314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Seks dopiero po ślubie? (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Seks dopiero po ślubie?

Napisał(a): gość -

Po co pytasz na forum? To twoja sprawa, masz 21 lat, rób co chcesz. Jak czystość jest dla Ciebie ważna to ją zachowaj, a jak nie to.... Ale najgłupsza sprawa to dać się szantażować jakiemuś chłystkowi (niby chłopakowi który nie liczy się z Twoim zdaniem a celebruje tylko swojego wacka) albo forumowym trollom.
INTERIA.PL

gość Realnie. Czy jak kupujesz auto to patrzysz tylko na katalog, czy też nalegasz na jazdę próbną?
Z seksem i małżeństwem jest tak samo. Może się np.okazać że jesteście niedopasowani
fizjologicznie. A to się zdarza. Przez to pożycie jest mocno utrudnione. I co wtedy? Rozkłada
się ręce, i resztę życia zmusza partnera do celibatu? No bo nie wiedziałam...
Seks, uczucia, pasje, cel w życiu. To muszą być rzeczy przed ślubem sprawdzone. Inaczej
jest ogromne ryzyko problemów których już po ślubie się przeskoczyć nie da.
Dodatkowo. Może masz niskie libido. I życie w celibacie nie jest dla ciebie problemem.
Ale partner może mieć wysokie libido i życie w celibacie może być dla niego po prostu
niemożiwe. Zdradzi cię nie dlatego że chce, tylko dlatego że natura go do tego zmusi.
Inaczej jak się mało elegancko ale obrazowo tłumaczy 'sperma mu się na mózg rzuci'.
On będzie chciał raz na dzień, ty raz na miesiąc. I oboje nieszczęśliwi i niezrozumiali
przez partnera.

I nie sugeruj się wypowiedziami że partnera trzeba wypróbować czy wytrzyma bez seksu.
Bo w razie choroby , ciąży itp. Sytuacja jest inna. Wtedy normalny chłop zrozumie że
nie można bo to ryzyko. Ale jak mu kobieta odmawia 'bo tak' to coś dla niego jest
grubo nie halo. Zaczyna się jeszcze zastanawiać czego po ślubie mu jeszcze odmówisz.

Partnera to sobie przetestuj czy odnosi się do ciebie z szacunkiem, popatrz czy nie
nadużywa, jak bardzo jest zaradny. Czy potraficie rozmawiać, kłócić się i godzić.
Czy potrafi postawić na swoim ale i czy potrafi przyznać się do błędu.

Ale nie maltretuj go celibatem. Bo dla mężczyzny jest to KOLOSALNY problem. Raz
że fizjologia, dwa że czuje się niechciany przez swoja kobietę. A to niszczy mu psychę.

Poza tym. Jeśli zaczniesz i ci się sposoba. Bedziesz sobie w brodę pluła że tyle
czasu zmarnowałaś. Bo seks jest radością i przyjemnością. Lepszą niż czekolada
a przy tym nie tuczącą.

Natomiast jeśli idziesz w zaparte w temacie dziewictwa. To zmień faceta na takiego
któremu to nie przeszkadza. Bo ma np niskie libido lub jest aseksualny.
Inaczej zrobisz krzywdę sobie i swojemu aktualnemu.

Twoje gadanie jest jak sraanie w banie.

Lucjan87 Bardzo dobrze! Czystość przedmałżeńska jest znakiem prawdziwej miłości, a jeżeli twój chłopak nie jest o tym przekonany, to niech sobie szuka innej. W ten sposób można się lepiej poznać. Wielki szacun dla Ciebie, że chcesz żyć zgodnie z wiarą. Seks przedmałżeński jest jak deser przed obiadem.
A co ma wiara w Boga wspólnego z seksem? Czy Bóg zabronił ludziom seksu -nie. Czy dwoje młodych kochających się ludzi popełnia jakiekolwiek przestępstwo względem siebie i innych? Nauczmy się oceniać sprawy takimi, jakimi są, a nie wymyślać błędne własne filozofie.

Reklama

Reklama

gość
Lucjan87 Bardzo dobrze! Czystość przedmałżeńska jest znakiem prawdziwej miłości, a jeżeli twój chłopak nie jest o tym przekonany, to niech sobie szuka innej. W ten sposób można się lepiej poznać. Wielki szacun dla Ciebie, że chcesz żyć zgodnie z wiarą. Seks przedmałżeński jest jak deser przed obiadem.
A co ma wiara w Boga wspólnego z seksem? Czy Bóg zabronił ludziom seksu -nie. Czy dwoje młodych kochających się ludzi popełnia jakiekolwiek przestępstwo względem siebie i innych? Nauczmy się oceniać sprawy takimi, jakimi są, a nie wymyślać błędne własne filozofie.
Bóg zabronił seksu przed ślubem. To grzech. Po ślubie jak najbardziej należy się kochać :)
Dwoje ludzi niebędących małżeństwem, uprawiających seks- cudzołoży. Jest to grzech ciężki.
Mój komentarz o Bogu, grzechu nie był zamierzony, ale po przeczytaniu komentarza osoby, która jak widać nie ma pojęcia o 10 przykazaniach Bożych a do Biblii nigdy nie zajrzała, musiałam sprostować. Rozumiem, ze Pan/Pani jest innego wyznania, więc czemu się wypowiada na tematy (Bóg) o których nie ma pojęcia?

gość
gość Uważam ze masz prawo do własnych przekonań i masz prawo ich bronić. Jak kocha, niech się zeni lub czeka z tym ozenkiem, jesli nie jest do tego gotowy. Mój mąz ( niewierzacy- aby nie było tu wrzasku, ze nawiedzony katol itd) musiał zapanowac nad potrzebami seksualnymi , kiedy leżałam w ciąży na podtrzymaniu.I to nie raz. Uszanował to, a ja szanuje jego i kiedy( oby to nie nastapiło) zachoruje, też go nie zostawie. Ryzykujesz , ze Cię zostawi, to musisz, wiedzieć, ale czy nie ryzykujeszjak sie oddasz wbrew sobie? Ilu facetów zostawia żony z dziećmi i idzie do innej? Moze to jest próba, czy facet wart jest uwagi?
Święte słowa, jak facet nalega to znaczy, że coś z nim nie tak jest, bo nie potrafi swoich potrzeb utrzymać na wodzy. Świadczy to też o tym, że nie szanuje twoich potrzeb i twoich przekonań i może nawet dojść do tego, że gdy rozchorujesz się, a on będzie miał potrzebę, to albo ciebie zostawi, albo wskoczy ci do łóżka. Niestety jego zachowanie świadczy o tym, że chyba ciebie nie kocha aż tak bardzo, że ciebie nie szanuje. Sory za szczerość.
Może być tak, ale być i inaczej. Brak seksu przedmalżeńskiego, może być również powodem oziębłości seksualnej.

Reklama

Słusznie postępujesz .Jeżeli nie potrafi zapanowac nad popędem teraz to jaką masz gwarancę że nie pójdzie do innej jak nie bedziesz dysponowana czy bedziesz po porodzie albo wyjedzie w delegację .Czystosć iwstrzemięźliwość przed ślubem świadczy o prawdziwej milości i szacunku i nie daj sie zmanipulować namowom że cię zostawi.Jeśli tak zrobi to oznacza że równie dobrze mógłby cię zostawćc po ślubie dla innej,bo bardziej mu zalezy na sexie.niż na tobie.Życzę ci powodzenia.

To że jesteś jeszcze w tym wieku dziewicą to na prawdę chylę czoła :) to Twoja intymna prywatna sprawa z drugiej zaś strony pomyśl o swoim partnerze a przyszłym mężu bo chyba dobrze zrozumiałam? Kiedy planujecie ślub za rok może dwa lata? Zastanów się dobrze co tym zyskasz trzymając cnotę aż do ślubu??? własną satysfakcję czy na złość partnerowi??? Przecież możecie razem czerpać przyjemność z seksu a uwierz mi że jest piękny przecież nie chciałabyś aby poszedł do innej prawda? Z nim na prawdę jest wszystko w porządku :) hormony mu buzują a Ty go męczysz więc zastanów się czy warto życie jest zbyt krótkie aby tracić czas na pierdołki. Pozdrawiam i podejmij właściwą dla siebie decyzję.[/cy

to co piszesz to sa same brednie nie warte funta klakow, dziewczyna ma sie oddac bo TY tak chcesz, straszysz, szantazujesz ............. nie masz zasad moralnych i charakteru

gość [Może być tak, ale być i inaczej. Brak seksu przedmalżeńskiego, może być również powodem oziębłości seksualnej.
No właśnie autorka nie napisała czy jest osobą wierzącą czy nie. Jeżeli wierzy w Boga i trzyma się Jego przykazań to na pewno wszystko z nią w porządku :-) Dwoje ludzi uczy się cierpliwości, czułości wobec siebie a do tego szacunku. Współżyjąc przed ślubem nie potrafimy realnie patrzeć na wady partnera/parterki bo jesteśmy zaślepieni (wiem, wiem głupio to brzmi) namiętnością. A kiedy po ślubie namiętność zaczyna przygasać, człowiek zaczyna się czasem zastanawiać dlaczego związał się z kimś takim.. niby dlaczego im większa rozwiązłość tym więcej rozwodów?
Autorka nie napisała, że nie ma potrzeby być bliżej z mężczyzną, ale może chce postępować zgodnie ze swoją wiarą. Trzymam kciuki, na pewno znajdziesz mężczyznę, który na prawdę Cie pokocha.Pozdrawiam.

gość
gość
Bóg zabronił seksu przed ślubem. To grzech. Po ślubie jak najbardziej należy się kochać :)
Dwoje ludzi niebędących małżeństwem, uprawiających seks- cudzołoży. Jest to grzech ciężki.
Mój komentarz o Bogu, grzechu nie był zamierzony, ale po przeczytaniu komentarza osoby, która jak widać nie ma pojęcia o 10 przykazaniach Bożych a do Biblii nigdy nie zajrzała, musiałam sprostować. Rozumiem, ze Pan/Pani jest innego wyznania, więc czemu się wypowiada na tematy (Bóg) o których nie ma pojęcia?
Żeby Komuś zarzucać brak pojęcia, to przede wszystkim trzeba mięć samemu pojęcie, a tego widać po tym komentarzu, brakuje. Proszę sobie poczytać "Rozmowy z Bogiem" N.D.Walscha, to wtedy przestaniecie robić z Boga, straszaka, a poznacie Go jako Źródło Miłości. To nie są przykazani Boże, tylko Przyrzeczenie Narodu Izraelskiego dla Boga. By oceniać co jest grzechem, należy się zapoznać z jedynym Bożym Prawem Przyczyny i Skutku. I wtedy porozmawiamy.

Napisał(a): Domicela -

gość to tak łatwo powiedzieć:masz qq na mun iu, chyle czoła...tymczasem dziewictwo powinien wziąć mąż, nie tam chłopak, sympatia, partner itd...Twój przyszły mąż nie musi być Twoim obecnym chłopakiem. I zawsze twój mąż będzie miał Ci za złe utratę cnoty z innym.To jest pewnik. Wiem, bo...sam tak mam. I nie ja jeden. Odwagi wytrzymaj albo...rzuć. Seks to zbliżenie dwojga ludzi związanych miłością. Nie sympatią.
Przeczytajcie dziewczyny - to jest psychopata, od ktorego nalezy uciekac. Obciazy was wszystkimi swoimi fobiami i zamieni wasze zycie z pieklo
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • seks po ślubie forum
  • sex dopiero po slubie
  • seks po slubie
  • pierwszy raz dopiero po slubie
  • seks dopiero po małżeństwie
  • seks dopiero po ślubie
  • on chce seksu dopiero po slubie
  • seks dopiwro po slubie
  • sex po ślubie forum
  • sex dopiero po ślubie