odzyskanej wolności Przeciwko mordowaniu Polaków w komisariatowych wychodkach

GorolspozaTatyr
ireneo
Mniej naganne od tego co policja u bas wyczynia z kobietami protestującymi przeciwko zabieraniu ledwo odzyskanej wolności Przeciwko mordowaniu Polaków w komisariatowych wychodkach
Współpracownik Dudy,
zamordował cłeka w policyjnej wygódce?

Pierwsze słyszę?

Z szacunkiem.
A coś mówiłem?

GorolspozaTatyr
ireneo
Współpracownik Dudy,
zamordował cłeka w policyjnej wygódce?

Pierwsze słyszę?

Z szacunkiem.
Jak chcesz być szanowany wypowiadaj się w tematach tobie znanych. W tym wskazane przeczytanie podstaw Teorii państwa i uprawa albo popularyzatorskiego wydania publikacji z zakresu teorii oo systemach politycznych Po zapoznaniu nie przyjdzieci do łepetyny porównywania Dudy do Macrona. To rózne byty polityczne.

Napisał(a): ~ovo -

Marduk1986 Co cię to obchodzi? Czy oni interesują się tobą? Zajmij się lepiej swoim polskim domem publicznym...
no kto jak kto, ale Macron bardzo się interesował naszym podwórkiem. pozostało mi wręcz wrażenie, że jadąc po naszym podwórku wygrał na swoim...

Napisał(a): ~ovo -

Marduk1986
~ovo
Marduk1986 Co cię to obchodzi? Czy oni interesują się tobą? Zajmij się lepiej swoim polskim domem publicznym...
no kto jak kto, ale Macron bardzo się interesował naszym podwórkiem. pozostało mi wręcz wrażenie, że jadąc po naszym podwórku wygrał na swoim...
Poczekajmy na wypowiedź autora tematu, tzw ludzkiego bota, ciekawe czy się doczekamy :) Czy pan Macron interesował się życiem łóżkowym prezesa pana? Bo chyba waszym życiem na pewno się nie interesował... Ja do cudzych łóżek nie wchodzę :D Poza tym brzmisz znajomo :)
koty w łóżku są urocze, ale mało ekscytujące, może dlatego.
kogo znajomego się dopatrzyłeś? :)

GorolspozaTatyr
ireneo
Jak chcesz być szanowany wypowiadaj się w tematach tobie znanych. W tym wskazane przeczytanie podstaw Teorii państwa i uprawa albo popularyzatorskiego wydania publikacji z zakresu teorii oo systemach politycznych Po zapoznaniu nie przyjdzieci do łepetyny porównywania Dudy do Macrona. To rózne byty polityczne.
Jeśli chcę,
to daję wybranej osobie do zrozumienia
czego od niej oczekuję i czego chcę.

W przypadku kiedy nie oczekuję i nie chcę,
to też do zrozumienia daję
- niekiedy dobitnie,
jeśli nie kuma lub nie chce zrozumieć.

Bądź bardziej elastyczny,
pozbądź się betonu.
Zastąp sobie w moim poście
na
ochroniarza prezydenta Dudy.

Z szacunkiem.

Wszystko ci wolno, nawet ośmieszać się. Jesteś z tych, co im drzewko wygódką.

Napisał(a): ~max -

ireneo
GorolspozaTatyr Wystarczy sobie tylko wyobrazić,
jak zareagowałyby TfuuuVen i inne jemu podobne
- brukowe jak we Francji -
gdyby w czasie ulicznej zadymy 1 maja,
uzbrojony w pałkę, hełm i kamizelę,
wyciągał z tłumu i szarpał kobietę,
a następnie bił leżącego mężczyznę.

Mielibyśmy totalniaków do Brukseli pielgrzymki,
a w mediach?
Wolę się nawet nie domyślać
- nagranie z "akcji" biłoby rekordy pokazywalności.

Teraz wodze fantazji POpuścmy
i to nieszczęsne do ust Dudy
czuje się "zdradzony" włóżmy....Hej!!
tak tak pokojowe bydło zachowujące się jak pacjenci cięzkich oddziałów w psychiatryku w Polsce trakują bardzo po ludzku , nie tak jak wy traktowaliście Polaków w latach 2007-2015 obywatelu UBekistanu

Napisał(a): ~marek -

~Edingo A co mnie to obchodzi Francja i życie erotyczne w tle ochrony Macrona. W Polsce też się dzieją różne rzeczy, np: jest dyktatura i junta Kaczyńskiego.
No i jeszcze ta twoja choroba psychiatryczna. Ale nie zwlekaj, zacznij się leczyć, stan jest poważny, ale może się uda ci pocóc.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Seks afera z Macronem w tle