196
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi59
  • Ocen na +0
196 ppt ?

Seks bez zobowiązań (60)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Seks bez zobowiązań

Napisał(a): Gość -

Od kilku tygodni spotykam się z kolegą na seks. Wszystko zaczęło się od imprezy, na której trochę poszaleliśmy. Żadne z nas nie chcę bawić się w związek, ale seks jest nieziemski. Nigdy wcześniej nie byłam w takim układzie i boję się, że się zakocham a jemu nie będzie na mnie zależeć.
Czy taki układ ma szanse trwać? I co będzie jak w końcu on się w kimś zakocha a ja zostanę na lodzie?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Seks bez zobowiązań

Napisał(a): gość -

Nie ma szans. Skończ to. Jestem w podobnej sytuacji. Od początku nasz układ był jasny - bez żadnych zobowiązań, tylko przyjemność fizyczna. Ale im więcej czasu spędzaliśmy razem zaczęłam w nim widzieć kogoś więcej niż faceta od sexu. Niestety on nie podziela mego zainteresowania. I nigdy nie będzie. Powiedział mi to jasno i wyraźnie. W takich układach zawsze ktoś będzie cierpiał.

Reklama

Reklama

Przyjdzie moment ,że którejś ze stron ten układ się znudzi /rutyna/ i na pewno będzie cierpienie. Po za tym należy się zastanowić nad przyszłym życiem i stałym związkiem, bo młodość ucieka szybko , a samymi wspomnieniami żyć się nie da. Który facet potrzebuje stałej partnerki do życia , o której się dowie ile gości ją "bzykało". Życie to nie bajka, bajki zdarzają się tylko w filmach.

Bylam w takim ukladzie przez kilka mies., ale zdecydowalam sie na to, poniewaz mialam pewnosc, ze nie zakocham sie w facecie. I mialam racje. Ponadto pewnego dnia obudzilam sie i juz mnie nie pociagal, o czym niezwlocznie poinformowalam, bo zasady byly jasne. A Tu nagle ale dlaczego, co zrobil nie tak itd... Nie chcialabym byc na jego miejscu i sama tez nie chce juz platac sie w takie rzeczy. Ale przez kilka mies. bylo naprawde fajnie - seks byl bardzo satysfakcjonujacy!

Napisał(a): dawid111111 -

suodziakowa Od kilku tygodni spotykam się z kolegą na seks. Wszystko zaczęło się od imprezy, na której trochę poszaleliśmy. Żadne z nas nie chcę bawić się w związek, ale seks jest nieziemski. Nigdy wcześniej nie byłam w takim układzie i boję się, że się zakocham a jemu nie będzie na mnie zależeć.
Czy taki układ ma szanse trwać? I co będzie jak w końcu on się w kimś zakocha a ja zostanę na lodzie?
jak zostaniesz na lodzie to przynajmniej je dokańczaj..albo dopieść gałki muszkatołowe

Seks bez zobowiązań/ przyjacielski i wolne zwiazki to zwykle dziwkarstwo tylko delikatniej nazwane to obrzydliwe jak ludzie sprowadzili coś taiego jak seks do tak prozaicznych czynności jak mycie zębów. Seks jest dla dwojga ludzi między którymi jest uczucie, ma być dopełnieniem miłości a nie ją zastępować tylko zwierzęta bzykają się wtedy kiedy chcą bez emocjonalnych zobowiązań a człowiek powinnien wtedy kiedy ma stałego partnera czy małżonka. Pakowanie się w takie układy pokazuje jak bardzo kobieta się nie szanuje, pomyślałaś co będzie jeśli wpadniecie ? facet będzie tylko płacił alimenty a wszystkie problemy związane z porodem i późniejszym utrzymaniej dziecka będą na twojej głowie. Moja koleżanka też weszła w taki układ z facetem było miły sympatycznie do momentu kiedy okazało się że może byc w ciąży a kiedy mu o tym powiedziała odpowiedział jej żeby nie zawracała mu głowy, że go to gówno interesuje i po co mu głowe zawraca skoro jest panienką do towarzystwa. Na szczęście koleżanka nie była w ciąży

To się tylko tak mówi bez zobowiązań-ja jestem mężatką i poznałam cudownego facete też żonaty i miało być tylko dla przyjemności i dla sportu .Zakochałam się głupia a, on poszedł sobie i więcej mnie nie chce.Mam problemy w domu z mężem i rodzicami bo wiedzą.Nie ma seksu bez zobowiązań
« Wróć do tematów
Do góry strony: Seks bez zobowiązań