Odpowiadasz na:
Seks dla otyłych przywilejem?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam. Należę do osób, które niechętnie mówią o sobie w ten sposób, ale cóż - jestem gruba. Miałam przez to duże problemy ze znalezieniem partnera. Jednak spotkałam kogoś wyjątkowego. Mój mężczyzna również jest puszysty i przez nasze problemy z wagą mamy kłopoty w łóżku. Na początku w ogóle o tym nie rozmawialiśmy, ale nie da się już dłużej tuszować tego tematu. Wszystkie możliwe kombinacje i sposoby są dla nas utrudnieniem i nic nie sprawia nam przyjemności. Czy to jest normalne? Czy to ma związek jedynie z nadmierną wagą? Wszyscy otyli mają takie kłopoty?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Seks dla otyłych przywilejem?

Napisał(a): gość -

heyjka.! proszę bardzo bardzo o pomoc każdą kobietę która to przeczyta jestem studentką i piszę pracę magisterską. Ankieta jest anonimowa. :D dziękuję bardzo za każdą poświęconą minutę.! :Dhttp://www.su(...)W9S2E9F

Witam,
Jestem studentką V roku i piszę pracę magisterską. Jeżeli jakaś dobra osoba chciałaby poświęcić dosłownie około 5 minut byłabym wdzięczna za rozwiązanie ankiety, która jest anonimowa. DZIĘKUJĘ.!!!!
Link do ankiety:http://www.su(...)D6A7Y4F 9I8H

Reklama

Jestem motyla mój mąż też do szczupłych nie należy a nasz seks to bajka

Reklama