159
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +0
159 ppt ?

Seks dla otyłych przywilejem? (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Seks dla otyłych przywilejem?

Napisał(a): gość -

Jak będziecie kilka razy dziennie uprawiać ostry, namiętny seks to z pewnością schudniecie. Na początek zacznijcie od pozycji na jeźdźca. Pani uprawia hipikę będąc na górze na sprzęcie leżącego pana. Z tytułu wagi róbcie to na dywanie bo obecnie produkowane łóżka są wykonywane z kiepskich materiałów.
INTERIA.PL

racze jest tak, że osoba puszysta dobiera sie ze szczupłą... w waszym przypadku nic straconego, możecie razem przejść na dietę, wspierać sie i dopingować

kolidacja Witam.
Należę do osób, które niechętnie mówią o sobie w ten sposób, ale cóż - jestem gruba. Miałam przez to duże problemy ze znalezieniem partnera. Jednak spotkałam kogoś wyjątkowego. Mój mężczyzna również jest puszysty i przez nasze problemy z wagą mamy kłopoty w łóżku.
Na początku w ogóle o tym nie rozmawialiśmy, ale nie da się już dłużej tuszować tego tematu.
Wszystkie możliwe kombinacje i sposoby są dla nas utrudnieniem i nic nie sprawia nam przyjemności.
Czy to jest normalne?
Czy to ma związek jedynie z nadmierną wagą?
Wszyscy otyli mają takie kłopoty?

Reklama

kolidacja Witam.
Należę do osób, które niechętnie mówią o sobie w ten sposób, ale cóż - jestem gruba. Miałam przez to duże problemy ze znalezieniem partnera. Jednak spotkałam kogoś wyjątkowego. Mój mężczyzna również jest puszysty i przez nasze problemy z wagą mamy kłopoty w łóżku.
Na początku w ogóle o tym nie rozmawialiśmy, ale nie da się już dłużej tuszować tego tematu.
Wszystkie możliwe kombinacje i sposoby są dla nas utrudnieniem i nic nie sprawia nam przyjemności.
Czy to jest normalne?
Czy to ma związek jedynie z nadmierną wagą?
Wszyscy otyli mają takie kłopoty?
Najlepiej od tyłu, też tak mamy

fakt, tylko babeczki o rozmiarze 36 osiągają orgazm...Boże drogi, dlaczego oprócz popędu nie dajesz ludziom rozumu...? Ja i mój M jesteśmy wagowo "imponujący" , ale : po pierwsze nie straciliśmy ochoty na seks, po drugie - oczywiście, nie każda pozycja dla nas, ale wyobraźni i chęci nam nie brakuje więc nie mamy problemu. Grunt to dobre chęci i szczere chęci, żeby było miło. dobre - czyli solidne, nie zniechęcamy się, że jak nie ma fajerwerków to pass. szczere - mówimy czy nam miło, czy nie i próbujemy dalej. Seks, jak wszystko co dobre wymaga wysiłku :).

Reklama

Reklama

Ja przy moim niskim wzroscie ,a mam niecały metr sześćdziesiąt, waze ponad 60 kg. Mój mężczyzna jest wysoki ale brzuszek tez posiada, a potrafimy się w lozku dostroic :-) nie przejmuje sie opiniami negatywnymi. Znajdziesz kiedyś jakiś sposób :-)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Seks dla otyłych przywilejem?