314
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13 tys.
  • Odpowiedzi178
  • Ocen na +0
314 ppt ?

Seks dopiero po ślubie? (179)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Seks dopiero po ślubie?

Napisał(a): gość -

W dzisiejszych czasach wysmiewa sie takie osoby ja juz dawno sie zastanawialam jak to dziala faceci szukaja kochanek a pozniej kazdy porzadnej zony ale gdzie je mozna by bylo znalezc jak by kobiet szanujacych sie nie bxlo w polsce to moze nie jest az tak zle ale prosze mi uwierzyc co sie za granica dzieje polki wogole sie nie szanuja ale jaki dumne sa z tego he powodzenie maja a to powodzenie polega na pakowaniu sie w czyjes zycie tzn z zonatymi facetami chodza do lozka a oni tu przyjezdzaja na rodzine zarobic dla mnie to jest podle i wulgarne obie strony nie maja skrupolow ani te kobiety ani ci faceci jest to tak widiczne i obrzydliwe ze az nie dobrze sie robi ja nie ppwiem ze kiedys bledu nie poplenilam ale nie obnosze sie z tym wyciagnelam wnioski z tego i zyje uczciwie ale tu w obcym kraju jestem odmiencem dla tych ludzi ale mam to gdzie jestem soba i dumna ze zyje porzadnie i godnie nie sypiam z kazdym napotkanym co tydzien w knajpie czy za rogiem nikt mnie palcami nie wytyka i turcy nie biegaja za mna i nie wyzywaja od polskiej dziwki czy gorzej bo polki nie przebierajy jaka narodowisc byle facet byl naprawde obrzydzenie bierze w polsce kobiety czekaja na mezow pracujacych ciezko za granica ale nie maja pojecia co oni robia w wolnych chwilach szczegolnie w weekendy i powiem wiecej jedna kochanka to malo kilka na raz w zyciu bym swojego meza samego nie zostawila za granica szkoda mi rodzin tych facetow bo kobiety ktore sie puszczaja to maja juz po kilka zwiazkow za soba wiec nie maja skrupolow sa wyrafiniwane i podle
INTERIA.PL

dziewczyno Ty do psychiatry a nie do slubu, sex to istota związku jak sie zaobrączkujesz a po slubie okaze sie ze Twój chłopak to impotent lub Ty masz cos nie teges z psitą to będziesz błagac o rozwód. im prędzej wyczaisz sprawe tym lepiej a te pierdoły na temat wiary w czystosc i jezuska maryje czy jak im tam to sobie wsadz w odbyt...bo jak takie cos czytam to mnie wzbiera na rzygi(choc uwazam ze ten temat to prowokacja ze strony pismaków, brakło tematu to pisza bzdury)

Czytałem wypowiedzi innych zanim zdecydowałem się napisać. Moim zdaniem powinnaś zrezygnować z tego chłopaka. A dlaczego? A no że jeśli się wahasz, jeśli pytasz innych o zdanie - to widocznie sama nie jesteś pewna czy to TEN. Gdy natrafisz na odpowiedniego to sama jego... zgwałcisz. Przed ślubem.

Reklama

Reklama

gość Uważam ze masz prawo do własnych przekonań i masz prawo ich bronić. Jak kocha, niech się zeni lub czeka z tym ozenkiem, jesli nie jest do tego gotowy. Mój mąz ( niewierzacy- aby nie było tu wrzasku, ze nawiedzony katol itd) musiał zapanowac nad potrzebami seksualnymi , kiedy leżałam w ciąży na podtrzymaniu.I to nie raz. Uszanował to, a ja szanuje jego i kiedy( oby to nie nastapiło) zachoruje, też go nie zostawie. Ryzykujesz , ze Cię zostawi, to musisz, wiedzieć, ale czy nie ryzykujeszjak sie oddasz wbrew sobie? Ilu facetów zostawia żony z dziećmi i idzie do innej? Moze to jest próba, czy facet wart jest uwagi?
Tak przejdź próby sprawdź się i przetestuj. a jaj się WAM uda a potem okaże się że jesteście nie dopasowani choćby pod względem temperamentu to przez następne 40 lat (co najmniej) będziecie cierpieć OBYDWOJE. Wiem co mówię ja tak mam już prawie 20 lat.

gość Uważam ze masz prawo do własnych przekonań i masz prawo ich bronić. Jak kocha, niech się zeni lub czeka z tym ozenkiem, jesli nie jest do tego gotowy. Mój mąz ( niewierzacy- aby nie było tu wrzasku, ze nawiedzony katol itd) musiał zapanowac nad potrzebami seksualnymi , kiedy leżałam w ciąży na podtrzymaniu.I to nie raz. Uszanował to, a ja szanuje jego i kiedy( oby to nie nastapiło) zachoruje, też go nie zostawie. Ryzykujesz , ze Cię zostawi, to musisz, wiedzieć, ale czy nie ryzykujeszjak sie oddasz wbrew sobie? Ilu facetów zostawia żony z dziećmi i idzie do innej? Moze to jest próba, czy facet wart jest uwagi?
To o czym Przedmówczyni pisze jest prawdą!!!! Każdy może być chory, niedysponowany itd. , czy to ma oznaczać od razu wymianę na lepszy, nowszy model?!
Popieram!!! Jak Ciebie nie potrafi uszanować, to niech sp.-dala i to szybko! Gnój jeden!!!

Reklama

Alicjaja
adelin Mam 21 lat, mój chłopak bardzo naciska na mnie żebyśmy poszli do łóżka. Ale ja jeszcze jako nastolatka postanowiłam, że zachowam dziewictwo aż do ślubu.
Czy coś w tym złego? Pokłucliśmy się o to ostatnio, mówi, że jestem wariatką, że nie ma już takich kobiet i że on nie wytrzyma bo też ma swoje potrzeby :(
Czy to naprawdę powód do wstydu?
Mam go zostawić skoro ma inne podejście niż ja?
To że jesteś jeszcze w tym wieku dziewicą to na prawdę chylę czoła :) to Twoja intymna prywatna sprawa z drugiej zaś strony pomyśl o swoim partnerze a przyszłym mężu bo chyba dobrze zrozumiałam? Kiedy planujecie ślub za rok może dwa lata? Zastanów się dobrze co tym zyskasz trzymając cnotę aż do ślubu??? własną satysfakcję czy na złość partnerowi??? Przecież możecie razem czerpać przyjemność z seksu a uwierz mi że jest piękny przecież nie chciałabyś aby poszedł do innej prawda? Z nim na prawdę jest wszystko w porządku :) hormony mu buzują a Ty go męczysz więc zastanów się czy warto życie jest zbyt krótkie aby tracić czas na pierdołki. Pozdrawiam i podejmij właściwą dla siebie decyzję.
Ty pewnie nie masz ani faceta ani tym bardziej męża i oddałaś cnotę za młodu za flaszkę bełta żulowi Mietkowi. Zazdrościsz jej?

Szczerze to Ciebie podziwiam, poniewaz w dzisiejszym swiecie byc dziewica to zadkosc. Ale nie zmieniaj pogladow dla faceta, bo nie warto. Jezeli on nie rozumie tego,ze chcesz przezyc pierwszy raz z tym jedynym po slubie ( a on najwyrazniej tym jedynym nie bedzie ) to jego sprawa. Jezeli by mu na tobie zalezalo to poczekalby jeszcze z rok lub dwa i sie oswiadczyl. Ale najwyrazniej on mysli tylko o jednym. Z doswiadczenia wiem, ze w tej kwestii wiekszosc facetow mysli podobnie. Masz dwie opcje, ale zostajesz przy swoim, ale musis sie liczyc z tym, ze facet moze od cienie odejsc. Albo mu ulec, ale tutaj tez nie masz gwarancji,ze bedziecie nadal razem. Osoboscie bylam w zwiazku z kims kto chcial zastacprawiczkiem do slubu. Nie protestowalam. Rozeszlismy sie po 4 latach, bo zwizek sie nie ukladal. Z jednej strony cieszylam sie ,ze nie posunelismy sie o ten krok za daleko, poniewaz rozstanie mniej bolalo. Pozniej poznalam innego , ktory wrecz odwrotnie nie czekal. Skonczylo sie na tym,ze i tak sie rozstalismy. Przezywalam to bardzo,poniewaz wierzylam,ze ten zwiazek przetrwa. Jako kobieta poczulam sie zdradzona, wykorzystana jak zabawka. W sumie nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Wspolzycie to jednak powazna decyzja i jezeli ty nie chcesz tego robic, to nie powinnien nikt ciebie do tego zmuszac.

Czy po wycięciu macicy, albo raku prostaty małżeństwa muszą się od razu rozpadać bo zero seksu? Czy jak druga osoba wyjeżdża za pracą to od razu musi się k... , a małżeństwo rozpaść? Czy seks jest najważniejszy w życiu? Czy istnieją wyższe wartości? Życie to nie jest bajka i nie marnuj tego co możesz dać tylko raz.

Popieram wypowiedzi wyzej :)
Jednak fakt to czy sie idzie do łożka przed ślubem czy po nie zawsze ma kliczowe znaczenie, chociaż prawdą jest stara przypowieść, że prawdziwy facet do łożka i tylko do łozka weźmie sobie nie szanującą się dziewczyne ale ożeni się i tak z porządną, ale mniejsza o to.
Prwada jest taka że dziś sex dla większości jest priorytetem a on jest wazny ale nie najwazniejszy, a malzenstwo opiera się na czymś innym na wiezach milosci, zaufania, przyjazni.
Mozna isc do lozka z kims przed slubem ale to kwestia wlasnego sumienia i uczucia, jezeli sie jest pewnym ze to ten, ze on rowniez odwzajemnia milosc to nic nie stoi na przeszkodzie.
Swoja droga ja np. zaluje ze poszlam do lozka pierwszy raz w wieku 18 lat, z wielkiej milosci ale jak sie pozniej okazalo tylko z mojej strony bo chlopak okazal sie niewart mojego uczucia.
Teraz jestem szczesliwie zareczona, jest nam dobrze zarowno w lozku jak i w zyciu, bierzemy slub ale jednak w glowie caly czas tkwi mi mysl zalowania ze moj narzeczony nie byl tym pierwszym
Takze dziewczyny zastanowcie sie czy naprawde warto isc bezmyslnie do lozka dla zabawy!
Czy lepiej poczekac tak jak autorka postu:)
Gratuluje wytrwalosci i oby tak dalej :)
Niech faceci nie mysla ze kobiete zdobywa sie przez lozko, zdobyc cialo latwo ale zdobyc serce juz trudniej
buziak

Potem okazuje się że jedna strona lubi częściej druga wcale albo raz na pół roku w ciemności pod kołdrą i biedny facet się męczy z czymś takim . Jak dziewczyna ma tyle lat i jest dziewicą to chłopak powinien s.....alać w podskokach , a ona niech lepiej szuka ukojenia w klasztorze
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • seks po ślubie forum
  • sex dopiero po slubie
  • seks po slubie
  • pierwszy raz dopiero po slubie
  • seks dopiero po małżeństwie
  • seks dopiero po ślubie
  • on chce seksu dopiero po slubie
  • seks dopiwro po slubie
  • sex po ślubie forum
  • sex dopiero po ślubie