314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Seks dopiero po ślubie? (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Seks dopiero po ślubie?

Napisał(a): Gość -

Mam 21 lat, mój chłopak bardzo naciska na mnie żebyśmy poszli do łóżka. Ale ja jeszcze jako nastolatka postanowiłam, że zachowam dziewictwo aż do ślubu.
Czy coś w tym złego? Pokłucliśmy się o to ostatnio, mówi, że jestem wariatką, że nie ma już takich kobiet i że on nie wytrzyma bo też ma swoje potrzeby :(
Czy to naprawdę powód do wstydu?
Mam go zostawić skoro ma inne podejście niż ja?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Seks dopiero po ślubie?

Napisał(a): gość -

Uważam ze masz prawo do własnych przekonań i masz prawo ich bronić. Jak kocha, niech się zeni lub czeka z tym ozenkiem, jesli nie jest do tego gotowy. Mój mąz ( niewierzacy- aby nie było tu wrzasku, ze nawiedzony katol itd) musiał zapanowac nad potrzebami seksualnymi , kiedy leżałam w ciąży na podtrzymaniu.I to nie raz. Uszanował to, a ja szanuje jego i kiedy( oby to nie nastapiło) zachoruje, też go nie zostawie. Ryzykujesz , ze Cię zostawi, to musisz, wiedzieć, ale czy nie ryzykujeszjak sie oddasz wbrew sobie? Ilu facetów zostawia żony z dziećmi i idzie do innej? Moze to jest próba, czy facet wart jest uwagi?

Reklama

jak cie naciska do go rzuć.. jak naprawde Cie kocha to akceptuje Cie taka jaka jestes i nie powinien Cie naciskac

jest wiele osob ktore zachowuja czystosc do dnia slubu...
wiec nie jestes jakas jedyna..
poszukaj sobie w necie ruch czystych serc tam są ludzie z takimi pogladami.. ze sex po slubie

Reklama

adelin Mam 21 lat, mój chłopak bardzo naciska na mnie żebyśmy poszli do łóżka. Ale ja jeszcze jako nastolatka postanowiłam, że zachowam dziewictwo aż do ślubu.
Czy coś w tym złego? Pokłucliśmy się o to ostatnio, mówi, że jestem wariatką, że nie ma już takich kobiet i że on nie wytrzyma bo też ma swoje potrzeby :(
Czy to naprawdę powód do wstydu?
Mam go zostawić skoro ma inne podejście niż ja?
To że jesteś jeszcze w tym wieku dziewicą to na prawdę chylę czoła :) to Twoja intymna prywatna sprawa z drugiej zaś strony pomyśl o swoim partnerze a przyszłym mężu bo chyba dobrze zrozumiałam? Kiedy planujecie ślub za rok może dwa lata? Zastanów się dobrze co tym zyskasz trzymając cnotę aż do ślubu??? własną satysfakcję czy na złość partnerowi??? Przecież możecie razem czerpać przyjemność z seksu a uwierz mi że jest piękny przecież nie chciałabyś aby poszedł do innej prawda? Z nim na prawdę jest wszystko w porządku :) hormony mu buzują a Ty go męczysz więc zastanów się czy warto życie jest zbyt krótkie aby tracić czas na pierdołki. Pozdrawiam i podejmij właściwą dla siebie decyzję.

Napisał(a): Lucjan87 -

Bardzo dobrze! Czystość przedmałżeńska jest znakiem prawdziwej miłości, a jeżeli twój chłopak nie jest o tym przekonany, to niech sobie szuka innej. W ten sposób można się lepiej poznać. Wielki szacun dla Ciebie, że chcesz żyć zgodnie z wiarą. Seks przedmałżeński jest jak deser przed obiadem.

to tak łatwo powiedzieć:masz qq na mun iu, chyle czoła...tymczasem dziewictwo powinien wziąć mąż, nie tam chłopak, sympatia, partner itd...Twój przyszły mąż nie musi być Twoim obecnym chłopakiem. I zawsze twój mąż będzie miał Ci za złe utratę cnoty z innym.To jest pewnik. Wiem, bo...sam tak mam. I nie ja jeden. Odwagi wytrzymaj albo...rzuć. Seks to zbliżenie dwojga ludzi związanych miłością. Nie sympatią.

ja sie dalam namowic chlopakowi na seks przedmalzenski i teraz zaluje i to bardzo, lepiej nam sie ukladalo jak nie uprawialismy seksu chociaz seks mozemy zaliczyc do udanych, nie popelniaj tego bledu co ja, trzymam za ciebie kciuki, pozdrawiam

Twój chłopak tak naprawde mysli o swoich potrzebach (rozładowanie napiecia) a nie o Tobie (zachowanie czystości do slubu). Jesli cie zostawi i pojdzie do innej to znaczy, ze mu nie zalezało na Tobie. Jesli sie zgodzisz to nie znaczy, ze zostanie z Toba dłuzej. Tez moze Cie zostawic, z tym, ze Ty juz nie bedziesz miała swojego dziewictwa. Porozmawiaj z nim o tym - jak nie zrozumie to niech spada (pół światu tego Kwiatu).

ja mimo iż mam narzeczonego, mam 23 lata, za dwa lata mamy ślub ale tylko cywilny chcemy bez kościelnego bo nie czujemy takiej potrzeby, to ja jestem dziewicą dla niego a on dla mnie prawiczkiem, ja go znam od 18 roku zycia, jeszcze poczekamy do dnia zawarcia malżenstwa, szanujemy się. Moj narzeczony pracuje i studiuje razem ze mną w jednym mieście, do siebie ma 350 km dlatego mieszkamy razem w moim domu z moimi rodzicami, a po ślubie wyprowadzamy się do domu jednorodzinnego który otrzymalismy po moich dziadkach niedaleko ode mnie . Znam wiele już małżeństw w których kobiety były dziewicami a mężczyżni prawiczkami do dnia ślubu cywilnego, bo to był dla nich gest zawiązania wspólnej więzi na stałe.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • seks po ślubie forum
  • sex dopiero po slubie
  • seks po slubie
  • pierwszy raz dopiero po slubie
  • seks dopiero po małżeństwie
  • seks dopiero po ślubie
  • on chce seksu dopiero po slubie
  • seks dopiwro po slubie
  • sex po ślubie forum
  • sex dopiero po ślubie