159
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
159 ppt ?

Seks dla otyłych przywilejem? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Seks dla otyłych przywilejem?

Napisał(a): Gość -

Witam.
Należę do osób, które niechętnie mówią o sobie w ten sposób, ale cóż - jestem gruba. Miałam przez to duże problemy ze znalezieniem partnera. Jednak spotkałam kogoś wyjątkowego. Mój mężczyzna również jest puszysty i przez nasze problemy z wagą mamy kłopoty w łóżku.
Na początku w ogóle o tym nie rozmawialiśmy, ale nie da się już dłużej tuszować tego tematu.
Wszystkie możliwe kombinacje i sposoby są dla nas utrudnieniem i nic nie sprawia nam przyjemności.
Czy to jest normalne?
Czy to ma związek jedynie z nadmierną wagą?
Wszyscy otyli mają takie kłopoty?
INTERIA.PL

Re: Seks dla otyłych przywilejem?

Napisał(a): Gość -

kolidacja Witam.
Należę do osób, które niechętnie mówią o sobie w ten sposób, ale cóż - jestem gruba. Miałam przez to duże problemy ze znalezieniem partnera. Jednak spotkałam kogoś wyjątkowego. Mój mężczyzna również jest puszysty i przez nasze problemy z wagą mamy kłopoty w łóżku.
Na początku w ogóle o tym nie rozmawialiśmy, ale nie da się już dłużej tuszować tego tematu.
Wszystkie możliwe kombinacje i sposoby są dla nas utrudnieniem i nic nie sprawia nam przyjemności.
Czy to jest normalne?
Na tyle co wyobraźnia podpowiada,myślę,że tak....wszyscy mogą mieć kłopoty z doznaniami seksualnymi....a w rezultacie też i zdrowiem szerzej pojętym.
Z pewnością wiesz,że z tym da się uporać...trzeba tylko podjąć decyzję i wybrać metodę.
powodzenia:)

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Bardzo duża otyłość zwłaszcza, bardzo duży brzuch może być powodem pewnych niedogodności, ale na pewno nie jest powodem tego, ze seks nie sprawia przyjemności. Bardzo dużo par o normalnej wadze, a zwłaszcza kobiet niestety ma ten sam problem. W zdecydowanej większości jest to wina mężczyzn, którzy nie potrafią właściwie zaspokoić potrzeby kobiety, w ogóle ich nie rozumieją, a z drugiej strony jeśli kobieta nie czuje chemii, nie pragnie tego konkretnego partnera, to nic z tego nie będzie, żadnej satysfakcji seksualnej nie osiągnie. Kobiety z nadwaga, jeśli tylko akceptują swoje ciało i siebie, mogą osiagnąc z właściwym partnerem prawdziwą rozkosz, gdyż decydują o tym hormony, a szczupła kobieta ma ich mniej.

Napisał(a): Jankokatowitz -

kolidacja Witam.
Czy to jest normalne?
Oczywiście wszyscy otyli maja takie kłopoty!! dlatego facet jak ja(z nadwagą) musi mieć kobietę szczuplutką! zaś kobieta z nadwagą musowo faceta szczupłego i z "dużym" niestety taka jest prawda!!! tez staram się walczyć z tą cholerną nadwagą!! Pozdrawiam i najlepszego!!

Reklama

Odkąd przekroczyłem 120 kg - dałem sobie spokój z seksem. Nadwaga zabija też popęd - chce się tylko odpocząć po robocie i przespać. Coś za coś. Ale jedzenie sprawia mi niesamowitą przyjemność - nawet większą niż kiedyś współżycie.

A my obydwoje otyli a seks mamy zajebisty , spróbujcie na łyżeczkę , ty leżysz plecami do partnera ,partner bardziej odchylony do tyłu, kształt litery ,,y" albo pozycje od tyłu , a jak bardzo wam przeszkadza to trzeba sie odchudzić powodzenia.

Wezcie sie za siebie! Juz nie chodzi o seks ale o zdrowie! Niewiem ile macie lat ale na stare lata to przez ta otylosc bedziecie juz tylko marzyc o seksie i w ogole o jakims wiekszym ruchu skoro juz teraz niedajecie rady!!!! Obudzcie sie!

weż sie kobieto za siebie. nie wiem jaką masz nadwagę,ale jesli diety nie pomagają ,w Zabrzu jest klinika, która zajmuje się ludzmi z dużą nadwagą. / na NFZ/ .JEŚLI DOBRZE SŁYSZAŁAM,CHODZI O ZMNIEJSZENIE ŻOŁĄDKA.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Seks dla otyłych przywilejem?