314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Seks dopiero po ślubie? (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Seks dopiero po ślubie?

Napisał(a): gość -

gość lec i to pędem do psychiatry i psychologa bo masz qq na muniu.
Tobą rządzi seks, zamiast aby twój rozum nim rządził. Po prostu jesteś naiwny sądząc, że wszyscy mają jak ty nadmierne chorobliwe mniemania odnośnie seksu. Seks nie jest dziecinko sportem, z seksem wiąże się odpowiedzialność jak i zasady, których ty po prostu nie posiadasz. Wmówiono ci w mediach, że wszyscy to robią, a jest to wierutne kłamstwo. Robi to głównie patologia społeczna lub w chwili zapomnienia się z miłości. Twój przypadek zwyczajnie się leczy, jako nadpobudliwość seksualną. Nie jest przypadkiem, ze kobieta jest dziewicą, a poszanowanie tego należy się zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Sam kiedyś przekonasz się, jaki będziesz posiadał szacunek dla ewentualnej żony (jeżeli w ogóle któraś takiego jak ty zechce, jeżeli się nie zmienisz), jeżeli będziesz wiedział, że przed tobą ileś tam osób zrobiło sobie z niej używanie.

Reklama

Jestem ciekaw jak długo wytrzymacie po ślubie, kiedy się okaże że seks wasz nie daje wam przyjemności i zadowolenia ....
przez to też rozpadają się małżeństwa (jeśli ktoś twierdzi inaczej to jest zwykłym hipokrytą )
oczywiście nic w tym temacie nie jest regułą ...

Reklama

Reklama

gość Uważam ze masz prawo do własnych przekonań i masz prawo ich bronić. Jak kocha, niech się zeni lub czeka z tym ozenkiem, jesli nie jest do tego gotowy. Mój mąz ( niewierzacy- aby nie było tu wrzasku, ze nawiedzony katol itd) musiał zapanowac nad potrzebami seksualnymi , kiedy leżałam w ciąży na podtrzymaniu.I to nie raz. Uszanował to, a ja szanuje jego i kiedy( oby to nie nastapiło) zachoruje, też go nie zostawie. Ryzykujesz , ze Cię zostawi, to musisz, wiedzieć, ale czy nie ryzykujeszjak sie oddasz wbrew sobie? Ilu facetów zostawia żony z dziećmi i idzie do innej? Moze to jest próba, czy facet wart jest uwagi?
Święte słowa, jak facet nalega to znaczy, że coś z nim nie tak jest, bo nie potrafi swoich potrzeb utrzymać na wodzy. Świadczy to też o tym, że nie szanuje twoich potrzeb i twoich przekonań i może nawet dojść do tego, że gdy rozchorujesz się, a on będzie miał potrzebę, to albo ciebie zostawi, albo wskoczy ci do łóżka. Niestety jego zachowanie świadczy o tym, że chyba ciebie nie kocha aż tak bardzo, że ciebie nie szanuje. Sory za szczerosć.

Napisał(a): Jankat54 -

Tak trzymaj dziewczyno i nie ulegaj namowom. Kiedyś byłam w podobnej sytuacji i uległam, bo bałam się stracić chłopaka, na którym mi zależało i myślałam , że on mnie kocha. Połączyła nas silna namiętność, którą pomyliłam z miłością. Co prawda ożenił się ze mną ale wcale nie szanował i " miłość'' szybko się skończyła z mojej strony. Żałuję, że ominęło mnie coś pięknego, czystego i dlatego niesamowitego. Musisz wiedzieć , że to postanowienie będzie Cię wiele kosztować, kolejni chłopcy będą od Ciebie odchodzić, ale nie zrażaj się tym . Będą odchodzić ci niewiele warci. A Ty czekaj cierpliwie , a doczekasz się i przeżyjesz cudowną rzecz. Twój mąż będzie Cię za to kochał i szanował do końca życia. Życzę Ci tego z całego serca.

Kobieto gratuluję postawy!!!
Miałem dziewczynę która też miała tak zdrową postawę etyczną, ale zachciało mi się seksu wcześniej. Zresztą dziewczyna sama weszła mi do łóżka. Dziecko itd. Później się okazało że moja żona miała dużo wcześniejszych przygód.
Tą pierwszą szanuję niezmiennie od 30lat. A żyję z kobietą ................ i ciągle pamiętam jej byłych, nie potrafię wymazać z pamięci przeszłości.
Moja żona jest naprawdę dobrą matką i żoną jednak przeżywam koszmar, myślałem że zapomnę, niestety.
WYTRWAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak dla mnie powinnaś zrobić tak jak serce podpowiada, trzymanie czystości nie gwarantuje szczęścia w małżeństwie, a sex nie musi świadczyć o rozwiązłości. Sama musisz wiedzieć czego chcesz abyś nie załowała żadnej decyzji
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • seks po ślubie forum
  • sex dopiero po slubie
  • seks po slubie
  • pierwszy raz dopiero po slubie
  • seks dopiero po małżeństwie
  • seks dopiero po ślubie
  • on chce seksu dopiero po slubie
  • seks dopiwro po slubie
  • sex po ślubie forum
  • sex dopiero po ślubie